Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DRZWI PRZESUWNE: chowane w ścianie, w kasecie, na rolkach, podwieszane - zbiorczy


Krolik1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 161
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja mam podobny problem, bo zostawiłam sobie otwór na drzwi przesuwne dwuskrzydłowe. Wszytskie drzwi bę emiała z intrer-doora i tam te ztakie chciałam. jak zrobili mi wycenę, to aż usiadłam. :o

Kosztuja ponad 5 tys :o

Zrezygnowałam z nich i póki co ni emam pomysłu co z tym otworem zrobić, a z chwile sie przeprowadzam :roll:

Chciałabym drzwi szklane, ale wiem że to te zbardzo duży koszt. I właściwie nie wiem jakie tam drzwi zrobić. :roll:

Poradźcie coś... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja planuję drzwi przesuwne pomiędzy kuchnią a salonem podtynkowe. Teraz będzie montowana kaseta, a później (jak będzie kasa) drzwi. Tym sposobem na codzień będę miała kuchnię otwartą, a jak będzie trzeba to będzie zamknięta :wink:

 

A możesz powiedzieć coś więcej na temat tych drzwi? Jaki producent i jaka cena - docelowo oczywiście nie samej kasety :wink:

Ja też mam w projekcie takie drzwi między kuchnią a jadalnią a jeszcze się do nich nie przymierzałam. Wiem tylko, że takie drzwi chowane w ścianie są o wiele ładniejsze i bardziej praktyczne ale zapewne też duuuużo droższe. No właśnie - o ile droższe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...
Na początku, też myślałam, że drzwi z szaf wnękowych wystarczą, ale sama nie wiem czy będą wystarczająco chronić przed zimnem. Byłam w sklepie Porty i w zasadzie drzwi przesuwne wiszą tylko na górnej prowadnicy, dołem nie ma żadnej listwy, uszczelek, jedyne czym się różnią to grubość. Mój stolarz zrobi co zechcę, ale to ja mam podjąć decyzję czy to będzie dobre, ładne i funkcjonalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę, że zwykłe drzwi rozwierane też nigdy nie są na równo z podłogą, zawsze jest jakaś szczelina - drzwi przecież nie szorują po podłodze :wink: A że nie ma dolnej prowadnicy to dobrze, bo się brud nie ma gdzie przytulać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...