Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rbr_Ekouniwersal - bez cenzury


Andrzej_M_

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 606
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale walka.

Tzn. że jak teraz buduje sobie dom 85m2 to frajer jestem??

Nie nadążam za tokiem rozumowania forumowiczów.

Wydawało mi się że dla jednej osoby 85m2 to sporo ale teraz się waham czy nie zmienić projektu.

Ogólnie pracuje w Warszawie i Katowicach i w jednym i drugim mieście mam mieszkania w okolicach po 35m2 - duża kawalerka i na brak przestrzeni nie mogę narzekać.

Kwestia rozplanowania i adaptacji pod siebie całości.

Chodzi głównie o to ,że Arturek wszystkich na siłę uświadamia,że budują za duże domy i na dodatek ogrzewane węglem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Chodzi głównie o to ,że Arturek wszystkich na siłę uświadamia,że budują za duże domy i na dodatek ogrzewane węglem.

Nie zrozumiales przekazu,chodziło o to,że nowy dom 300-450m2 to koszt 0,8-1,5mln.zł i masochizmem jest wchodzenie przy takich budżetach w paliwa stałe bo o oszczędnościach przy takich kwotach nie można mówić.

No i zaczęło się dorabianie teorii o mojej klitce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Artur sam z siebie pośmiewisko robisz.

Kablarze z Ciebie sobie łacha drą, pompiarze to samo, gdzie wleziesz zamęt siejesz i rozwija się jakaś dziwna dyskusja.

Na mój gust admin powinien Cię cały czas w pierdlu trzymać, bo każdego chcesz uświadamiać, każdemu wytykasz a później jeszcze jakieś fochy robisz.

Po prostu cały czas trolujesz i spamujesz gdzie tylko możesz a jak dla mnie takie zachowanie jest niedopuszczalne bo tylko spokój zakłócasz na forum.

Kto sobie co wybrał to ma i niema ochoty wysłuchiwać ciągle Twoich wywodów jaki to Ty i Twój dom jest The Best a cała reszta to pacany i brudasy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiales przekazu,chodziło o to,że nowy dom 300-450m2 to koszt 0,8-1,5mln.zł i masochizmem jest wchodzenie przy takich budżetach w paliwa stałe bo o oszczędnościach przy takich kwotach nie można mówić.

No i zaczęło się dorabianie teorii o mojej klitce :)

Jak zauważyłeś nikogo nie interesuje tutaj Twój przekaz, Twoje wpisy powodują tylko kłótnie i zdenerwowanie u userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Widzisz Artur sam z siebie pośmiewisko robisz.

Kablarze z Ciebie sobie łacha drą, pompiarze to samo, gdzie wleziesz zamęt siejesz i rozwija się jakaś dziwna dyskusja.

Na mój gust admin powinien Cię cały czas w pierdlu trzymać, bo każdego chcesz uświadamiać, każdemu wytykasz a później jeszcze jakieś fochy robisz.

Po prostu cały czas trolujesz i spamujesz gdzie tylko możesz a jak dla mnie takie zachowanie jest niedopuszczalne bo tylko spokój zakłócasz na forum.

Kto sobie co wybrał to ma i niema ochoty wysłuchiwać ciągle Twoich wywodów jaki to Ty i Twój dom jest The Best a cała reszta to pacany i brudasy,

Mnie to zwisa a mądrzy zrozumieją co pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Jakich problemów?

Nie każ mi cytować o problemach z RBR bo samymi cytatami użytkowników zajmę kilka stron ;)

Zacznij od czytania tematu od pierwszej strony...

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........kiedy forum pozbędzie się tego trolla?
jak potraktujecie go jak powietrze a jeszcze lepiej tak:

na górze strony po prawej stronie Ustawienia

Moje ustawienia

 

 

 

klikamy "edytuj listę ignorowanych" (można bezpośrednio w napis powyżej) następnie wpisujemy " Arturo72 " i zatwierdzamy.

 

Wiecej wpisów trola nie zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur - a nie lepiej odpuścić? Ja mam to centralnie w d*pie co ktoś robi z własną kasą.

 

On nie odpuści. To jest taki ziomec co sw wymyślił że w taki sposób będzie klientów na chłodnice chwytał. Posrało go i tyle. Zabroni mi się węglem bawić :) Od ślązaków też o nim nie gadajcie bo ich nienawidzi - już podnosiłem temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...