Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

róże w ogrodzie nad jeziorem


Recommended Posts

Trochę to trwało zanim podjęliśmy z mężem decyzję o budowie własnego domku, doszliśmy do wniosku, że na stare lata chcemy mieć nieduży i zarazem cieplutki dom z pięknym ogrodem, w którym nie ma schodów, do którego zawsze mogą przyjechać nasze dzieci

przebrnęliśmy przez papierologię i zaczęło się :wave:

 

IMG_20130411_104219.jpg CAM00145.jpg

 

teren mamy trudny (mokro było całą wiosnę i przez połowę lata), więc wiele nocy śniło mi

się, jak to grzęźliśmy w błocie na początku kopania ław fundamentowych

 

SDC13032.jpg CAM0002911.jpg

 

19 października wkroczyła koparka i o dziwo nie było tak źle, woda się pokazała , ale bez tragedii

CAM000401.jpg

Edytowane przez Izolda69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 713
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Izolda, zmiany niewielkie . Podobnie jak my zlikwidowaliście okna w sypialniach narożnych , te małe i w sumie cieszę się , bo pokóje bardziej ustawne teraz. W pokoju Córci w miejscu jednego okna wyszłaby teraz szafa. ;) Jednak mogłam jedną rzecz zmienić i nie pomyślałam wczesniej.

Podoba mi się , że przesunęliście ścianę w salonie i macie miejsce na szafę w korytarzu. Super sprawa. Bitter też tak zrobił .

Ja widzę teraz , że będzie mi brakowało jakiejś szafy . Jeden pokój , ten najmniejszy mamy wolny póki co ;)i tam na początku będzie coś ala garderoba .Mamy mebelki , które zabieramy ze sobą i będą tam stały czyli szafa, witrynka i szeroka komoda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie również bardziej podoba się ta wersja dziennika, więc pozostanę przy niej :)

 

a tak a pro po zmian w projekcie; zmieniliśmy też kąt nachylenia dachu na 30 stopni i zrezygnowaliśmy z kominka , pomieszczenie które w oryginale było małą łazienką i garderobą przeznaczyliśmy na pralnię, suszarnię i spiżarnię ( takie gospodarcze ) :eek:

myślę, że duża szafa wnękowa w przedpokoju zastąpi mi garderobę :yes: a jedna łazienka nieco powiększona wystarczy :p

Edytowane przez Izolda69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie niezły pomysł , choć mnie osobiście szkoda Wc. Mam małą córeczkę i coś czuję, że z czasem będę się cieszyła ,z dwóch łazienek :lol2:

Już teraz ja rano idę do łazienki , to mąż chce się ogolic, zaraz mała leci, bo chce akurat wtedy siku itd! matko ....

My spiżarnio- pralnię mamy w kotłowni. Piec gazowy na ścianie, zbiornik na wodę mamy węższy ,ale wyższy.Pralka ma już swoje miejsce , będzie regał na przetwory , jakieś ubrania robocze męża itp. Dodatkowo mamy garaż i w razie czego cos tam mogę zawsze wstawić , np kosiarkę itp.

garderobę mam od sypialni. Wiatrołap powiększyliśmy jak Ty :)Mam miejsce teraz na szafę tu właśnie .

Aaa i kąt dachu tez musieliśmy zmienić na 30" , bo warunki zabudowy tego wymagały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy kąt dachu 35stopni i scianka kolankowa podniesiona ok.80cm tak żebyśmy w przyszłości zrobili poddasze użytkowe. Wejście na poddasze mamy w garderobie. Wc nie likwidowaliśmy z tych względów co u Ani:)

Widzę że zmniejszyłaś wymiary okien w sypialni i w salonie. Też się nad tym zastanawiałam ale teraz widzę że dobrze zrobiłam nie zmieniając wymiarów okien. Z sypialni mam super widok na las i polanę znajdującą się za lasem.

Okno tarasowe będziesz mieć otwierane czy przesuwane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie również bardziej podoba się ta wersja dziennika, więc pozostanę przy niej :)

 

a tak a pro po zmian w projekcie; zmieniliśmy też kąt nachylenia dachu na 30 stopni i zrezygnowaliśmy z kominka , pomieszczenie które w oryginale było małą łazienką i garderobą przeznaczyliśmy na pralnię, suszarnię i spiżarnię ( takie gospodarcze ) :eek:

myślę, że duża szafa wnękowa w przedpokoju zastąpi mi garderobę :yes: a jedna łazienka nieco powiększona wystarczy :p

 

Wszystko zależy ile osób mieszka na stałe :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...