Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

róże w ogrodzie nad jeziorem


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 713
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gratuluję!!!:wave:w końcu widać pczątki domku !:):)A mnie dzisiaj zatkało !pierwszy raz widziałam dym z naszego komina!!!!!:lol2: hihi cudowny widok :):)

:wave:

 

Ps. Odnośnie betonu i zwierzakówto powiem Wam jaką ja miałam przygodę z pieskiem sąsiada i zalewaniem fundametów.

Zaraz po zalaniu fumdamentów pies wpadł do betonu i biedny chciał uciec , szybko łapkami ruszał a to jeszcze bardziej go wciągało w świeży beton! Na szczęście zobaczyłam to i szybko wyciągnęłam z zaprawy i pod wąż ogrodowy . Biedny tak sięprzestarszył ,że teraz jak mnie widzi

to od razu wieje na drugą strone!a ja mu życie przecież uratowałam !:rotfl:

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jestem w szoku, że murowanie może tak szybko iść do przodu ...:wiggle:

 

cztery dni murarze na budowie i takie postępy :wiggle:

 

[ATTACH=CONFIG]246596[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]246598[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]246599[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]246600[/ATTACH]

 

:rolleyes::wiggle::rolleyes::wiggle::rolleyes::wiggle:

Widać ,że robota pali się w rękach:)U mnie murarz był dłubkiem ,ale robił sam z pomocnikiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam dzisiaj po dwóch dniach na działce i słuchajcie zakochałam się w naszym domku :wiggle::wiggle::wiggle:

jest cudowny , nie ma jeszcze stropu, chłopcy przygotowują szalunki , a już jest przytulnie i bije z niego ciepło :):):)

:)

 

strasznie zazdroszczę wam,że możecie już układać płytki i wybierać sprzęt , marzę po cichu o tym,żeby wprowadzić się na Boże Narodzenie

:rotfl:

Edytowane przez Izolda69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my też chcemy na święta mieszkać już u siebie:) ...ale może to będzie wcześniej nawet jeśli zima nas zaskoczy i pojawi się w listopadzie wtedy będę już mieszkać bo chodzi przede wszystkim o grzejniki żeby nie zamarzły:no:

Ja też kocham swój domek...mój Mąż dopiero co się do niego przekonuje:lol2:

 

Dodaj kolejne zdjęcia...czekam

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...