Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DRZWI PRZESUWNE: chowane w ścianie, w kasecie, na rolkach, podwieszane - zbiorczy


Krolik1

Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 161
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...

Dzięki za odpowiedż.

Właśnie chodzi mi o to kiedy to montowałaś, w trakcie stawiania ścian?

stawiają mi właśnie ścianki działowe, chciałabym to zamontować do ściany murowanej.

Może masz zdjęcie jak to wygląda zamontowane?

Ten system oglądałam na ich stronie int., też podwójna mi potrzebna szerokość przejścia u mnie to 160 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowana takowym rozwiązaniem w przejściu między kuchnią a jadalnią.

Gdzie tego szukać , może ktoś użytkuje lub ma zamiar montować ?

Wszelkie wiadomości , wskazówki i opinie mile widziane :)

Porta ma system chowany w ścianę w tym systemie może zamontować każde drzwi ze swojej oferty co do samego montażu to robi się to etapami najpierw stawiasz ścianę i układasz podłogę zostawiasz odpowiedni otwór na kasetę potem wstawiasz na wykończona już podłogę kasetę wieszasz skrzydło zabudowujesz płyta g-k gipsujesz i na końcu montujesz ościenice do kasety w kolorze skrzydła ot cała filozofia wiem bo jamuje się tematem od ponad 7 lat więc jak coś jeszcze potrzebujesz to pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prawie wyłącznie przesuwne drzwi w całym mieszkaniu. Nie montowaliśmy więc gotowych kaset, bo to kosztuje więcej niż same drzwi, tylko zostało to zrobione z profili do płyt g-k i obudowane tymi płytami, do tego okucia do drzwi przesuwnych Laguna Porta Glass (bo u mnie akurat wszystkie te drzwi przesuwne są szklane).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Ja mam prawie wyłącznie przesuwne drzwi w całym mieszkaniu. Nie montowaliśmy więc gotowych kaset, bo to kosztuje więcej niż same drzwi, tylko zostało to zrobione z profili do płyt g-k i obudowane tymi płytami, do tego okucia do drzwi przesuwnych Laguna Porta Glass (bo u mnie akurat wszystkie te drzwi przesuwne są szklane).

w tym przypadku można tak zrobić ale jeśli masz typowe drzwi i zbudujesz kasetę samemu to nie założysz elementów maskujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...