Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasze zielone zacisze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Więcej zdjęć ogrodzenia nie ma ,na razie tylko brama i furtka:rolleyes: Własnie szukam w dobrej cenie siatki ocynkowanej, powlekanej i słupków:rolleyes:Montaż własny:wiggle:Budżet na ogrodzenie 5000zł,więc żadnych szaleństw nie będzie:no: Najważniejsze ,że moja dalmatynka będzie miała duży teren ogrodzony do biegania :wiggle: Wprowadzamy się pod koniec czerwca,data jeszcze nie ustalona:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sporo zaoszczędziliście z piachem:rolleyes:

A co do oczyszczalni to zastanawiam się kiedy w naszych okolicach zacznie intensywnie "pachnieć"??? Bardzo się cieszę że my mamy kanalizację i za niedługo już wszyscy będą do niej podłączeni.

 

No tak ,ja tez zdecydowanie wolałabym kanalizacje ,ale w najbliższych planach gminy nasza okolica nie jest uwzględniona ,w związku:mad: z tym będziemy mieć POŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu widzę że na podobnym etapie jesteśmy my tez jesteśmy wytynkowani, ale ponieważ musieliśmy kłaść tynki "na już" bo panowie mieli terminarz bardzo napięty to hydraulika została na teraz, ale to nie problem bo te wycięcia na rurki i tak będą pod płytkami.

My kładliśmy tynk knauf diamant i jesteśmy na razie zadowoleni, tylko w łazience i garażu cement-wapno.

ja słyszałam że wylewki powinny schnąć około 8 tyg, czyli tak jak piszesz przyjmuje się 7-8 cm wylewki czyli 1 cm = 1 miesiąc.

ogrodzenia zazdroszczę my chyba dopiero późną jesienią jak mamony zostanie trochę w portfelu :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...