Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 868
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I pozostałe zdjęcia:

[ATTACH=CONFIG]387112[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]387113[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]387114[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]387115[/ATTACH]

Nie wiem jak wstawić zdjęcia aby były w pionie.... trzeba obrócić laptopa :)

 

 

 

Super, mam prośbę o zdjęcia kuchni i jadalni, czy obok kuchni jest dosyć miejsca na stół, czy raczej trochę ciasno?

Bardzo fajny projekt!

 

pozdrawiam

 

Danuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, mam prośbę o zdjęcia kuchni i jadalni, czy obok kuchni jest dosyć miejsca na stół, czy raczej trochę ciasno?

Bardzo fajny projekt!

 

pozdrawiam

 

Danuta

 

Cieszę się, że ci się podoba. Zdjęcia kuchni są na str. 36. Wyspa kończy się równo z wykuszem i jest wystarczająco miejsca w kuchni aby się swobodnie poruszać, a jadalni jeszcze nie ma, jest duuuuże puste miejsce i stół zmieści się tam spokojnie, nie będzie ciasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że ci się podoba. Zdjęcia kuchni są na str. 36. Wyspa kończy się równo z wykuszem i jest wystarczająco miejsca w kuchni aby się swobodnie poruszać, a jadalni jeszcze nie ma, jest duuuuże puste miejsce i stół zmieści się tam spokojnie, nie będzie ciasno.

 

Dziękuję za odp.

Ładna ta kuchnia, po zdjęciach ciężko ocenić ilość miejsca, ale jeśli mówisz, że miejsca jest wystarczająco to się cieszę.

Dom niby nieduży, ale z zewnątrz wydaje się na zdjęciach spory, czy ktoś z pomorskiego buduje szum morza m141?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pozostałe zdjęcia:

[ATTACH=CONFIG]387112[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]387113[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]387114[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]387115[/ATTACH]

Nie wiem jak wstawić zdjęcia aby były w pionie.... trzeba obrócić laptopa :)

 

Mam pytanie jak nazywa sie kolor okien, który wybraliście ? i Także chciałabym zobaczyc jak urzadziliscie kuchnie i jadalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prysznic i wanna się nie zmieści, ale my połączyliśmy jedno z drugim: kupiliśmy baterię z deszczownicą i parawan wannowy, spełnia obie funkcje doskonale. Co do miejsca w jadalni to jest go naprawdę dużo jak się skończy wyspę równo z wykuszem z oknem. Rozwiązanie jakie jest w projekcie zdecydowanie zmniejsza ilość miejsca na stół i niepotrzebnie dodaje miejsca w kuchni. Oto zdjęcia:

20170421_185131.jpg20170421_185451.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prysznic i wanna się nie zmieści, ale my połączyliśmy jedno z drugim: kupiliśmy baterię z deszczownicą i parawan wannowy, spełnia obie funkcje doskonale. Co do miejsca w jadalni to jest go naprawdę dużo jak się skończy wyspę równo z wykuszem z oknem. Rozwiązanie jakie jest w projekcie zdecydowanie zmniejsza ilość miejsca na stół i niepotrzebnie dodaje miejsca w kuchni. Oto zdjęcia:

[ATTACH=CONFIG]387173[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]387174[/ATTACH]

 

:wave: dziękuję, rzeczywiście widać teraz , ze miejsca wystarczająco :D pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szumowiczów.Wraz z żoną planujemy budowę swojego szumu morza w woj. dolnośląskim.Obecnie jesteśmy na etapie papierkowym.Czy ktoś z forumowiczów mógłby pomóc w wypełnieniu kosztorysu dla banku?Prośba do komkom1 o kontakt telefoniczny 692 381 222.Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź :) fantastycznie wyglądają te duże okna :) całą aranżacja jest świetna.

 

Komkom1 a czy Wy podnosiliscie ściankę o jeden pustak, czy to jest tak jak w projekcie? Pytam, bo Wasz dim jest zgrabny, a wszystkie radykalne zmiany, w tym podnoszenie za bardzo ścianek kolankowych, moim zdaniem deformuje bryłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otodom.pl/oferta/okolica-gliwic-piekny-dom-do-wlasnej-aranzacji-ID36tFm.html#gallery[1]

 

http://dom.gratka.pl/tresc/402-15329503-slaskie-karchowice-dabrowska.html

 

 

 

znalazłam jakieś stare ogłoszenie w internecie, jest trochę zdjęć domku dla zainteresowanych :)

Edytowane przez Nas Troje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komkom1 a czy Wy podnosiliscie ściankę o jeden pustak, czy to jest tak jak w projekcie? Pytam, bo Wasz dim jest zgrabny, a wszystkie radykalne zmiany, w tym podnoszenie za bardzo ścianek kolankowych, moim zdaniem deformuje bryłę.

My podnieśliśmy poddasze o dwa pustaki i uważam , że wygląd domu się nie zmienił a w zamian mam 3 duże pokoje i dużą łazienkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...