Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasze zielone zacisze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gratuluję postępów i tak jak inni czekam na fotki :popcorn:

 

Zwłaszcza kominka, bo sami na dniach musimy się za to zabrać.

 

A co do kuchni, to moim zdaniem jeśli lubisz kolorystykę black & white to blat ciemny (będzie też pasował do płytek, które zaplanowałaś na podłodze), a jeśli chcesz trochę ożywić i nadać cieplejszy, naturalny ton to ten drewnopodobny lepiej się sprawdzi.

 

U nas też planujemy montaż drzwi po panelach i płytkach, jakoś tak to się wydaje po kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc najpierw malujemy ,układamy panele i dopiero drzwi,ewentualne drobne poprawki po montażu drzwi:)Tak właśnie myślałam,ale lepiej się upewnić:cool:Jeszcze kolor parapetu nurtuje moje myśli czy biały pod kolor okna,czy pod kolor blatu ,czarny lub drewnopodobny:rolleyes:

Pogoda mnie martwi ,duża wilgotność na zewnątrz wylewki wolniej schną:( Czy 8 tygodni wystarczy,aby układać panele,to jest wersja książkowa a w praktyce nie wiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu białe meble kuchenne z ciemnym szarym blatem to moje klimaty (tez tak będzie u nas). Do tego białe parapety marmurowe. Chyba mamy ten sam gust. A tempo macie imponujące. Zazdroszczę Wam terminu przeprowadzki my dopiero w lipcu... bo układanie płytek u nas idzie jak krew z nosa. Co do drzwi to słyszałam że są dobre z tej firmy. My wybraliśmy porty ale polecali nam porte lub polscone. A cena myślę że dobra.

Jeśli chodzi o montaż drzwi to też nam doradzają po panelach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne są te drzwi też mi się podobają- niestety nie widziałam ich na żywo i nie umiem powiedzieć jak jakościowo. Musicie sobie porównać ale cenowo są OK i to jeszcze z ościeżnicą ;)

Nie znam tych drzwi na forum się o nich pozytywnie wypowiadają. Dwójka znajomych ma drzwi radomskiej firmy Windoor może warto było by tam podjechać i się rozeznać nieraz też mają dobre promocje

mają siedzibę we Wsoli i dosyć dobrą stronę internetową z cennikiem włącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu białe meble kuchenne z ciemnym szarym blatem to moje klimaty (tez tak będzie u nas). Do tego białe parapety marmurowe. Chyba mamy ten sam gust. A tempo macie imponujące. Zazdroszczę Wam terminu przeprowadzki my dopiero w lipcu... bo układanie płytek u nas idzie jak krew z nosa. Co do drzwi to słyszałam że są dobre z tej firmy. My wybraliśmy porty ale polecali nam porte lub polscone. A cena myślę że dobra.

Jeśli chodzi o montaż drzwi to też nam doradzają po panelach

 

Tak blat być może będzie szary lub drewnopodobny:yes:Płytki u nas ułożone ,zostały panele ,ale to w ostatnich dniach czerwca,ze względu na wylewki:mad:Kolor drzwi też jeszcze nie wybrany.Najbardziej dumam nad ich kolorem w spiżarce (wejście z kuchni)opcje są 3;szare pod kolor płytek na podłodze ,ewentualnie blatu,białe pod kolor frontów,czy takie jak w pozostałych pomieszczeniach czyli jakiś odcień dębu.

Proszę o opinie:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tych drzwi na forum się o nich pozytywnie wypowiadają. Dwójka znajomych ma drzwi radomskiej firmy Windoor może warto było by tam podjechać i się rozeznać nieraz też mają dobre promocje

mają siedzibę we Wsoli i dosyć dobrą stronę internetową z cennikiem włącznie.

 

Dzięki, na pewno sprawdzę:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam te drzwi, które Ci proponują.

Baaaardzo w moim guście, zresztą wiesz jakie my mamy, więc sama widzisz, że to podobny styl.

Myślę, że cena jest ok.

My za nasze drzwi (prawie 5 lat temu) daliśmy coś ponad 400 zł plus ościeżnica jakoś ponad 100 zł.

Montaż płaciliśmy po 50 zł za każdą sztukę, więc myślę, że biorąc pod uwagę upływ czasu i wzrost wszystkich cen - ta jest akurat całkiem ok.

Bardzo ładne i stylowe drzwi, Aniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam te drzwi, które Ci proponują.

Baaaardzo w moim guście, zresztą wiesz jakie my mamy, więc sama widzisz, że to podobny styl.

Myślę, że cena jest ok.

My za nasze drzwi (prawie 5 lat temu) daliśmy coś ponad 400 zł plus ościeżnica jakoś ponad 100 zł.

Montaż płaciliśmy po 50 zł za każdą sztukę, więc myślę, że biorąc pod uwagę upływ czasu i wzrost wszystkich cen - ta jest akurat całkiem ok.

Bardzo ładne i stylowe drzwi, Aniu.

Dziękuje za pochlebną opinię na temat drzwi,dzisiaj przyjechał pan na pomiar ,wyśle mi ofertę i wtedy się ustosunkuję co do modelu i ceny .Decyzję jakąś muszę podjąć:yes:Zaglądaj częściej,każda podpowiedź mile widziana:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...