Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

róże w ogrodzie nad jeziorem


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 713
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:welcome:

 

Oooo....to mamy coś wspólnego....na ile jedziecie i gdzie??

My byliśmy w Sromowcach Niżnych super domek dopiero co wyremontowany z balkonu widok na 3 korony. Jak weszliśmy na platformę widokową to widzieliśmy swój balkon i pranie na nim:lol2::lol2:

Miało nie byc pogody...a pogoda była rewelacyjna...

Oby i Wam sie urlop udał :yes:

 

I gonicie z pracami:)

Wylewki już tuż tuż...

Już niedługo będziecie wybierac płytki,panele i różnego rodzaju rzeczy wykończeniowe:lol2: super....

U nas powolutku wszystko zmierza ku końcowie.

Pozdrawiam...

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy do Jaworek, wyjeżdżamy w środę i wracamy w niedzielę,mam nadzieję, że nie będzie padać, bo nastawiamy się na chodzenie po górach :wiggle:

jutro przyjedzie facet od wylewek,...ustalić wszystko, w poniedziałek po powrocie chcemy robić posadzki :yes:

 

później trochę przestoju na wyschnięcie i od sierpnia mam nadzieję ruszamy z wykończeniówką

 

:wave::wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy do Jaworek, wyjeżdżamy w środę i wracamy w niedzielę,mam nadzieję, że nie będzie padać, bo nastawiamy się na chodzenie po górach :wiggle:

jutro przyjedzie facet od wylewek,...ustalić wszystko, w poniedziałek po powrocie chcemy robić posadzki :yes:

 

później trochę przestoju na wyschnięcie i od sierpnia mam nadzieję ruszamy z wykończeniówką

 

:wave::wave:

Szybciutko idzie Wam robota,naładujcie akumulatorki przed wykończeniówką,udanego wypoczynku:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypoczęci to fakt, szczególnie psychicznie :D takie widoki ładują akumulatory DSCN0376.jpg

 

 

prace na budowie po zalaniu posadzki będą wstrzymane, przez lipiec ma schnąć a później w sierpniu robota mam nadzieję ruszy z kopyta

wczoraj troszkę przez okna pooglądałam :eek: posadzki oczy cieszą, już nie mogę doczekać się układania płytek i w ogóle dalszego etapu

 

CAM00713.jpg CAM00709.jpg CAM00707.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do widoków...akurat na zdjęciu widać"mój domek" he he...jakby go przybliżyć:) Pięknie...

Wylewki super Wam wyszły.

Na pewno łazieneczka pieknie będzie wyglądać...ale to nie moje kolory...ale na zdjęciu prezentuje się śliczne:yes:

 

Sami będziecie malować ściany czy ktoś-jakaś firma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ta łazienka urzekła od razu :wiggle: płytki w rzeczywistości wyglądają o niebo lepiej

 

malowanie ścian to konik mojego męża, po pracy umysłowej będzie się odprężał z wałkiem w ręku ;)

 

a Ty Mari jak widzę u Ciebie, to tylko patrzeć jak się wprowadzicie ? kurcze tez chciałabym już pakować pudełka i być chociaż jedną nogą w nowym domku :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...