Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasze zielone zacisze


Recommended Posts

Witam kochane dziewczynki z Zielonego Zacisza:bye Strasznie stęskniłam się za Wami.Dzisiaj tak w skrócie,bo jeszcze nie mam netu:bash:

Mieszka się cudownie,wszyscy zadowoleni i szczęśliwi.Dokuczają nam jedynie komary i muszki:o:oCodziennie coś jeszcze wykańczamy i poprawiamy.Brakuje nam umelowanego salonu ,podbitki i ogrodu,ale i tak jest wspaniale:wiggle:Wieczorkiem wrzucę jakieś zdjęcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam kochane dziewczynki z Zielonego Zacisza:bye Strasznie stęskniłam się za Wami.Dzisiaj tak w skrócie,bo jeszcze nie mam netu:bash:

Mieszka się cudownie,wszyscy zadowoleni i szczęśliwi.Dokuczają nam jedynie komary i muszki:o:oCodziennie coś jeszcze wykańczamy i poprawiamy.Brakuje nam umelowanego salonu ,podbitki i ogrodu,ale i tak jest wspaniale:wiggle:Wieczorkiem wrzucę jakieś zdjęcia:)

 

 

Aniu no jak ja Ci zazdroszczę!!!!!

Ależ cudna kuchnia !!! Biała!!!!! ło matko chyba jednak zrobię biała a nie szarą! ......

Masto mam kupione do łazienki i też chce do kuchni nad blat....

tylko sie zastanawiam czy dac grafitowe czy białe, ale skoro piszesz że brudu nie widać i sa super to może jednak białe ???

kuchnia baaardzo mi się podoba! ....

Pozdrawiam i czekam na dalsze zdjęcia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana koniecznie powiedz mi ile wychodzi wam za miesiąc korzystania z indukcji?? plisss ja mam na gaz płytę ale chciałabym dowiedzieć się jak to jest z indukcją...czy dużo sie prądu płaci?? Bo w razie czego kiedyś tam może bym zmieniła:)

Kuchnia śliczna:)

poproszę o więcej fotek

A co z prądem? Macie już podłączony? Bo miałaś chyba jakieś problemy

My nadal czekamy na licznik...oby jak najszybciej zamontowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu no jak ja Ci zazdroszczę!!!!!

Ależ cudna kuchnia !!! Biała!!!!! ło matko chyba jednak zrobię biała a nie szarą! ......

Masto mam kupione do łazienki i też chce do kuchni nad blat....

tylko sie zastanawiam czy dac grafitowe czy białe, ale skoro piszesz że brudu nie widać i sa super to może jednak białe ???

kuchnia baaardzo mi się podoba! ....

Pozdrawiam i czekam na dalsze zdjęcia!

 

Asieńko nie masz czego mi zazdrościć,nie obejrzysz się a będziesz mieszkać u siebie:)Ja mam masto na ścianie jasne ,one nie są białe tylko bardziej jaśniutki beż.Fajnie mi współgrają z blatem,a szare masto na podłodze pasuje do ścian,cokołów szafek.Brudu naprawdę nie widać w ogóle,a zależało mi na tym :PJestem bardzo zadowolona z kolorystyki,a wiesz ile miałam dylematów.Zdjęcia jakieś wrzucę,nie oddają kolorów rzeczywistych,bo robione z komórki;) Pozdrawiam cieplutko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana koniecznie powiedz mi ile wychodzi wam za miesiąc korzystania z indukcji?? plisss ja mam na gaz płytę ale chciałabym dowiedzieć się jak to jest z indukcją...czy dużo sie prądu płaci?? Bo w razie czego kiedyś tam może bym zmieniła:)

Kuchnia śliczna:)

poproszę o więcej fotek

A co z prądem? Macie już podłączony? Bo miałaś chyba jakieś problemy

My nadal czekamy na licznik...oby jak najszybciej zamontowali...

 

Prąd oczywiscie mam,ale 5 dni musiałam żyć bez niego:o Jeżeli chodzi o koszty korzystania z indukcji to nie wiem ,ale myślę że znacznie nie odbiegają od gazu,gotuje się szybciutko,czysto,po prostu rewelacja.Garnki po miesiącu użytkowania jak nowe,na gazie wiem ze tak by nie było:no:Naprawdę polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, pięknie masz w kuchni.

Jednak biel jest bardzo elegancka.

Zobacz, wyszukałam coś takiego.

Tapeta:

[ATTACH=CONFIG]273714[/ATTACH]

 

I okno:

[ATTACH=CONFIG]273715[/ATTACH]

Albo:

[ATTACH=CONFIG]273716[/ATTACH]

 

Ogromnie się cieszę, że jesteś szczęśliwa! :)

Tak Iwonko biel w kuchni jest elegancka i ponadczasowa,a myć trzeba wszystkie kolory;)Dziękuję ślicznie za inspiracje,dwie pierwsze mogę brać w ciemno:)Własnie myślałam o tapecie z owocami-cytryna,limonka ,kiwi.Wczoraj dokupiłam sobie limonkowe podkładki na st\ół,żółtych nie mogłam znależć;)No nic będą dodatki w kolorze żółto limonkowym.Zaglądaj częściej,zawsze coś podpowiesz .Początki w naszym zaciszu nie należały do najłatwiejszych,a to z racji braku prądu;)Ale teraz jest naprawdę dobrze,choć jeszcze wiele jest do zrobienia:rolleyes:Ale mąz dzielnie wszystko uzupełnia i wykańcza:wiggle:Po niedzieli bierzemy się za podbitkę.Najbardziej dokuczają komary i muchy:bash:Okna trzeba myć co tydzień:rolleyes:Czy masz ten sam problem?Pozdrawiam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością wchodzę do Państwa ładnie bez zbędnych dupereli i jasno. Czy może dać Pani namiary na meble kuchenne bo z daleka ładne wykonanie. Czy jest Pani zadowolona. Życzę szczęścia w nowym domku

 

Dziękuje za inspiracje,będę oglądać:)Jeśli chodzi o kuchnie to jestem zadowolona,ale ze względu na niedotrzymanie terminu wykonania chyba nie poleciłabym do końca tego pana.Miesiąc opóżnienia to chyba przesada,wiele zdrowia mnie to kosztowało:(Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc to wcale nie tak dużo moje koleżanki mają gorsze doświadczenia tylko że w drogich studiach ale rozumiem pani nerwy skoro termin przeprowadzki gonił. Tak czy inaczej kuchnia się ładnie prezentuje.

 

Tak teraz jest super,ale 2 tygodnie nie miałam frontów szafek,więc cały czas bałagan:PJa lubię słownych ludzi i takich polecam:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...