Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

róże w ogrodzie nad jeziorem


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 713
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

cieszę się, że szafa się podoba... na mnie też robi wrażenie, ciekawa jestem reakcji męża , jeszcze na żywo jej nie widział ( wyjechał za ,,chlebem ")

ale cały czas pracuję nad tym, żeby go powitać już w nowym domu

 

razem z nowym lokatorem kolorowanki-koty-11.jpg

Edytowane przez Izolda69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram przedmówczynie - faktycznie extra szafa :)

pomysł na szafę w korytarzu popieram!! też wygospodarowałam miejsce na taką, nie tak wielką jak Twoja - ale zawsze to coś :)

 

Mari obie rasy są świetne - jak nie wiecie jakiego to dawaj od razu oba :D ja bym labradorka brała osobiście z tych dwóch - my mamy owczarka niemieckiego bo ja tą rasę love :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak...cały czas się przeprowadzam, na razie rzeczy drobne....ciuchy , buty itp a reszta może ok połowy sierpnia, w tym tygodniu wraca mój luby więc będziemy działać ;)

 

a pieska też będę miała , tylko jak już się całkiem przeniosę... będzie to suczka labrador...ta rasa najbardziej mi odpowiada, co nie znaczy, że nie lubię innych ....uwielbiam wszystkie, kundelki też :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari [/b]obie rasy są świetne - jak nie wiecie jakiego to dawaj od razu oba :D ja bym labradorka brała osobiście z tych dwóch - my mamy owczarka niemieckiego bo ja tą rasę love :)

 

Co prawda mamy dużo miejsca na podwórku ale 2 psy i 2 rasy to byłaby jakaś masakra:rolleyes: nie dałabym rady upilnować:D raczej będzie labrador.

Zaś u haskiego bardzo niebieskie oczęta mi się podobają...ale od zawsze chcialam labradora.

 

Izo mój tez na tygodiu w czwartek przyjeżdża na pół miesiąca:wiggle: jestem ciekawa co powie na kolor elewacji...a nie wiem czemu ale się rozjasnił kolor i to bardzo:o...

Masz już salon zrobiony? Podłogi położone, ściany pomalowane?

Pokaż nam :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mamy dużo miejsca na podwórku ale 2 psy i 2 rasy to byłaby jakaś masakra:rolleyes: nie dałabym rady upilnować:D raczej będzie labrador.

Zaś u haskiego bardzo niebieskie oczęta mi się podobają...ale od zawsze chcialam labradora.

 

Izo mój tez na tygodiu w czwartek przyjeżdża na pół miesiąca:wiggle: jestem ciekawa co powie na kolor elewacji...a nie wiem czemu ale się rozjasnił kolor i to bardzo:o...

Masz już salon zrobiony? Podłogi położone, ściany pomalowane?

Pokaż nam :popcorn:

 

Mari tynk zawsze jaśnieje trochę jak schnie. U nas też był ciemniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...