Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasze zielone zacisze


Recommended Posts

Witaj Ano, przychodzę z rewizytą.

Poczytałam, obejrzałam, bardzo mi się Wasz domek podoba.

Rozumiem Twoje dylematy przy urządzaniu wnętrz, ale bardzo Ci tego zazdroszczę, bo uwielbiam urządzanie i to jest chyba najprzyjemniejsza część budowania.

Myślę, że do czerwca spokojnie zdążycie, życzę Wam tego z całego serca.

Będę podglądać Wasze budowanie i trzymać kciuki.

Pozdrawiam Cię.

Dzięki ,ze wpadłaś do mnie,zapraszam częściej,bo myślę,że będzie się dużo działo:)Trzymanie kciuków bardzo wskazane:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jakie drzwi będziecie mieć?

Okna plasatikowe czy drewniane? Obustronne kolor?

 

Okna z oknoplastu ,na zewnątrz orzech, w środku białe ,zdjęcie wcześniej było wklejane:yes:Drzwi też w orzechu stalowe,wyglądaja ładnie ,oby były w miarę ciepłe :cool: Wybór był pomiędzy tym co się podoba a tym na co nas stać:bash:Ale może nie będzie tak źle,drzwi są w metrowym podcieniu od wschodu:cool:

Sesja zdjęciowa mojego zamkniętego zacisza w sobotę ,zapraszam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)'

Przyszłam z rewizytą, ale przyznam ,że już parę razy u Ciebie byłam ;)

Wielki szacun dla Męża. Dobrze że się zna na robocie, bo tak jak pisałaś oszczędzić można duuuużo.

My też dużo robimy sami, ale niestety budowlanka odpadła, bo się na tym nie znamy.

Trzeba przyznać,że połowa kasy to robocizna.

 

Domek śliczny no i fajnie rozplanowany.

Będę Cię odwiedzać i kibicować ;)

Pozdrawiam

Renata .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)'

Przyszłam z rewizytą, ale przyznam ,że już parę razy u Ciebie byłam ;)

Wielki szacun dla Męża. Dobrze że się zna na robocie, bo tak jak pisałaś oszczędzić można duuuużo.

My też dużo robimy sami, ale niestety budowlanka odpadła, bo się na tym nie znamy.

Trzeba przyznać,że połowa kasy to robocizna.

 

Domek śliczny no i fajnie rozplanowany.

Będę Cię odwiedzać i kibicować ;)

Pozdrawiam

Renata .

 

Dzięki ,że wpadłaś,każde wsparcie życzliwych nam osób jest potrzebne:wiggle:Dziękuję za pochwały dla męża,naprawdę się mu należą:yes:Domek chyba zewnątrz będzie ładny,niewiele będzie przypominał pierwowzór:no:Na pewno jest bardzo symetryczny.Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dołączę do gratulacji i trzymam kciuki za szybki postęp prac. :yes: Normalnie zazdroszczę tempa :p Z jednej strony to fajnie, że macie konkretny termin przeprowadzki, bo wiadomo co i jak rozplanować w czasie, no i widać metę coraz bliżej. U mnie niestety dziennik się kurzy, ale niedługo ruszymy z kopyta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dołączę do gratulacji i trzymam kciuki za szybki postęp prac. :yes: Normalnie zazdroszczę tempa :p Z jednej strony to fajnie, że macie konkretny termin przeprowadzki, bo wiadomo co i jak rozplanować w czasie, no i widać metę coraz bliżej. U mnie niestety dziennik się kurzy, ale niedługo ruszymy z kopyta.

Tak termin przeprowadzki ustalony zobowiązuje :yes:Kolejność prac ustalona,i terminów trzeba się trzymać,dzisiaj zamknęliśmy nasz domek ,fotki robione telefonem,ale może coś pokażą ,będą wieczorkiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...