Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

róże w ogrodzie nad jeziorem


Recommended Posts

cały czas coś się dzieje :)

kaloryfery już na ścianach, parapety prawdo podobnie jutro będą się montować

mężuś robi sufit podwieszany w przedpokoju :rolleyes:

a dzisiaj przyjechały płytki na podłogę w holu, kuchni, przedsionku i garderobie; wszędzie będą jednakowe, ułożone prosto lazio bianco poler

CAM00945.jpg CAM00938.jpg CAM00908.jpg CAM00922.jpg CAM00921.jpg

Edytowane przez Izolda69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 713
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Izolda! Widzę, że duże postępy u Was! Najfajniejszy etap przed tobą, choć rzeczywiście, takie szybkie wybieranie aż tak nie cieszy. Czekam na kilka słów na temat łazienki. Ja w ubiegły weekend szorowałam kafle... Zdjęłam folie ochronne i wszystko przypomina już łazienkę.

Mam tylko problem, bo kafelki 2 razy umyłam i cały czas widać pył po fugowaniu. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach, dzieje się dzieje, tylko kasy ubywa,

rzucam wam do dyskusji projekt łazienki, od razu dodam że w rzeczywistości płytki są dużo jaśniejsze i będzie mniej brązu, projekt jest w fazie zmian, ostateczny dodam niebawem

WERSJA 2 A.jpg WERSJA 2 C.jpg WERSJA 2 E.jpg

czekam na sugestie...może coś podpowiecie

Edytowane przez Izolda69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izolda, mi ta druga wersja łazienki pasi bardziej ;) Może dlatego, bo sama mam bardzo jasno-szarą...

Ja nawet z tej brązowej ścieżki na podłodze bym zrezygnowała. To, że kolor jest jasny, to wcale nie jest nudne. Masz przede wszystkim dwa rodzaje płytek, a ta mozaika bardzo fajnie robi :)

 

Jeżeli chodzi o sprzęt kuchenny, w nowym domu mam Siemensa. Po raz pierwszy, bo do tej pory zmywarkę, płytę i piekarnik zawsze miałam Amica i to dwa razy. Jeszcze nie mieszkam, ale już zaczynam żałować, że znów nie mam Amica. Otóż zgapiłam się i dopiero dziś zauważyłam, że w tym nietanim kompaktowym piekarniku Siemensa nie ma nawet prowadnic... Buuu!

Podobno zmywarka i płyta sprawdza się super - moja siostra ma i chwali. Może i ja polubię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...