Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Najbardziej pomocny Forumowicz


Redakcja

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 88
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gdyby Redakcja deklarowała nagrody dla osób wskazujących Pomocnego Forumowicza,

pewnie wpisy rosłyby lawinowo, a tak...coś nie widać osób które chcą za pomoc dziękować bezinteresownie.

Moim zdaniem, jednak tak powinno pozostać.

Nie muszę chyba uzasadniać dlaczego.

 

Ja typuję Pestkę56.

Ona nie tylko doradza tym, którzy się do niej zwrócą o pomoc,

ale często wyprzedza taką prośbę.

Jest bardzo czujna, wyłapuje wątki w których ktoś zmaga się z dylematami.

Nie pisze jako wyrocznia wszystko wiedząca najlepiej, ale ukierunkowuje,

pomaga w dojściu do najlepszego rozwiązania.

Nadanie jej tytułu Najlepszy Doradca Forum, jest w pełni uzasadnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja także nie bede oryginalana w tym względzie (być może też i dlatego - że forum w tej chwili interesuje mnie głównie ogródkowo ;) )

także : ELFIR za wiedzę i kompetencje

i PESTKA za ogólną kulture wyrażania swojego zdania i za wewątek trawkowy odgrzebywany co jakis czas

lubię także baaardzo rzadkie co prawda, rady Magnolii

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje głosy

 

 

ELFIR za wiedzę, kulturalną bezkompromisowość, kompetencje i poczucie humoru

PESTKA za wiedzę, chęć pomocy, przychylność innym i ogromną wyobraźnię, za kulturę wypowiedzi - łagodność i stanowczość jednocześnie - nie wiem Dziewczyno jak to robisz, ale ja tak to odczytuję;)

PIU - za wiedzę, kompetencje, pomysłowość, wyobraźnię, kulturę słowa i chęć pomocy forumowiczom i za zamiłowanie do kolorów

 

wszystkie Panie z niezmąconym spokojem, kulturą, stanowczością i łagodnością - wspieraja, pomagają, doradzają, uświadamiają..

serdeczne dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir zdecydowanie, a poza tym to bardzo pomocną osobą jest EZS - taki forumowy lekarz pierwszego kontaktu. Zawsze naprowadzi na właściwy trop, zasugeruje, co potrzeba, stereotypy obali, strachy przepędzi, opieszałych do lekarza pogoni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typów mam sporo w wątkach które przeglądałam w tym roku - niestety są takie tematy do których (jeszcze) nie zaglądałam, ale z tych które czytam to wypiszę z przyjemnością osoby które nasuwają mi się od razu na myśl:)

wiele razy odnalazłam odpowiedzi na swoje pytania w ich postach - nie trzeba było o nic pytać, oni już to wyjasnili

 

Elfir - podziwiam za cierpliwość i pochylanie się nad każdym problemem, za odpowiedź na każde pytanie które się pojawia - często inni pytają a ja korzystam z tych rad

EZS i malka - za pomoc i każdą radę udzieloną naszym forumowym Księżniczkom

Pyxis i Arturo72 - za posty w tematach pomp ciepła który to temat jest dla mnie męczarnią ale jakoś mi się rozjaśnia powoli m.in. dzięki Waszym wpisom.

WOJSKI, niedowiarek i Beja - za wszystkie rady, informacje i wyjasnienia w temacie oczyszczalni ścieków

sSiwy12 - za ogrom porad prawnych.

 

pewnie jeszcze wiele osób by sie znalazło ale te przychodzą mi na myśl tak od razu.

Ww bardzo dziękuję za to że się wypowiadaja na tym forum i za to że dzięki temu mogę korzystać z ich wiedzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj takich osób w moim przypadku jest dużo, którym chciałbym podziękować za pomoc, radę oraz wsparcie. Nie sposób wszystkich wymienić.

Oddaję swój głos na:

DPS - twarda babka o cieplutkim serduszku :)

EZS - cenne rady i trafne wskazówki. Jak nie drzwiami to oknem. Zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie.

Malka - napisz jaki masz problem, a ziemie przekopie, gry przeniesie i pomoże. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.

Carver - człowiek z duszą artysty. Tu nie ma co opisywać, to trzeba przeczytać w wątku "Dziennik pokładowy"

nita83 - nie ma dnia aby nie pomyślała o naszych księżniczkach. Czujemy to i dziękujemy

Kendra - kochana podpora nasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również typuję Pestkę i Elfir, nie wiem jakim cudem odpowiadają na taki ogrom pytań i mają anielska cierpliwość

Chciałabym również podziękować wspaniałym osobom, które tak bardzo mi pomagają i wspierają w trudach budowlanych:

Cronin, która zawsze chętnie służy radą, wiedzą, wsparciem, zna tyle technicznych szczegółów i jest niezwykle wytrwała, zawsze sprowadza mnie na ziemie :)

Lukarna, za wielkie serce i całodobowe wsparcie

Agalind, za trafne uwagi i własne zdanie

Max-Maniacy, za humor, energię i trzymanie kciuków

Dorka, niezwykle ciepła osoba, która pomoże nawet poza forum

Wu, za rady, optymizm i realne podejscie do sprawy

Wierzch za humor i cierpliwosc w poradach ogródkowo-budowlanych :)

 

Bardzo Wam wszystkim dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...