Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasze zielone zacisze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Powierzchnia 110 metrów,ścianki działowe masz na myśli,:)tak pustaki już są na budowie ,tylko zakupić klej i murarz może murować:yes:Chociaż ja wolałabym robić dach przed zimą:yes:Także do końca nie wiem jak będzie, czy uda się coś zrobić,czy będziemy czekać na szybką wiosnę;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie macie ścianek kolankowych to z dachem można lecieć w taką pogodę, a myślę że będzie jeszcze długo ładnie. Zima nas w tym roku oszczędza, zresztą z tego co czytam na forum to parę lat wstecz jesień i początki zim super, gorzej z wiosną (patrz w tym roku 1 kwietnia śnieg jak w boże narodzenie). Życzę żeby udało się z dachem.:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ana. :welcome:

 

Śliczny domek powstaje - będę podglądać i kibicować :) Mam nadzieje, że uda się szybko kupującym uzyskać kredyt na mieszkanie i będziecie mogli ruszać dalej. Jeśli nadal będziecie mieć takie tempo, to kto wie, a nóż okaże się, że przeprowadzicie się przed czerwcem!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ana. :welcome:

 

Śliczny domek powstaje - będę podglądać i kibicować :) Mam nadzieje, że uda się szybko kupującym uzyskać kredyt na mieszkanie i będziecie mogli ruszać dalej. Jeśli nadal będziecie mieć takie tempo, to kto wie, a nóż okaże się, że przeprowadzicie się przed czerwcem!

 

Pozdrawiam

 

Witam serdecznie u mnie:yes:oby Twoje słowa się sprawdziły ,,gratuluję ślicznych maluszków:yes:Będę zaglądać do Ciebie i kibicować,domek śliczny:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj:)

Przywędrowałam z dziennika Izoldy:)

Piękny domek budujecie. Widzę że problemy finansowe to nie tylko u Ciebie;)

Jeszcze w tym roku dach będziecie robić?

Kryjecie blacho dachówką czy dachówką?

Witam w moich progach:yes:Jak tylko będzie kasa to ruszamy z dachem,chyba że pogoda nam przeszkodzi:mad:Będziemy kryć blacho dachówką modułową Wenecją: budmatu lub finerą,zbieramy oferty,cena zadecyduje:mad:Ja osobiście wolałabym wenecję :yes:Pozdrawiam,będę zaglądać do Ciebie:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam serdecznie.

Jeszcze pozwolę sobie wspomnąć co do krycia blacho dachówką. Mamy prawie takie same dachy i jakbym kryła jeszcze raz a fundusze by Nam na to pozwoliły to zdecydowałabym się na dachówkę jednak. Z blacho dachówki mieliśmy bardzo dużo odpadów. Ale cena Nas przekonała (22zł/m2) i wygląd. Na zdjęciach może tego nie widać ale w rzeczywistości wygląda przepięknie. Prawie jak dachówka.

Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłam Radom i zaciekawiłam się Twoim dziennikiem, sąsiadko :D

Działkę macie przecudowną!! Będzie bosko, jak już wszystko ukończycie.

 

Piszesz, że sprzedajecie mieszkanie, mam więc pytanie: czy po sprzedaży mieszkania dalej będziecie tam mieszkać, czy też musicie gdzieś się wyprowadzić do czasu przeprowadzki do domu? Jak dogadaliście się z kupującym? Pytam, bo nas też to czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłam Radom i zaciekawiłam się Twoim dziennikiem, sąsiadko :D

Działkę macie przecudowną!! Będzie bosko, jak już wszystko ukończycie.

 

Piszesz, że sprzedajecie mieszkanie, mam więc pytanie: czy po sprzedaży mieszkania dalej będziecie tam mieszkać, czy też musicie gdzieś się wyprowadzić do czasu przeprowadzki do domu? Jak dogadaliście się z kupującym? Pytam, bo nas też to czeka.

Witam u siebie sąsiadeczkę:D Cieszę się,że moja działeczka się podoba:pJeżeli chodzi o Twoje pytanie to 1pażdziernika podpisałam umowę przedwstępną,dostałam niewielką zaliczkę teraz czekam aż nowi właściciele dostaną kredyt:mad:Skoro ja czekam juz3 miesiące to oni też muszą sobie poczekać aż ja wybuduję domek:yes:Strasznie fajni ludzie ,powiedzieli że pod mostem mieszkać nie będę:lol2:Na takich kupców czekałam pół roku,bo owszem było dużo ,ale nie spełniali moich warunków:bash:Opłacało się czekać ,od momentu podpisania u notariusza będziemy wynajmować mieszkanie za darmo:wiggle: Jedna przeprowadzka zupełnie wystarczy :o Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Nowym Rokiem są dobre wiadomości ,około 10 stycznia podpisujemy u notariusza sprzedaż mieszkania ,a więc ruszamy z kopyta.Jutro wraca na budowę nasz murarz i będą ścianki działowe.Mam nadzieję,że pogoda nam nie popsuje planów:P W planach mamy zrobić dach ,teraz w styczniu. Blacha zamówiona ,drzewo również jutro zamówię okna.Niestety trzeba będzie czekać 4 tygodnie:P Tak naprawdę to mam dylemat jaki kolor -złoty dąb czy orzech do ceglastej blacho dachówki ;)Miała być grafitowa ale ,że kobieta zmienną jest tak i u mnie pierwotna koncepcja legła w gruzach:rolleyes:Zobaczymy czy będę zadowolona :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...