Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasze zielone zacisze


Recommended Posts

Łaaaał ! ! super :) :)

Możesz napisać jaka to kostka?? i jeśli to nie tajemnica to jeszcze brama skąd?

może być na priv :)

 

ślicznie u Was :D

 

Kostka to arco lux płukana,a bramę z furtką zamówiłam u lokalnego rzemieślnika,koszt 2000zł z montażem:yes:Cieszę się,że się podoba:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aniu, jak wiesz, zaglądam tu zawsze do Ciebie, choć rzadko się odzywam.

Miałam Ci radzić, żebyś robiła od razu kostkę brukową, bo potem trudno będzie na to wygospodarować kasę (tak jest właśnie u mnie), ale zanim napisałam, Ty już podjęłaś decyzję, zresztą bardzo słuszną.

Napiszę Ci, że położona u Ciebie kostka wygląda rewelacyjnie (moje marzenie, na razie nierealne). :(

Bardzo.. bardzo mi się podoba, gustownie, elegancko i z klasą.

A co do gniazdek i pstryczków, to u nas Mariusz robił to wszystko sam.

Pan elektryk potem tylko obejrzał i przyklepał odpowiednim podpisem.

Trzymam kciuki za dalsze postępy Waszych prac, choć już jest u Ciebie ślicznie.

Ściskam Cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, jak wiesz, zaglądam tu zawsze do Ciebie, choć rzadko się odzywam.

Miałam Ci radzić, żebyś robiła od razu kostkę brukową, bo potem trudno będzie na to wygospodarować kasę (tak jest właśnie u mnie), ale zanim napisałam, Ty już podjęłaś decyzję, zresztą bardzo słuszną.

Napiszę Ci, że położona u Ciebie kostka wygląda rewelacyjnie (moje marzenie, na razie nierealne). :(

Bardzo.. bardzo mi się podoba, gustownie, elegancko i z klasą.

A co do gniazdek i pstryczków, to u nas Mariusz robił to wszystko sam.

Pan elektryk potem tylko obejrzał i przyklepał odpowiednim podpisem.

Trzymam kciuki za dalsze postępy Waszych prac, choć już jest u Ciebie ślicznie.

Ściskam Cię.

Dziękuję za odwiedziny i pochlebną opinię na temat kostki:) Tak miałam dylemat ,w sensie układać kostkę czy zrobić więcej w środku;) Ale tak sobie właśnie pomyślałam,że grubszą gotówkę trudno będzie szybko zdobyć,a piach w domu bardzo by mnie irytował i podjęłam decyzje,że jednak kostka:D Braki w domu też będą męczące,ale może stopniowo się załata wszystkie dziury:cool:

Gniazdka też będzie od jutra montował mój mąż,elektryk powiedział 4zł od punktu,a troszkę tego jest ,więc pieniążki zostaną w kieszeni;)

Kciuki w przyszłym tygodniu na pewno się przydadzą,bo wiele się będzie działo m.in.montaż kuchni i drzwi:yes:W sobotę przeprowadzka,z tego co pamiętam ,Ty chyba też w czerwcu osiedliłaś się w Bukowej chatce :hug:

Edytowane przez Ana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, braki w domu pomału będziesz uzupełniać, łatwiej jest odłożyć na drobne rzeczy, niż - tak jak piszesz - zgromadzić grubszą gotówkę.

Masz rację, ja też docelowo zamieszkałam w swoim domku w czerwcu, dokładnie 4 lata temu.

Możesz mi napisać (może być na priv) ile Was kosztowała kostka?

Chyba, że gdzieś pominęłam tę informację w Twoim dzienniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, braki w domu pomału będziesz uzupełniać, łatwiej jest odłożyć na drobne rzeczy, niż - tak jak piszesz - zgromadzić grubszą gotówkę.

Masz rację, ja też docelowo zamieszkałam w swoim domku w czerwcu, dokładnie 4 lata temu.

Możesz mi napisać (może być na priv) ile Was kosztowała kostka?

Chyba, że gdzieś pominęłam tę informację w Twoim dzienniku?

:

 

Czyli dopiero za 4lata będę mieć tak pięknie jak Ty:bash:Za kostkę zapłaciłam 7000,-czyli 100zl za metr bo ułożone jest 70metrów (materiał z robocizną):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie elektrykę robił wujek więc i on pstryczki i gniazdka montował.. ale z tego co wiem, to dziewczyny osobno płaca.. jedne mniej, drugie więcej... inne maja na tyle cenę wysoką, że elektryk sam już robi...

To wszystko zależy...

 

Tak wiem już,że trzeba płacić osobno,więc robimy sami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna, człowiek nie nadąża z czytaniem u Ciebie, bo tak szybko zmiany następują :D

 

Dom pełną gębą już macie, a pracami w środku się nie martw. Pomału wszystko się zrobi, a świadomość, że to już na swoim na pewno doda Wam skrzydeł.

Myślę,że tak właśnie będzie,pomalutku wszystko się zrobi:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem,jestem,jeszcze na starych śmieciach:yes:Przeprowadzka pojutrze,a roboty bardzo dużo:eek: Kuchnia się montuje,jutro montaż paneli i drzwi.Dzisiaj biały montaż,szafki w łazienkach.Drobne rzeczy już powywożone,to co zostało to myślę,że na jeden duży samochód się zmieści:yes:Jeszcze raz łazienka musi być przemalowana,tapeta w wiatrołapie nie położona i mnóstwo innych drobnych rzeczy do zrobienia.Prądu nadal nie mamy i myślę jak to będzie jak sąsiad nie pożyczy.Internet nie wiem kiedy będzie,więc pewnie jutro coś skrobnę i nie wiem kiedy następnym razem,oby szybko,bo nie chcę się jeszcze z Wami żegnać:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując tą naszą budowę,powiem ,że po 9-ciu miesiącach i 3-ch tygodniach od wbicia pierwszej łopaty wprowadzamy się do w pełni wykończonego domu.Należy odjąć oczywiście okres zimowy,dobrze ,że zimy w tym roku praktycznie nie było:)Także aura nam sprzyjała,w ubiegłym roku tak dobrze by nie było:no: Jesteśmy bardzo szczęśliwi,a jednocześnie pełni obaw,jak szybko z aklimatyzujemy się w nowych warunkach:cool:

Jestem dobrej myśli,że wszyscy szybko zapomnimy o poprzednim miejscu,które złe nie było,te dobre wspomnienia na pewno zachowam na długo:yes:

Takie jest życie coś się kończy i coś zaczyna:) Zaczynając budowę,byłam pełna obaw,że nie podołamy przede wszystkim finansowo,wiele osób nas w tym utwierdzało,ale daliśmy radę.Teraz wszyscy nam gratulują,myślę ,że szczerze ,a my jesteśmy z siebie dumni,że w naszym wieku chciało się nam jeszcze chcieć czegoś innego :wiggle:Marzenia są po to by je spełniać:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...