Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 868
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam ja wybydowalem w Nowogardzie w prawdzie jeszcze daleko do końca ale dach i scianki działowe sa .

Ja bym zrobił większy salon zamiast pokoju na wprost drzwi wejściowych ,scianki kolankowe podniosłem o 50 cm plus wieniec ,

na gorze zrobiłem jeden pokuj po lewej stronie dwa na prost schodoow i łazienke po prawej ,

zastanów się czym będziesz grzał jeśli pompa ciepla nie buduj dwóch kominow zbędne koszta do wentylacji rekuperator .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, my wprowadziliśmy parę zmian w projekt. Usunęlismy ścianę łącząca salon z pokojem. Przenieśliśmy schody w miejsce pokoju który byl na wprost wiatrołapu. W miejscu klatki schodowej i czesci kotlowni zrobiliśmy toaletę. A kotłownie powiekszylismy o łazienkę i wejście do niej zrobiliśmy z wiatrolapu. Podnieslimy ściankę kolankowa o 2 pustaki i na gorze wyszły nam dwa dość spore pokoje i trzeci mniejszy oraz łazienka i niewielki schowek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

Niebawem w Kolekcji Muratora pojawi się wariant "Szumu morza" - M141d - bez garażu i z jedną sypialnią oraz M141e - bez garażu, pozostałe funkcje bez zmian.

Zapraszamy na http://www.projekty.muratordom.pl w ostatnim tygodniu stycznia 2018 r.

Edytowane przez Projekty Gotowe MURATOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam.Ile wyniosły was meble kuchenne bez AGD? Czy mecie jakieś projekty swoich kuchni ?

 

Cenę mebli kuchennych determinuje materiał z jakiego są zrobione fronty szafek oraz blat, rozrzut jest duży.Wyceny są darmowe więc można się zorientować w różnych miejscach.U nas jeszcze brakuje lodówki oraz kilku elementów wykańczających.

kuchnia 1.jpg

kuchnia 1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 months później...
Witam. Mam duży problem z meblami kuchennymi. Zastanawiam się jak zrobić: czy barek przy ścianie za oknem, czy wyspa (tak jak się kończy wykusz). Zależy mi aby jadalnia była duża. Podejrzałam tu kilka aranżacji kuchnia i jestem w kropce. A może nie robić ani barku ani wyspy tylko zostawić wolną przestrzeń ( tylko czy pomieszczę się w szafkach). Może mi ktoś podpowiedzieć...a może podzielicie się zdjęciami swoich kuchni. Proszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pierwsza część domku gotowa. Jestem bardzo zadowolona jak wyszła:

W jadalni zostało dużo miejsca na stół.

 

Piękna ta wasza kuchnia...dzięki tym zdjęciom zmieniliśmy całkowicie koncepcję kuchnia. Czy mogę prosić o zdjęcia z jadalnią. Chciałabym zobaczyć ile jest miejsca na stół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...