Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

róże w ogrodzie nad jeziorem


Recommended Posts

He he no to nieżle imprezowaliście;) ja mam za 4 tygodnie ale nie zabawię się długo bo idziemy na 3-4 h bo mój musi potem wracać

 

No u nas też nie będzie gładzi...musimy jeszcze tylko pęknięcia poprawić nad oknami i będzie ok:)

 

Będziecie ocieplać dach wełna?

Edytowane przez mari180790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 713
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Izolda za słowa otuchy :) mam nadzieję że będzie tak jak mówisz i wszystko sie uda. Trzeba być dobrej myśli :yes: Jeśli chodzi o tynki to powiem szczerze że nawet nie bardzo wiem o co chodzi z tymi tynkami wapienno - cementowymi i gładziami :) pewnie jak będę kiedyś na tym etapie co Wy to coś się na ten temat wypowiem :D na razie to dla mnie czarna magia :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izolda69 Gratuluję postępów. Tynki wyglądają rewelacyjnie :)

My dopiero porządkujemy działkę i troche pracy jeszcze zostało.

 

Marzena&Karol Gratuluję wyboru :)

Ja również wybrałam ten domek i również zaczynam budowę pod Lublinem, gmina konopnica.

Ponieważ Gmina nie posiadała warunkow zabudowy, czekałam na nie prawie rok... i przebrnięcie przez całą papierologię w sumie dwa lata, ze względu na zmiany w projekcie. Mój domek będzie podpiwniczony i to trochę mnie kosztowało. Razem za papiery i wszystkie uzgodnienia zapłaciłam ponad 10 tyś. ale jak już wspomniałam było sporo zmnian, które musiały być wprowadzone na etapie projektu.

Już się nie mogę doczekać, kiedy zaczniemy i będę mogła założyć dziennik :).

Puki co podglądam koleżanki, kibicuję i sporo wiedzy czerpię.

Pozdrawiam i wszystkim życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek o warunki zabudowy składalam w gminie w lipcu 2011r.. potem to szło do starostwa i dokładnie druga polowa stycznia 2012r. dostałam warunki.

Bardzo długo to trwalo ponieważ musiałam zgłaszać zmianę, że budynek będzie podpiwniczony i to właściwie pochłonęło kolejne pare miesięcy....

Ostatecznie pozwolenie dostałam 28 pażdziernika 2013 roku :)

No ale powiem szczerze, że nie chcę już tego pamietać, bo troszkę źle wspominam tą całą walkę z papierologia, zwłaszcza, że większość spraw załatwiałam sama z malutki jednym dzieckiem paro miesięcznym i drugim trzy lata starszym :), a starostwo w Lublinie nie jest przystosowane dla matek z dziećmi :)....

Mój zapał na budowę zostal wielokrotnie zdeptany....

Tym bardziej czekam aż zalejemy fundamenty i wkońcu zobaczę, że warto było tyle walczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię pegijka :D a Ja myślałam że to tylko u nas tak długo trwa! ale w porównaniu z Wami to nie jest aż tak źle :D Ja też się nie mogę doczekać :) i również założę dziennik jak tylko zaczniemy :yes: Kontaktowałam się dziś z projektantem żeby się zorientować czy taniej będzie kupić gotowy projekt z muratora i troszkę go pozmieniać... czy lepiej zamówić u projektanta. Poprosił na maila zdjęcie domka który wybraliśmy oraz o mapkę, w którym miejscu chcemy go postawić i ma nam wszystko napisać :lol2: Zobaczymy jak to wyjdzie cenowo ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wy tu gadu gadu, a tynkarze w pocie czoła robią zaje......ste tynki

jak sądzicie, postarali się ?

 

[ATTACH=CONFIG]262381[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]262382[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]262383[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]262384[/ATTACH]

 

:rotfl:

 

Wyglądają super! Posprawdzajcie sobie kabelki - czy nie zostały zatynkowane w miejscach, gdzie mają być włączniki i gniazdka. Czasami tak się zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeprowadzka w tym roku ?

chcielibyśmy na Święta się przeprowadzić, ale wszystko będzie zależało od postępów prac,

w sierpniu planowane jest podłącze wody i kanalizacji, jak to się uda to już można powiedzieć, że reszta z górki,

większość prac wykończeniowych będzie chciał zrobić mąż, a u niego po wakacjach z wolnym czasem krucho, więc wszystko się okaże :confused:

 

 

Ania ta Twoja kuchnia...:p piękna jest , chciałabym mieć już taką u siebie :wiggle:

Edytowane przez Izolda69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zdążycie do świąt.

MY też planowaliśmy na święta się wprowadzić ale juz niedługo(odpukać żeby nie zapeszyć) będzie przyłącz prądu a prace już wykończeniowe są w trakcie roboty więc myślę że pod koniec września się wprowadzimy:)

Na pewno nie będziemy miec od razu wszystkich mebli ale najważniejsze że będziemy mieszkać już na swoim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...