Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rbr_Ekouniwersal - bez cenzury


Andrzej_M_

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 606
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Arturo72
To jest wątek bez cenzury :jawdrop: można nabijać się ile chce.

Jasne,tamten wątek z cenzurą pozostał tylko w jedynym celu a mianowicie w celu wprowadzania inwestorów w błąd a niewygodne dyskusje,które wpływają negatywnie na wizerunek RBR są kasowane.

Redakcja Murator S.A pozwala na takie postępowanie moderatorom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki że dałeś mi za mały upust w stosunku do ceny "oficjalnej" :p

No widzisz ja o wszystkim mogę rozmawiać ale nie o upustach :)

Kto chciał upusty to mógł szukać, dzwonią teraz tacy bo tam gdzie dawali upusty już nie sprzedają i jak jest problem to szukają tam gdzie nie dawali.

Dlaczego ja mam teraz nie spać a ktoś wziął kasę ?

Także ciesz się może że nie kupiłeś z upustem :) bo nie wiadomo kiedy wybije ta godzina kiedy będę mógł odpracować Ci ten upust :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ja o wszystkim mogę rozmawiać ale nie o upustach :)

Kto chciał upusty to mógł szukać, dzwonią teraz tacy bo tam gdzie dawali upusty już nie sprzedają i jak jest problem to szukają tam gdzie nie dawali.

Dlaczego ja mam teraz nie spać a ktoś wziął kasę ?

Także ciesz się może że nie kupiłeś z upustem :) bo nie wiadomo kiedy wybije ta godzina kiedy będę mógł odpracować Ci ten upust :)

 

Tak się składa że wszyscy TROJE dajecie upusty... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
hehe ale jaja.... kto to mówi??? jak redakcja pozwalała na takie szfindle

To co ma nie pozwolić na inne...Arturek jak tam sprzedaż pompek przez sąsiada?? :lol2:

Długo będziesz podpierał się tym idiotycznym i kłamliwym cytatem napisanym przez znanego na forum... ?

Mam Cię zaskarżyć za zniesławienie ?

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo będziesz podpierał się tym idiotycznym cytatem napisanym przez znanego kłamcę ?

Mam Cię zaskarżyć za zniesławienie ?

 

Jasne...no problem...tak dla twojej informacji, to jest post napisany na forum publicznym ...baa przez twojego współpracownika mam cie zaskarżyć o celowe wprowadzanie potencjalnych użytkowników w błąd w celu osiągniecia korzyści majątkowych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś było na temat ?

Wszystko znalazło się w innym wątku, tylko tytuł powinien założyciel zmienić na:

"RBR bez cenzury- śmietnik, wchodzisz na własne ryzyko !!!"

albo "RBR dla pieniaczy i trolli"

 

Karoka65 moim zdaniem tytuł wątku jest jak najbardziej adekwatny.

 

Przy okazji powiem, że podziwiam Arturo72 , za upór w ukazywaniu ułomności funkcjonowania myślenia tradycyjnego na rzecz krzewienia nowego racjonalnego spojrzenia na aspekt ogrzewania bytowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
mam cie zaskarżyć o celowe wprowadzanie potencjalnych użytkowników w błąd w celu osiągniecia korzyści majątkowych??

Dawaj,śmiało,w sądzie będziesz się tłumaczył.

Jak nie znasz faktów to pofolguj bo może cię spotkać konieczność odszkodowania.

Zapytaj się brata o co chodzi bo niekumaty jesteś widzę i brniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ja zapytam tylko Cię o jedno.

Zobacz ile wątków na forum jest o różnych kotłach, nie chce mi się nawet wymieniać.

Dlaczego akurat w wątku o RBR jesteś taki aktywny ?

Bo Tutaj wchodzi dużo ludzi, tutaj możesz kogoś znowu przekręcić i zbajerować lub jest jeszcze inny powód.

Jaki ? to Twoje pratwatne wycieczki do mnie i do minertu.

Czy potrafisz to jakoś sensownie wytłumaczyć, dlaczego akurat tutaj ?

Ja nie widzę inaczej a jeszcze dobrze widzę jak i chyba zdecydowana większość userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Artur ja zapytam tylko Cię o jedno.

Zobacz ile wątków na forum jest o różnych kotłach, nie chce mi się nawet wymieniać.

Dlaczego akurat w wątku o RBR jesteś taki aktywny ?

Bo tylko na tym jednym wątku wprowadzona jest cenzura dotycząca jednego producenta kotłów,dwóch sprzedawców i paru zauszników i każdy post krytyczny jest usuwany a temat roi się od postów kompletnie nie na temat i tego moderator jakoś nie widzi.

Forum nie służy tylko i wyłącznie w/w grupce osób a ogółowi budujących.

 

Na forum są tematy stkikte dotyczące jedynego producenta czy to kominków czy pomp ciepła czy kotłów gazowych i tam jakoś nie ma problemu jak ktoś napisze źle lub w pobocznym temacie lub o innym systemie grzewczym.

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...