Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasze zielone zacisze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Witaj:)

Oj to piesek narobił Wam troszkę strachu;/ ale dobrze że jest już wszystko wporządku:)

 

Pochwal się swoimi zdobyczami:) bardzo jestem ciekawa:rolleyes:

 

Oj piesek dużo zdrowia mojego odebrał i kasy z kieszeni:(Ale mam nadzieję,że będzie dobrze:lol2:Zdobyczami nie omieszkam się pochwalić,zasłony w salonie wiszą,chyba firany też by się przydały:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ania, dawno mnie u Ciebie nie było, a widzę, że dzieje się :yes: oj dzieje

ciekawa jestem zdjęć z Twoich wnętrz :confused:

 

mam nadzieję, że z Dalmatynką wszystko oki ?

Witam,zdjęcia wrzucę w Święta bo będę miała dobry aparat:yes Daisy na razie ma się dobrze,tym bardziej,że ma swojego pana ,który się rozchorował i siedzi w domu:( Także mam się kim opiekować:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ana. Udzielam się dopiero pierwszy raz na forum ale bacznie obserwuje poczyniania zarówno twoje jak i innych uzytkowników :) Sama wnet zaczynam star swojego dziennika dlatego postanowiłam sie udzielić :) muszę napisac że bardzo mi się podobaja twoje wnętrza dobór kolorów i dodatków sa naprawde superr czasem sie zastanawiam skąd bierzecie takie pomysły na to wszystko :) jeszcze raz gratuluje pomysłowości i trzymam kciuki za dalsze postepy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ana. Udzielam się dopiero pierwszy raz na forum ale bacznie obserwuje poczyniania zarówno twoje jak i innych uzytkowników :) Sama wnet zaczynam star swojego dziennika dlatego postanowiłam sie udzielić :) muszę napisac że bardzo mi się podobaja twoje wnętrza dobór kolorów i dodatków sa naprawde superr czasem sie zastanawiam skąd bierzecie takie pomysły na to wszystko :) jeszcze raz gratuluje pomysłowości i trzymam kciuki za dalsze postepy :)

 

Witam ,miło,ze zajrzałaś do mojego zacisza:) Zakładaj swój dziennik szybciutko,będzie Ci łatwiej podjąć wiele trudnych decyzji budowlanych:yes:Cieszę się ,że podobają się moje wnętrza,jeszcze wiele brakuje,ale jest w miarę ok:)Zapraszam częściej do mnie,będą nowe zdjęcia:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta minęły bardzo spokojnie i w miarę zdrowo;) Drugi dzień Świąt był bardziej klimatyczny,prawdziwie świąteczny z racji opadu śniegu.Wszystko przyprószyło na biało i zrobiło się pięknie w naszym zaciszu.W Wigilię dowiedziałam się od mojego syna,że zostanę babcią:wiggle:Była to chyba najlepsza nowina w tym roku,jaką otrzymałam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...