Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Najbardziej pomocny Forumowicz


Redakcja

Recommended Posts

Ja nominuję ;)

 

Duś i AnnNS za dobre rady na wątku łazienkowym i za to samo + jeszcze za wizualizacje łazienek moniss.

 

Narendil za podsuwanie wszystkich przetartych ścieżek i gotowość do robienia przysług ;)

 

Inspiracje Piu też są nieocenione :yes:

Edytowane przez asiazett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pestka56, elfir, piu : )) za tematy wnętrzarsko-ogrodowe, wiedzę i ogromne chęci

 

marimag - poza konkursem : ))

 

Jeszcze tylko Jarek.P , MSU, Tola, sylwiap-w29 i Bogumil-Beti za uśmiech i optymizm : ))

Edytowane przez Monika m&m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zgadzam, że pestka56 i Elfir, bardzo sie udzielaja i pomagaja :) i jestem "za"

 

ale mam wrazenie ze osoby pomagajace w watkach bardziej "technicznych", sa jakos pomijane...

a przeciez jest kilka osob, ktore rowniez z zaangazowaniem wypowiadaja sie w swoich dziedzinach jak np okna, kominki, schody, instalacje itp

Edytowane przez Yaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem , skoro już tu weszłam:D Oczywiście Elfir, pestka56, Tola, od zawsze:D za fachowe, miłe porady......na poziomie i z klasą!!!!

Monika m&m, że tak ładnie o mnie napisała :hug: i marimag za wielkie serce i postawienie mnie do pionu od czasu do czasu!!!! I chyba mogłabym wymieniać jeszcze sporo ale ......

Pozdrowienia dla redakcji:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Absolutnie sie nie zgadzam i protestuję, żeby stawiano mnie obok tak zasłużonych forumowiczów.

Badźmy uczciwi w ocenie !

Wymienione osoby sa rzeczywiście świetnymi doradcami, maja wiedzę, poglad, spojrzenie i chętnie sie nim dzielą.

Za tą ich chęć, otwartość i gotowość pomocy, jak najbardziej, nalezy im się nagroda.

JA znam się świetnie na NICZYM, także bradzo Was proszę.....

Oceniamy tu najbardziej pomocnego forumowicza, bez którego lub dzieki któremu....( tu prosze sobie uzupełnić).

Mimo wielu sympatii na tym forum, typuję 2 najbardziej pomocne forumki: Narendil i Barbecue.

Nie pomogły osobiście mi, ale widzę ich posty na wielu watkach i musze przyznać, ze ich zaangażowanie, chęć pomocy, konstruktywne wnioski, stawianie do pionu jest ogromne.

 

Skoro o uczciwości mowa.....słówko do redakcji......

Budowa to często ogromny wysiłek, trwający często latami.

W tym czasie, inwestorzy traca nadzieję, siły, wydarza się w ich życiu coś przykrego i w tej sytuacji znajduja sie forumowicze, którzy mimo, iz nie sa specjalistami w żadnej dziedzinie, to wspieraja, dodaja otuchy, trzymaja kciuki i bardzo się angażują.

Moim zdaniem warto by docenić i takie osoby.

 

Proponuję stworzenie kilku kategorii.

1). Najbardziej pomocny forumowicz - wiedza

2). Pluszak forum - forumowicz o wielkim i ciepłym serduchu

 

O ile, padło już kilka kandydatur w pierwszej kategorii to w drugiej, żadna ;)

Jako największego znanego mi pluszaka typuję Bogumil !

Bez cienia wątpliwości i kokieterii.

Jest to człowiek, który mimo swoich wielu kłopotów, wspiera ciepłym słowem i bierze w równie ciepłe ramiona, każdego potrzebującego.

 

Może i wy macie propozycje co do kolejnych kategorii ?

 

Pozdrawiam forumowiczów i szanowna redakcję :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zwracałem się o pomoc bezpośrednio, ale ich wpisy w swoich wątkach inspirowały, napełniały nadzieją, wspierały.

Są to:

- netbet za hart ducha i wytrwałość oraz pomysły

-Zielony ogród za stworzenie cudnego, prostego i pełnego ciepła zakątka na Ziemi

-R&K za bardzo techniczny dziennik

-Elfir za stałą pomoc każdemu upośledzonemu ogrodniczo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ze wszystkimi osobami, ktore wymienie, mialam okazje "porozmawiac", bo czesto tylko czytam, bez udzielania sie w danym watku, ale wg mnie bardzo pomocni sa:

 

finlandia- okna

Andrzej Wilhelmi- dachy

fighter1983- ocieplenia

Elfir- nie tylko ogrody;)

Adam mk- za zmuszanie do myslenia, uwielbiam go czytac:D

sSiwy12- pomoc prawna

pestka56- wnetrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialam o jeszcze trzech osobach!!!

 

Za ogromne serce i pomoc niekoniecznie w tematach forumowo-budowlanych, takie dobre duszki forum: Zelka i Rasia :yes:

Trzecim dobrym duszkiem jest Zbigniew, niestety nie pamietam dokladnie nicku:( Za udzial we wszystkich aukcjach i walke o Neferowe nalewki;) Bez niego nie mielibysmy takich wynikow:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wrzucenie mnie w to grono, milo ze ktos docenil.

a tak BTW: dostaliscie juz cokolwiek od Redakcji? ja mialem kiedys cos tam od nich dostac za logo "pomagam na forum" i za cos tam jeszcze, juz nie pamietam.... ale oczywiscie stanardzik - bez echa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wrzucenie mnie w to grono, milo ze ktos docenil.

a tak BTW: dostaliscie juz cokolwiek od Redakcji? ja mialem kiedys cos tam od nich dostac za logo "pomagam na forum" i za cos tam jeszcze, juz nie pamietam.... ale oczywiscie stanardzik - bez echa.

 

Nie bądź pazerny..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uznanie :bye:, choć chyba tu chodzi o sprawy budowlane a o tych mało mogę powiedzieć...

Z drugiej strony lubię to forum właśnie za to, ze taka tu różnorodność ludzi, którzy mają swoją wiedzę (niebudowlaną) i się nią dzielą. Nie zawiodłam się wrzucając pytania matematyczne czy chemiczne (perm, pepeg z gumy, firewall) lub chcąc po prostu podyskutować z ludźmi, którzy myślą (ten wymierający gatunek jeszcze tu się trafia).

moje typy budowlane to

Adam_mk - on nie podaje rozwiązań, on na nie naprowadza. A przy okazji szerzy wiedzę ;)

Ghost - rzadziej go tu widzę, ale jak trzeba to się odezwie w tematach parkietowych

sSiwy - niezastąpiony w sprawach prawno-urzędowych (mam nadzieję, że się nie wyniesie z forum przez długie jeszcze lata!)

Elfir za dużo pracy włożone w moderowanie i dużo wiedzy ogólnej, którą się dzieli. Za wiedzę ogrodniczą zaś szczególnie :)

 

Było tu jeszcze wielu pomocnych ludzi, część już nie przychodzi, a o tych, co przychodzą, ale zapomniałam, to ich przepraszam...

 

PS. W nagrody od FM to już przestałam wierzyć ze 3 lata temu... Ale sam konkurs może być, nawet bez nagród :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...