Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 868
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Schody mamy już betonowe, są w kotłowni, nie zabierają sporo miejsca. Jak zrobię zdjęcia to wstawię. A poddasze zrobimy za jakiś czas. Po podniesienu ścianki kolankowej jest tam bardzo dużo miejsca ;)

 

Pozdrawiam

witam,jestesmy na etapie zakupu tego projektu-jestesmy zdecydowanie w 99%. czy byla by mozliwosc obejzenia na zywo waszego domu/ jestesmy z warszawy a planujemy budowe w lesznie, Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tesiulkowo - zdjęć nigdy dosyć to nie jest zaśmiecanie tylko pokazanie jak się budowało co daje inspirację innym osobom prognącym budować ten projekt!!::goodnight:

[ATTACH=CONFIG]333099[/ATTACH] słup wreszcie postawiony

 

Dokładnie... z wielka przyjemnością ogladam wszystkie zdjęcia w tym wątku...tesiulkowo prosimy równiez o Twoje ;)

 

quzio gratuluję postepów, my od poniedziałku pniemy mury do góry i niebawem wstawię fotki :yes::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa.. to ok. W takim razie wrzucam pierwsze zdjęcia.

Zaczęliśmy w ostatnie dni września. Chcemy do zimy przykryć dachem.

To podobnie jak u mnie... mam nadzieję, że do zimy nam równiez to się uda :D

 

Postępy mojej budowy:

super masz strop za sobą.... a jaki dach robisz??

 

U nas od poniedziałku takie efekty... dodaje małe zdjęcie podglądowe...

zrezygnowałam z jednego okna w jadalni... ale powiekszyłam to w salonie z180 na 250... :D południowa strona jest własnie tam i tam będzie też taras....

 

20151009_170936.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też jestem z pomorskiego:) skąd jesteście dokładnie?? Myślałam że tylko ja w pomorskim buduję dom wg tego projektu

 

My jesteśmy z okolic Starogardu Gańskiego, Dorcz czy Ty przypadkiem nie jesteś z Kręga lub Okola... bo mój architekt mówił,ze ktoś robił u nich adaptacje projektu lustrzanego odbicia, własnie tam w tych okolicach...

 

U nas dziś szalują okna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...