Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rbr_Ekouniwersal - bez cenzury


Andrzej_M_

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 606
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Artur "prundowy" spamerze, chcesz wpisy tych płaczących nad rachunkami przy grzaniu prądem, prosze bardzo:

 

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?209788-Ogrzewaj%C4%85cy-dom-Panelami-na-podczerwie%C5%84&p=6396166&viewfull=1#post6396166

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?209788-Ogrzewaj%C4%85cy-dom-Panelami-na-podczerwie%C5%84&p=6337267&viewfull=1#post6337267

 

Puknij się w czoło i wyjeżdżaj na wątki pompowo-prądowe, z żadnym produktem nie zadowolisz 100%userów a ten wątek jest dla osób, które grzeja kotłem w dodatku konkretnym, potrafisz to zrozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam Panowie za OT ale muszę zwyczajnie już powstrzymać się dlużej nie mogę:lol2::lol2::lol2:

 

arturku

jesli kazdy ma za swoje błędy sam odpowiadać to nie próbuj nam udowadniać na siłę że popełniamy większe niż ty.

nie próbuj się leczyć z kompleksów naszym kosztem. nam jest dobrze z węglem i jego wadami.

jeśli tobie prąd szkodzi wybacz nie będę ci współczuł.

tu jednak leżanki nie ma dla ciebie byś się wypłakiwał

 

zweryfikuj tez proszę swoje mniemanie o sobie

 

gdybyś bowiem skoczył na główkę z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ zginąłbyś na miejscu i pozostawił czerwoną plame kształtem przypominającą twój avatar.

 

zatem z problemami do psychologa a z radam złotymi do pompiarzy i kablarzy.

jak nabędziesz kocioł na eko to chętnie sam ci kilku rad udzielę ewentualnie przyjmę twoje jeśli będą coś warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości rzuciłem okiem na tematy związane z grzaniem prądem itp. I co? I nie zauważyłem nawiedzonych naganiaczy "węglowych". Oni piszą w odpowiednich tematach. To jest aż tak trudne do zrozumienia? Robisz wiochę kolego. W przyszłości kiedy zainteresuję się tematyką ogrzewania prądem już chyba zawsze będę patrzył (krzywo) na branżę przez pryzmat Ciebie - natarczywego człowieka, który stosuje filozofię obwoźnej sprzedaży noży z kosmicznej stali. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. W przyszłości kiedy zainteresuję się tematyką ogrzewania prądem już chyba zawsze będę patrzył (krzywo) na branżę przez pryzmat Ciebie - natarczywego człowieka, który stosuje filozofię obwoźnej sprzedaży noży z kosmicznej stali. ;)

 

Powiem Ci,że nie wiedzieć czemu tacy spamerzy są właśnie od pompek albo prądu, jak pochodzisz po necie, to znajdziesz, nie wiedzieć czemu wtykają swoje nosy na wątki o kotłach na węgiel a nawet na gaz i pierd.. takie marketingowe farmazony łącznie z fizyka kwantową, właściwościami leczniczymi takiego ogrzewania dziwnymi badaniami jakiś pseudo doktorów z zagranicy, niestety przykro czytać,że trzeba aż taką wiochę robić, aby "prąd" pocisnąć, tutaj jeszcze jest o tyle uczciwie,że się mówi o sensie stosowania w budynku izolowanym a w innych miejscach w necie wmawia się,że każdy budynek 2-3ruchami robi sie <30W/m2 strat ciepła i generalnie to innych domów się przecież nie buduje...... Dziwne jest to,że nie robią tego na swoich wątkach tematycznych tylko łażą i rozpier.. wszystkie inne.

 

Ja bym takich spamerów wielkim zamaszystym kopniakiem z porządnego buciora wywalił z każdego forum na zbity pysk.

Ani prośbą, ani groźbą do takiego kmiota nie dociera, że spamuje i nikt jego mundruści czytać nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości rzuciłem okiem na tematy związane z grzaniem prądem itp. I co? I nie zauważyłem nawiedzonych naganiaczy "węglowych". Oni piszą w odpowiednich tematach. To jest aż tak trudne do zrozumienia? Robisz wiochę kolego. W przyszłości kiedy zainteresuję się tematyką ogrzewania prądem już chyba zawsze będę patrzył (krzywo) na branżę przez pryzmat Ciebie - natarczywego człowieka, który stosuje filozofię obwoźnej sprzedaży noży z kosmicznej stali. ;)

 

Na forach pompowych nie znajdziesz "naganiaczy" na ekogroszek, bo każdy pompiarz pękłby ze śmiechu na samą myśl o ekogroszku. Wierz mi, że wiem co mówię, gdyż byłem "szczęśliwym" użytkownikiem kotła na ekogroszek przez całe dłuuugie 3 sezony. Wiem, że Arturo bywa irytujący nawet i dla pompiarzy z niektórymi swoimi teoriami, ale On na prawdę ma dobre intencje i stara się jak kiedyś mesjasze nieść Wam dobrą nowinę:) Zapewniam, że gdyby którykolwiek z Was miał kiedykolwiek do czynienia z pompą ciepła to nie chciałby nawet spojrzeć na ekogroszek, chyba że z obrzydzeniem;), a niestety dziś wygląda to tak, że wielu inwestorów wybiera wungiel, bo nie wiedzą, że można żyć inaczej, a już na pewno nie ze względu na koszta instalacji, czy późniejszej eksploatacji. Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forach pompowych nie znajdziesz "naganiaczy" na ekogroszek, bo każdy pompiarz pękłby ze śmiechu na samą myśl o ekogroszku. Wierz mi, że wiem co mówię, gdyż byłem "szczęśliwym" użytkownikiem kotła na ekogroszek przez całe dłuuugie 3 sezony. Wiem, że Arturo bywa irytujący nawet i dla pompiarzy z niektórymi swoimi teoriami, ale On na prawdę ma dobre intencje i stara się jak kiedyś mesjasze nieść Wam dobrą nowinę:) Zapewniam, że gdyby którykolwiek z Was miał kiedykolwiek do czynienia z pompą ciepła to nie chciałby nawet spojrzeć na ekogroszek, chyba że z obrzydzeniem;), a niestety dziś wygląda to tak, że wielu inwestorów wybiera wungiel, bo nie wiedzą, że można żyć inaczej, a już na pewno nie ze względu na koszta instalacji, czy późniejszej eksploatacji. Pozdrawiam:bye:

Następny nawiedzony zbłądził? Co cię skłoniło że wlazłes z buciorami do domu z węglem? Interesują cię koszty ogrzewania czy też następny do nawracania?

 

Do moderatora

Proszę o bardziej restrykcyjne działania w tym wątku bo znowu bagno będzie i od nowa będą powstawać posty nic nie wnoszące do tematu.

Edytowane przez zbigmaz01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forach pompowych nie znajdziesz "naganiaczy" na ekogroszek, bo każdy pompiarz pękłby ze śmiechu na samą myśl o ekogroszku. Wierz mi, że wiem co mówię, gdyż byłem "szczęśliwym" użytkownikiem kotła na ekogroszek przez całe dłuuugie 3 sezony. Wiem, że Arturo bywa irytujący nawet i dla pompiarzy z niektórymi swoimi teoriami, ale On na prawdę ma dobre intencje i stara się jak kiedyś mesjasze nieść Wam dobrą nowinę:) Zapewniam, że gdyby którykolwiek z Was miał kiedykolwiek do czynienia z pompą ciepła to nie chciałby nawet spojrzeć na ekogroszek, chyba że z obrzydzeniem;), a niestety dziś wygląda to tak, że wielu inwestorów wybiera wungiel, bo nie wiedzą, że można żyć inaczej, a już na pewno nie ze względu na koszta instalacji, czy późniejszej eksploatacji. Pozdrawiam:bye:

 

Map napisz proszę ile kosztował cię sezon z ekosyfkiem a ile z pompką. Temperatury oczywiście trzymasz te same.

Koszt inwestycji znalazlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci,że nie wiedzieć czemu tacy spamerzy są właśnie od pompek albo prądu, jak pochodzisz po necie, to znajdziesz, nie wiedzieć czemu wtykają swoje nosy na wątki o kotłach na węgiel a nawet na gaz i pierd.. takie marketingowe farmazony łącznie z fizyka kwantową, właściwościami leczniczymi takiego ogrzewania dziwnymi badaniami jakiś pseudo doktorów z zagranicy, niestety przykro czytać,że trzeba aż taką wiochę robić, aby "prąd" pocisnąć, tutaj jeszcze jest o tyle uczciwie,że się mówi o sensie stosowania w budynku izolowanym a w innych miejscach w necie wmawia się,że każdy budynek 2-3ruchami robi sie <30W/m2 strat ciepła i generalnie to innych domów się przecież nie buduje...... Dziwne jest to,że nie robią tego na swoich wątkach tematycznych tylko łażą i rozpier.. wszystkie inne.

 

Ja bym takich spamerów wielkim zamaszystym kopniakiem z porządnego buciora wywalił z każdego forum na zbity pysk.

Ani prośbą, ani groźbą do takiego kmiota nie dociera, że spamuje i nikt jego mundruści czytać nie chce.

 

Miałem napisać: Jeśli Arturo72 dostanie tytuł "Najlepszy doradca na tym forum" to dopiero się rozkręci :lol2:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?223623-Najlepszy-Doradca-%C5%BByczliwy-Forumowicz-kto-jeszcze

 

#17 :D

 

a on już dostał ten tytuł i "doradza" ile wlezie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Map napisz proszę ile kosztował cię sezon z ekosyfkiem a ile z pompką. Temperatury oczywiście trzymasz te same.

Koszt inwestycji znalazlem.

 

No nie wiem czy mogę bo mnie zaraz moderatorzy usuną za szerzenie fetyszyzmu i herezji;)

Podaje koszty samego ekogroszku, choć uczciwie trzeba by też policzyć prąd zużyty przez kocioł, ale takich informacji nie posiadam.

Sezon 2010/2011 - 4500zł (I sezon w nowym domu)

Sezon 2011/2012 - 3900zł

Sezon 2012/2013 - 4200zł

Sezon 2013/2014 - od 27.09.2013 do teraz 3800kWh x 0,44zł = 1672zł (G12w Energa) za wszystko CO + CWU

Dodam jeszcze, że w sezonach z ekogroszkiem przepalałem często kominkiem zużywając ok 3mp drzewa rocznie, a odkąd mam pompę w kominku rozpaliłem 2 razy. Pozdrawiam i przepraszam tych których uraziłem swoim wtargnięciem na WASZ wątek:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...