Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dobry blat do uprawiania sexu.


oorbus

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ziaba - wysyłaj sobie kwiaty pocztą kurierską i sama odbieraj - kurierzy to w 99% mężczyźni, najczęściej na rowerach całymi dniami więc:

a) wysportowani

b) młodzi

a Ty oprócz miłych wrażeń wzrokowych i ew. mile łechcącej próżność zazdrości męża będziesz miała dom cały w kwiatach! ;)

 

 

Pozdrawiam, Mamona :lol:

 

Mamona,

ale to podobno niezdrowo działa na męskość tak cały czas na rowerze, co nieco się ugniata; w temacie blatów, zdecydowanie popieram wybór Brada Pitta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesu!!

 

dziewczyny.

co Wy widzicie w tym Pitt-u :D ?

 

a wracając do blata.

właściwą wysokość blata roboczego dobrać pod kątem używania go w celach kulinarnych, czy rozrywkowych?? :D

 

pozdrawiam

 

 

zamontuj nogi z regulowana wysokością i po sprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzyk,

a mnie się wydawało, że Ty obecnie to raczej na etapie seksu wannowego jesteś :p :p :p

Pozdrowienia

Mój drogi, ja mam szerokie horyzonty ....patrzenia 8) i nie ograniczam się do jednego pomieszczenia, jest jeszcze garaż z samochodem, schody (do nieba ;)), trawnik, garderoba, łóżko w sypialni teściowej (ale to juz chyba dla dewiantów lub desperatów :)) itd. Można wszystko robic i wszędzie, ważne jedynie jest to aby partnerka nadawała na tych samych falach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
weż jakąś dechę, obłóż gąbką (czym grubsza tym większy komfort;) obij dermą (jak drzwi socjalistycznych, dyrektorskich gabinetów). klimacik co najmniej taki jak w PKP a do tego nie będzie ci szkło stukać po blacie... jak już całkowicie zrezygnujesz z używania kuchni do celów kulinarnych możesz zamienić dermę choćby na jedwab...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...