Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witaj☺mam pytanko odnośnie koloru paneli jakie macie i drzwi wewnętrznych.Bo nie ukrywam że dobrać kolorystycznie coś do winchester jest bardzo trudne.

 

Nie pamiętam nazw kolorów, ale generalnie jest to dąb, a kolor dopasowywałam na oko. Nie gryzą się :) Wcześniej są zdjęcia z przedpokoju to widać drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 868
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zapraszamy do udziału w naszym Konkursie Fotograficznym.

Zapewne macie Państwo wiele zdjęć z realizacji oraz ze stanu istniejącego.

Więcej piszemy na - https://projekty.muratordom.pl/konkursy/konkurs-fotograficzny-edycja_jesien2017,24_174.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry

przymierzamy sie do budowy domu, jestesmy zdecydowani na ten projekt. czy byli by panstwo w stanie przeslać nam zdjecia wymiarow projektowych scian? zebysmy mogli przeliczyc sobie koszt robocizny, i czy nad garazem robili państwo strop lekki czy normalny? cos byscie zmienili w tym projekcie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich szumowiczow , my tez zdecydowalismy sie na ten projekt stan na dzien dzisiejszy jak na zdieciach dla zainteresowanych nieco kosztami to 25000zl stan zero z rozprowadzona kanalizacja . Garaz i kotlownia poszezony o 0,5m Cena jaka nam przedstawila ekipa za stan surowy otwarty robocizna to 49000zlIMG-20170930-WA0003.jpg IMG-20171017-WA0034.jpg

IMG-20170930-WA0003[1].jpg

Edytowane przez Rob&Asia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich i gratuluję dotychczasowych dokonanych prac.

jestem zachwycona Waszymi domami, a przede wszystkim ich ciekawymi wnętrzami.

nie ukrywam projekt Szum Morza to mój i mojego męża cel.

Z tego co widzę nikt się nie buduje w woj. warmińsko-mazurskiego...

oczywiście jestem ciekawa tego domu na ŻYWO.

Czy ktoś w pobliżu Elbląga, Olsztyna chciałby się pochwalić swoją budową?

Pozdrawiam serdecznie forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry

przymierzamy sie do budowy domu, jestesmy zdecydowani na ten projekt. czy byli by panstwo w stanie przeslać nam zdjecia wymiarow projektowych scian? zebysmy mogli przeliczyc sobie koszt robocizny, i czy nad garazem robili państwo strop lekki czy normalny? cos byscie zmienili w tym projekcie??

 

Nad garażem mam strop ''normalny'' taki sam jak na całości budynku i wyszło takie pomieszczenie pomieszczenie nad garażem1.jpgpomieszczenie nad garażem2.jpg

poszerzyłbym garaż o 1m oraz salon o tą samą wielkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze,

już niedługo - 18 listopada - zapraszamy na spotkanie w SZKOLE MURATORA

http://muratordom.pl/szkola-muratora/?utm_source=Forum_PG&utm_campaign=Szko%C5%82a%20Muratora

To miejsce to prawdziwa kopalnia wiedzy dla wszystkich planujących budowę i budujących

szkola01.jpg

Edytowane przez Projekty Gotowe MURATOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie ile was wyniosła instalacja elektryczna w domu?

 

Wycena na podstawie projektu

Wykonanie instalacji elektrycznej parter około 80 punktów + piętro około 10 punktów + obwody 20 punktów = 110 punktów * 45zł= 4950zł cena wykonania instalacji wraz z materiałem plus wszystkie dokumenty związane z budynkiem

 

Tablica bezpiecznikowa wykonanie z projektu cena około 3000zł cena materiału montaż w cenie

 

Tablica bezpiecznikowa proponowana przez mojego wykonawcę cena około 1500zł cena materiału montaż w cenie

 

Podłączenie uziomu przepięciówki 100zł

 

Wykonanie instalacji odgromowej cena 2500zł

 

Wykonanie 1 punktu 45zł robocizna wraz z materiałem

 

Punktem nazywamy;

 

- gniazdo

 

-punkt świetlny

 

- zasilania

 

-tv

 

-internet/Tel

 

-obwody przy rozdzielni

 

- włącznik schodowy 0,5punkta

 

-włącznik krzyżowy 1p

elektr.jpgrozdzielnia elektr.jpg

Edytowane przez quzio62
dodanie zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj quzio62 czy moglbys wrzucic wiecej fotek z poddasza nie mamy jeszcze pomyslu jak je urzadzic , a twoje rozwiazanie pomieszczenia nad garazem nas zainteresowalo czy masz juz zaplanowany rozklad pomieszczen na poddaszu jesli tak to jakis szkic mile widzian ; Dzieki

 

Niestety na razie poddasze nie będzie będzie zagospodarowane może w przyszłości.Skupiamy się na dokończeniu i zagospodarowaniu parteru.Na wiosnę planuję tylko dokończyć podłogę będzie na legarach i płytach OSB, w tej chwili jest goła wylewka.

podd1.jpgpodd2.jpgpodd3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...