Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 868
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gratulacje , super to wygląda.Możesz powiedzieć co to za cegiełka (czy tylko ładnie udaje).Czy trudno było samemu wykonać.

Pozdrawiam i powodzenia

 

Cegiełka prawdziwa, rozbiórkowa! Obejrzałam kilka płytek udających cegłę, ale to nie było to. Wykonać samemu może i nie trudno, jak obserwowałam, na pewno trzeba nabrać wprawy w fugowaniu, bo to jest żmudna praca jak się robi pierwszy raz. My wzieliśmy cegłę z robocizną - 180 zł za m2. Za ścianę wyszło 1300 zł, jeden dzień z przerwą 4-godzinną na schnięcie i po robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Pytanie do tych co mają zrobioną elewację.

Jaki rodzaj i jakiej firmy zastosowaliście tynk na elewację. Jak byście mogli to pokażcie swoje elewacje

 

U mnie Ceresit CT 74 Tynk Silikonowy Baranek.Kolor sahara 1 i 3.Uwaga na próbniki kolorów! są to małe powierzchnie i łatwo popełnić błąd w decyzji.

My zestawienie kolorystyczne podejrzeliśmy na stronie Ceresita i jeżeli chodzi o saharę 1 to jest ok, trójka to lekka pistacja i zupełnie tego nie było widać na próbnikach jak i na internetowym zdjęciu.Oczywiście w słońcu wszystko wygląda inaczej itd.ele2.jpgele1.jpg

Edytowane przez quzio62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Ceresit CT 74 Tynk Silikonowy Baranek.Kolor sahara 1 i 3.Uwaga na próbniki kolorów! są to małe powierzchnie i łatwo popełnić błąd w decyzji.

My zestawienie kolorystyczne podejrzeliśmy na stronie Ceresita i jeżeli chodzi o saharę 1 to jest ok, trójka to lekka pistacja i zupełnie tego nie było widać na próbnikach jak i na internetowym zdjęciu.Oczywiście w słońcu wszystko wygląda inaczej itd.[ATTACH=CONFIG]385915[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]385913[/ATTACH]

 

Bardzo ładnie wyszła elewacja:)

ile Cię łącznie wyszła elewacja (chodzi o same tynki bez styropianu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...