Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasze zielone zacisze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wow, ale tempo! U nas firmy wyceniające liczyły że będą układać kostki przez około 1,5 tygodnia:( A będzie tego około 200m2:/

Ana, zdradzisz ile płaciliście z m2 robocizny z materiałem? Jako, że mieszkamy rzut beretem od Radomia, to może to być miarodajne dla nas. Firma z Ostrowca wyceniała nam 110, a ze Starachowic 120 za m2:( A będzie tego około 200m2:/

Witam,u mnie było 70 metrów,układali 3 dni:wiggle: Płaciłam 100zł materiał z robocizną.Kostka arco lux płukana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ja też bym chciała wiedzieć jaką cenę płacicie za ułożenie kostki.

 

I, naprawdę, szokujące tempo macie :o Wyobrażam sobie w jakiej euforii jesteś :yes:

 

Ana, i dziękuję za namiary!

Nie ma za co .Tak poziom adrenaliny u mnie dość wysoki, cieszę się bardzo,a u mojego męża to nawet łzy szczęścia dało się wczoraj zauważyć,bo on taki bardzo wrażliwy:rolleyes:Dzisiaj powinno być skończone malowanie wewnątrz :lol2:Namiary na ekipę od kostki mogę podać na priv:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elewacja wyszła super :wiggle: a podbitkę jaką robicie ?

 

Tak, podbitkę zaraz mąż zrobi ,jak tylko będziemy mieszkać:yes:Planuję gamrat pcv, ciemny dąb, tak aby najbardziej pasował do orzechowej stolarki:rolleyes:Brakuje jeszcze płytek na schodach zewnętrznych tzn.trzeba ułożyć:yes:,no i taras z tyłu,będzie drewniany,ale nie wiem czy w tym roku:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elewacja rewelacja :D. Domek wygląda super. Fajny, neutralny kolorek. Jaka jest grubość ziarna tynku? Jeszcze nie widziałem na żywo różnych gradacji i sam nie wiem, który wygląda najlepiej.

 

Fajnie,że się podoba:) To jest baranek 1,5mm,przy grubszym myślę,że bardziej widoczny byłby brud i kurz:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 'Sąsiadkę" :)

Chciałam pogratulować ślicznego domku. Co za tempo :) Okolica też super, tyle zieleni wokół. Przepięknie!:)

Samych szczęśliwych chwil :)

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Ps. pozwoliłam sobie wysłać wiadomosc na priv.

Witam sąsiadkę i cieszę się,ze nasze zacisze podoba się innym,nie ukrywam,że robi si coraz ładniej:yes:Ale jeszcze dużo pracy przed nami,aby było tak jak sobie zamarzyliśmy,może kiedyś tak będzie:D Wiadomość wysłana:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...