Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

róże w ogrodzie nad jeziorem


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 713
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

powoli coś się robi, ale pogoda nie zachęca ... a u nas zostało jeszcze trochę pracy na zewnątrz; najważniejsze zrobione, czyli kostka wokół domu i chodniczek do bramki 12077092_1015565201839353_1114993216_n.jpg :rolleyes:

w salonie trochę ogrodowo, na tym czasem jak znalazł 12047370_1015861628476377_260454239_n.jpg

 

i oczywiście nie omieszkam dodać, że wszyscy teraz żyjemy szaleństwem Luśki, która nie daje się nudzić, urozmaica wieczory i nie tylko

12071612_1014657825263424_780395029_n.jpg 12086962_1015861705143036_2106932920_n.jpg 12083693_1012460108816529_1443639766_n.jpg

Edytowane przez Izolda69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]333897[/ATTACH]

 

Piękna podłoga w salonie :yes:

 

i oczywiście nie omieszkam dodać, że wszyscy teraz żyjemy szaleństwem Luśki, która nie daje się nudzić, urozmaica wieczory i nie tylko

[ATTACH=CONFIG]333898[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]333899[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]333901[/ATTACH]

 

Trzeba Luśkę z naszym Małym Cholerą spiknąć, oj by się działo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witam się po długiej przerwie, fajnie, że podoba Wam się moje królestwo...cisza, spokój, sielsko i anielsko :)

mieszka nam się cudownie, co prawda brakuje jeszcze co nieco ale nic to , powoli uzupełni się braki

Luśka szaleje, wczoraj dała do wiwatu ...tak jak przewidziałaś Aniqa przyniosła w zębach małą zdobycz, było strachu jak ją wypuściła i gonitwa po przedpokoju za myszką :eek:

pozdrawiam gorąco, biegnę do Was poczytać co nowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Iza ja mam zwykłe niskie takie jak to do paneli się kupuje , ale uwielbiam takie drewniane , proste i biaaałe :):yes:

 

Śliczne są tylko nie będziesz potrzebowała jakiś wcięc na kabelki w razie czego mieć? Ja mam takie z tworzywa i mam miejsce jakbym chciałą kiedyć nie wiem jakieś kable w nich schować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

jestem jestem ... trochę zaniedbałam forum :o ale już nadrabiam ....

 

mieszkamy sobie w nowym domku; cieplutko jest bardzo... nawet za ciepło, w sypialni zakręcam grzejnik bo w nocy trzeba się rozkopywać ;)

upajamy się przestrzenią i cały czas jeszcze do mnie nie dociera, że w takim krótkim czasie ,,marzenie stało się ciałem " :wiggle:

 

zbliżają się pierwsze święta w nowym gniazdku; i zastanawiam się jak zabezpieczyć i umocować choinkę przed Luśką, żeby przetrwała czas Świąt

........jakieś pomysły ........czekam na propozycje

miałam trochę przejść z koteczką ....nie sądziłam, że przy wymianie zębów z mlecznych na stałe mogą być takie problemy; skończyło się na zastrzykach :( teraz jest już wszystko oki i mam nadzieję, że już to za nami ...że wszystkie mleczaki wypadły

 

kociary ...a jak z waszymi pupilami; miały takie przejścia, że trzeba było usuwać mleczne zęby u weterynarza ?

Edytowane przez Izolda69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem ... trochę zaniedbałam forum :o ale już nadrabiam ....

 

mieszkamy sobie w nowym domku; cieplutko jest bardzo... nawet za ciepło, w sypialni zakręcam grzejnik bo w nocy trzeba się rozkopywać ;)

upajamy się przestrzenią i cały czas jeszcze do mnie nie dociera, że w takim krótkim czasie ,,marzenie stało się ciałem " :wiggle:

 

No to dołączyłaś do grona szczęśliwców :)

 

j

kociary ...a jak z waszymi pupilami; miały takie przejścia, że trzeba było usuwać mleczne zęby u weterynarza ?

 

Tak, jeden mój pers miał usuwanego mleczaka u weterynarza, bo już szły stałe zęby, a ten jeden jeszcze siedział i było zagrożenie krzywym zgryzem, a to wystawowiec więc trzeba było interweniować. Ale wszystko ok, bez komplikacji się odbyło. Nowe ząbki urosły piękne, równiutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...