Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 868
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

quzio62 bardzo podobają mi się Twoje kominy, pamietasz z jakiej są cegły i jaki to kolor??

 

valdiiaga niestety nie pomoge w tym temacie ;) moze inni pamietają...

 

kominy murowane z pełnej cegły klinkierowej Roben VNF10 antracyt.Dachówka Creaton Titania łupek angoba.Koszt materiałów na dach około 20 tysięcy blacha,dachówka,rynny Galeco,trepy kominiarskie,łaty,kontrłaty,spinki,podpórki łaty,kołnierze faliste i 2 sztuki okien dachowych Roto.

dach.jpg

Edytowane przez quzio62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które mają blachodachówkę , jaka mniej wiecej cena Was wyszła dachówki, rynien i okien ? bo dzisiaj otrzymałam wycenę i podliczono mi ponad 28 tys. więc wydaje mi się to troche duża cena bo wliczając robociznę to ok 40 tys. wyjdzie

 

W zeszłym roku miałem wycenę na blachodachówkę RUUKKI Finnera Purex RR z rynnami,oknami dachowymi i całą galanterią na około 18 tysięcy i było to raczej drogawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia z jadalnią wygląda imponująco... ;)

w ogóle cały dom wygląda świetnie i ta jasna kolorystyka, korytarz, wiatrołap.... super :jawdrop:

 

 

Monika&Mariusz i Boaman wielkie dzięki, że podzieliliście się zdjęciami tu na forum.... bo ostatnio coś wieje tu chłodem i zapomnieniem...

u mnie ciagle walczymy z dachem, więc nie mam czym sie pochwalić, ale na pewno wrzucę fotki za jakiś czas....

 

Dorcz i Komkom1 co u Was z nowości??

 

a co u nowych forumowiczów Izus, valdiiaga, feminamed ??? i reszty, która zaczęła budowę w tym roku???????????? :welcome:

u nas dużo sie działo ale niestety nie na działce a w życiu osobistym i na chwile odłożyliśmy temat budowy, wszystko sie przeciągło i nie mamy jeszcze nawet pozwolenia , jedyne co to obsadziliśmy działke tujami;-) bedzie cud jak zdążymy z fundamentami w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wraz z mężem jesteśmy bardzo zainteresowani tym projektem. Chociaż chcemy wprowadzić kilka zmian, m.in. powiększyć garaż, nad garażem zrobić taras. Czy ktoś mógłby przesłać swój kosztorys(zwłaszcza chodzi o to, co należy przedstawić w banku)? nasz e-mail: [email protected]. Będziemy bardzo wdzięczni. Ogólnie super, że powstało to forum :)) wiele ważnych informacji, doświadczeń przekazujecie sobie. Pozdrawiamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wraz z mężem jesteśmy bardzo zainteresowani tym projektem. Chociaż chcemy wprowadzić kilka zmian, m.in. powiększyć garaż, nad garażem zrobić taras. Czy ktoś mógłby przesłać swój kosztorys(zwłaszcza chodzi o to, co należy przedstawić w banku)? nasz e-mail: [email protected]. Będziemy bardzo wdzięczni. Ogólnie super, że powstało to forum :)) wiele ważnych informacji, doświadczeń przekazujecie sobie. Pozdrawiamy!

 

Wysłałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych którzy już ocieplili swój domek. Jaki wyszedł wam koszt ocieplenia? Przed zimą chcemy zrobić samo ocieplenie bez nakładania tynku. Może ktoś pomóc?

 

Ten etap bez nakładania struktury tynku i robocizny, sam materiał mnie wyszedł około 10 tysięcy

IMG_20160829_185632.jpgIMG_20160830_184234.jpg

Edytowane przez quzio62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie serdecznie ;)

Jesteśmy z mężem nowi na forum. Planujemy budowę szumu morza. Nie podjęliśmy jeszcze decyzji, która wersję wybrać, prawdopodobnie m141c. Czy ktoś z Was buduje właśnie tą wersję?

Mam również prośbę, czy ktoś kto skończył już budowę nie zechciałby wysłać nam kosztorysu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie wszystkich forumowiczów,

Obserwujemy forum od dłuższego czasu, ale to nasz pierwszy wpis. Planujemy budowę szumu morza model 141c.

Projekt już zakupiony, załatwianie formalności (geolog, geodeta itp.) w trakcie, więc na wiosnę'17 ruszamy pełną parą.

 

Jesteśmy z Gdańska, budowa domu w Pruszczu Gd.. Razem z żoną dziękujemy za wszelkie cenne uwagi, zdjęcia, wyceny które niewątpliwie są bezcennymi wskazówkami dla wszystkich budujących.

 

Pozdrawiamy

Paweł & Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...