Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasze zielone zacisze


Recommended Posts

No to bardzo liczę na zdjęcia :)

 

 

 

A co się stało z sąsiadem??

 

Na kleszcze dla wychodzącego psa obroża jest lepsza moim zdaniem, tylko dobra obroża, żadne marketówki. Wykąpcie go w dobrym szamponie p/kleszczowym i po wyschnięciu psa można założyć obrożę (Bayerowskie są bardzo skuteczne),

Sąsiad byłby po prostu zadowolony ,gdyby Tofik był przywiązany do budy:eek: Rzekomo biegnąc na łąki przebiegł przez jego owies,no i dramat:yes:Wniósł nawet pisemko do gminy,że pies biega i płoszy zwierzynę w lesie,o swoim owsie nie wspomniał:bash: Obrońca zwierząt się znalazł,Tof:ik biegał 3 miesiące jako pies bezdomny i wtedy nikt pisemek do gminy nie wnosił. On jeszcze nie wie ,że my wiemy o tym donosie i nawet się nam kłania:mad:

Taka jest mentalnośc ludzi na wsi,niestety nie zmieni się to szybko,pies musi być na łańcuchu i basta:eek:to

Chyba teraz spróbuje z tą obrożą foresto:)

Edytowane przez Ana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale tam pięknie wokół Twojego domu! Po prostu uroczo :) Przedogródek bardzo ładnie skomponowany :)

 

Dziękuję, ogrodniczka ze mnie żadna,dopiero poznaję roślinki, ich nazwy, wymagania;) Potrzebny jest deszcz i słonko, to wszystko będzie rosło. Różanecznik już rozwija swoje pąki :yes: Tofik bardzo lubi leżeć sobie wśród tych małych roślinek, chyba mu kora odpowiada a najważniejsze, że ma pogląd na całą ulicę i wejście do domu, po prostu gospodarz i nawet nauczył się szczekać :yes:

Edytowane przez Ana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad byłby po prostu zadowolony ,gdyby Tofik był przywiązany do budy:eek: Rzekomo biegnąc na łąki przebiegł przez jego owies,no i dramat:yes:Wniósł nawet pisemko do gminy,że pies biega i płoszy zwierzynę w lesie,o swoim owsie nie wspomniał:bash: Obrońca zwierząt się znalazł,Tof:goodnight:ik biegał 3 miesiące jako pies bezdomny i wtedy nikt pisemek do gminy nie wnosił. On jeszcze nie wie ,że my wiemy o tym donosie i nawet się nam kłania:mad:

Taka jest mentalnośc ludzi na wsi,niestety nie zmieni się to szybko,pies musi być na łańcuchu i basta:eek:to

Chyba teraz spróbuje z tą obrożą foresto:)

 

 

A to sąsiad kanalia :mad:

No cóż tacy są ludzie, to jest właśnie zajmowanie się kimś a nie sobą,

 

Foresto jest ok. Tylko najpierw kąpiel w p/kleszczowym szamponie, żeby śmierdział kleszczom po całości zanim obroża zacznie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sąsiad kanalia :mad:

No cóż tacy są ludzie, to jest właśnie zajmowanie się kimś a nie sobą,

 

Foresto jest ok. Tylko najpierw kąpiel w p/kleszczowym szamponie, żeby śmierdział kleszczom po całości zanim obroża zacznie działać.

 

Tak zrobię,do końca maja ma jeszcze ochronę bravecto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cudna :yes:

 

A grill z czego?? Duży planujecie??[/QUOT

 

Dziękuję w imieniu męża:yes: Grill będzie budowany z silikatów pozostałych po budowie.Kupimy tylko ruszt z paleniskiem i cement. Palenisko będzie 60*40cm.i dalej wysunięta półka 60cm,czyli około 1,2m szeroki i ponad 44 głęboki.Wczoraj już został wylany fundament:lol2: Sama jestem ciekawa efektu

końcowego.Grrill będzie pośrodku krótszego boku altanki,która będzie wykonana również samodzielnie:yes: Całość będzie obok huśtawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzymam kciuki i mam nadzieje na relację z realizacji :yes:

 

Nasza altana już od lat gotowa - też mężem zrobiona, ale w planach mamy wyhodowanie altany przy ognisku i w zagajniku bzowo-jaśminowo-czeremchowych - z wierzby.

 

Kciuki się przydadzą,bo plan jest bardzo ambitny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj..

jakoś wcześniej nie miałem okazji się tu wpisać..

super dom Wam wyszedł.. założenia jak nasze.. ściągniemy chyba kolor elewacji bo bardzo fajny jest i sposób zagospodarowania przy tarasie :)

No i pytanie o ogrzewanie - jakie macie sterowniki, czy macie podlicznik na kable i jak wam wyszedł drugi sezon?

u nas też weekendowa taryfa.. nie wiem jak u was z dziennymi tanimi godzinami - bo u nas w zimę i lato inne godziny są..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj..

jakoś wcześniej nie miałem okazji się tu wpisać..

super dom Wam wyszedł.. założenia jak nasze.. ściągniemy chyba kolor elewacji bo bardzo fajny jest i sposób zagospodarowania przy tarasie :)

No i pytanie o ogrzewanie - jakie macie sterowniki, czy macie podlicznik na kable i jak wam wyszedł drugi sezon?

u nas też weekendowa taryfa.. nie wiem jak u was z dziennymi tanimi godzinami - bo u nas w zimę i lato inne godziny są..

Witam u siebie.Cieszę się,że komuś się podoba nasz domek.Ściągaj co tylko chcesz.Jeśli chodzi o sterowniki,to są auratony 3000,podlicznika nie mamy.Całkowity koszt energii za okres od lipca 2015 do czerwca 2016 powinien zamknąć się w 5000 zł.I to są całkowite koszty eksploatacji domu plus woda 40zl miesięcznie.Jeszcze musimy docieplić lepiej strop monolityczny.Na prąd mamy wszystko,jak dla mnie jest ok,na pewno była to dobra decyzja,gazu u nas nie ma,butli nie chciałam,węgiel w grę nie wchodził:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak dawno mnie nie bylo..

Olivier do wycalowania, Tofik do wyczochrania, ogrodek dla zabicia czasu, hustawka dla relaksu, tylko grilla brak do zrobienia imprezki :D

tez jestem ciekawa jak wyszedl :D

 

Z sasiadami to tylko dzien dobry przez plot najlepiej ;)

ale sie usmialam czytajac zaleglosci, bo jest post ze z sasiadami ok, zero problemow itp, a na nastepnej stronie historyjka o donosie :lol2: nooo nie dobrzy ludzie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...