Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rbr_Ekouniwersal - bez cenzury


Andrzej_M_

Recommended Posts

  • 6 months później...
  • Odpowiedzi 606
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Maher, przede wszystkim to Ty nic ode mnie nie kupiłeś zatem dlaczego wszystkie swoje żale do mnie wylewasz ?

Zapewniam Cię że widziało go już tutaj wielu, nie przyznają się pewnie dlatego żebyś im dupy nie truł na PW.

Wielu też korzystało z dopłat na zakup kotła a jak wiesz że bez badań ani rusz.

Nie obchodzą mnie Twoje problemy, płacz tam gdzie powinieneś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maher, przede wszystkim to Ty nic ode mnie nie kupiłeś zatem dlaczego wszystkie swoje żale do mnie wylewasz ?

Zapewniam Cię że widziało go już tutaj wielu, nie przyznają się pewnie dlatego żebyś im dupy nie truł na PW.

Wielu też korzystało z dopłat na zakup kotła a jak wiesz że bez badań ani rusz.

Nie obchodzą mnie Twoje problemy, płacz tam gdzie powinieneś.

 

Nie wylewam żadnych żali, tylko stwierdzam fakty - ja żadnych badań nie widziałem, ani nie dostałem. Może wytłumaczysz forumowiczom czemu to taka wielka tajemnica że żaden klient nie może tych badań zobaczyć przed zakupem (pewnie badania nie istnieją, albo tak wyszły źle że klient jakby je zobaczył przed kupnem to by pieca nie kupił).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ten wspomniany ( z Zabrza ) na kocioł 23kW oraz drugi nowy, na typoszereg kotłów RBR od 12 do 100kW.

A najwyższa klasa A nie jest już najwyższą wg, nowej normy o ile coś na ten temat słyszałem.

 

No więc chciałbym go zobaczyć, ten 'stary' i 'nowy'. Od razu dodam ,że przed zakupem a nie po...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wydaje mi sie , abyś był zaiteresowany kupnem,jedynie szukasz zaczepki.Moim zdaniem Ci którzy są zainteresowani tym kotłem , nie interesują sie jakimiś badaniami tylko opiniami.

 

Nie tak do końca, ja jakbym wiedział przed kupnem że nie ma badań to bym na pewno go nie kupił. Nieświadomie weszłem na stronę producenta, przeczytałem że badania są to nawet nie podejrzewałem że to ich nie ma i nawet na forum o to nie pytałem. Odnośnie opinii to gdy wybierałem piec to opinię miał idealne i wszyscy niezadowoleni byli szybko uciszani przez sprzedawców, także nie zawsze opinie na forum są najlepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wydaje mi sie , abyś był zaiteresowany kupnem,jedynie szukasz zaczepki.Moim zdaniem Ci którzy są zainteresowani tym kotłem , nie interesują sie jakimiś badaniami tylko opiniami.

A czy muszę być zainteresowany kupnem? Nie szukam zaczepki tylko interesuje mnie fakt iż na stronie producenta wychwala on że owy kocioł posiada taki papier ale go nie udostępnia i nie jest on dostępny! Proste prawda. To jest jawne wprowadzanie klienta w błąd ,pisać że coś jest jak tego nie ma i Ty tego nie widzisz czy nie chcesz widzieć? Pisanie ,że dostaniesz papier jak sobie kupisz kocioł jest delikatnie mówiąc śmieszne! Zadałem proste pytanie chyba, gdzie mogę zobaczyć tenże dokument bo powtarzam producent wyszczególnia to w zaletach kotła ,że jest!

A co do opini to nie skomentuję tego...........jest tyle ile jest użytkowników i tym raczej tak do końca bym się nie sugierował.

Więc jak to jest?Jest ten papier czy mam sobie go namalować :) i zacytuję Cię i ''nie interesować się jakimiś badaniami ....''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno nie sugerowalem sie opiniami z forum przy zakupie,a opiniami w moim gronie znajomych.Bo jesli mieszkam w malej gminie liczacej jakes 10 tys. mieszkancow,gdzie jest juz jakies 9 rbrow i to na drugim koncu polski,to chyba cos to mowi.

No co to mówi ,mi nic. Poprostu 9 osób kupiło ten kocioł i tylko tyle.

Pytanie moje jest inne.

A jakbyś się dowiedział ,że u Ciebie w gminie sprzedano 20 kotłów innej marki to ,to też coś mówi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy ktoś chce kupić lub nie. Jeżeli na stronie Instalko są pisane kłamstwa (jednak trudno to tutaj rozstrzygnąć), to należy dla zasady zrobić wszystko aby to ujawnić i napiętnować. Zasady działalności gospodarczej takie rzeczy wykluczają. Tak samo z sprzedawcami tych kotłów. Jeśli jednak wszystko jest ok. , to postępowanie firmy jest poniekąt dziwne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co to mówi ,mi nic. Poprostu 9 osób kupiło ten kocioł i tylko tyle.

Pytanie moje jest inne.

A jakbyś się dowiedział ,że u Ciebie w gminie sprzedano 20 kotłów innej marki to ,to też coś mówi?

 

A twoje posty podchodza mi pod Mahera,ogolnie nie mam nic przeciwko Niemu.Bo jeslí nie pisze o tym jak go oszukano,a doradza innym swoimi doswiadczeniami,co bywa pomocne nie ukrywam,to byloby supcio.A co do badan to zadaj ich przy odbiorze,bo w koncu masz jakies tam pare dni na zwrot towaru"takie tam prawo konsumenckie".Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A twoje posty podchodza mi pod Mahera,ogolnie nie mam nic przeciwko Niemu.Bo jeslí nie pisze o tym jak go oszukano,a doradza innym swoimi doswiadczeniami,co bywa pomocne nie ukrywam,to byloby supcio.A co do badan to zadaj ich przy odbiorze,bo w koncu masz jakies tam pare dni na zwrot towaru"takie tam prawo konsumenckie".Pozdro.

Ale teraz to żartujesz prawda?Mam kupić kocioł żeby zobaczyć papier?

Czy to jest aż tak skomplikowane? Chcę zobaczyć papier ,którym chwali się producent na swojej oficjalnej stronie, w zaletach swojego kotła. Nie chcę go kupić teraz ,chcę zobaczyć ten papier i może z łaski swojej wezmę go pod uwagę.Jaśniej nie potrafię napisać.Chcę zobaczyć coś co jest mi oferowane ,nie później ,nie za parę dni teraz, przed podjęciem decyzji!

Pytanie proste ,gdzie mogę zobaczyć dokument mówiący ,że rbr ma klasę ekologiczną A ,a producent chwali się tym w zaletach swojego kotła.Gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę zobaczyć certyfikat na znak bezpieczeństwa ekologicznego” w najwyższej klasie “A” wydany przez niezależną jednostkę certyfikującą (Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu) dla kotła RBR-EKOUNIWERSAL ? Ktoś wie?

Bo producent chwali się ,że posiada i wyszczególnia w zaletach , a jakoś na stronie nie mogę znaleźć...

 

Napisz do producenta zobaczymy co odpowie. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę go kupić teraz ,chcę zobaczyć ten papier i może z łaski swojej wezmę go pod uwagę.

To po co dupę trujesz jak nie chcesz kupić ?

Kup sobie kocioł jareckiego, ma 94% sprawności :)

Mam w ofercie jak jesteś zainteresowany, badania na stronie.

Ja kolego nie płacę ani nie zlecam badań także nie mam żadnego prawa do tego żeby się chwalić czymś co do mnie nie należy, ja tłukę szmal na sprzedaży tych gniotów, i nic więcej :)

Widzisz jak gdzieś mam swoje zdanie o badaniach, Ty możesz mieć swoje.

Masz tyle innych gniotów na rynku to dlaczego zawracasz gitarę ?

Znajdź sobie coś ze świstkiem, pewnie zamiast spalać wungiel będzie Ci go produkował a Ty założysz kilka wątków na tym forum żeby Ci pomogli ustawić te przebadany wzdłuż i wszeż automat :)

Najlepiej kup sobie w jakimś sklepie albo w hurtowni, tam bardzo miło przyjmują reklamacje, masz wsparcie zawsze od 8-ej do 16-ej,

gdybyś chciał coś zgłosić, protokolik, zgłoszą do producenta i bujaj się Genio 14 dni bo tak mają zapisane.

Życzę wiele sukcesów.

Edytowane przez karoka65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy ktoś chce kupić lub nie. Jeżeli na stronie Instalko są pisane kłamstwa (jednak trudno to tutaj rozstrzygnąć), to należy dla zasady zrobić wszystko aby to ujawnić i napiętnować. Zasady działalności gospodarczej takie rzeczy wykluczają. Tak samo z sprzedawcami tych kotłów. Jeśli jednak wszystko jest ok. , to postępowanie firmy jest poniekąt dziwne.

Widzisz mnie niektóre rzeczy też dziwią.

Polska to jest taka dziwna kraj :)

Wiesz ilu tu takich było od piętnowania ?

pewnie ze dwóch albo trzech w kilku osobach a te głupie ludzie dalej te gnioty kupują :)

Patrz ja już drugiego wziąłem w ciągu chyba 1,5 roku i to z "izolatorami" :)

Wiesz nakupiłem takiego gównianego groszku, ciulowo się pali, ludzie nie biorą to musze coś z tym zrobić, hehe

Stąd ten kocioł z "izolatorami", może to spalę za 50 lat, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wylewam żadnych żali, tylko stwierdzam fakty - ja żadnych badań nie widziałem, ani nie dostałem. Może wytłumaczysz forumowiczom czemu to taka wielka tajemnica że żaden klient nie może tych badań zobaczyć przed zakupem (pewnie badania nie istnieją, albo tak wyszły źle że klient jakby je zobaczył przed kupnem to by pieca nie kupił).

Nie wylewasz ? kiedy mnie tylko zobaczysz to już siadasz jak mucha na gówno, widać lubisz w gnoju się babrać ale co mi do tego.

Ja ani Tobie ani forumowiczom nie mam nic do tłumaczenia, jedynie co, to jestem zobowiązany swoją naturą wytłumaczyć coś swojemu klientowi, na forum jak widzisz bardzo rzadko piszę bo nie mam takiej potrzeby a przede wszystkim czasu p. Maher.

Forum nie jest mi już do niczego potrzebne, ono już swoje zrobiło.

Mi wystawiają opinie klienci a nie Ty, bo Ty do tego grona się nie zaliczasz i Twoje wpisy to wiesz gdzie ja mam.

Złośliwość aż tryska od Ciebie a ja chyba to już CI się śnię po nocach, hehe.

Poczekam kolego Maher, przyjdzie i na Ciebie pora, a wiem co piszę.

Pisaniną dupy nie ogrzejesz.

Edytowane przez karoka65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do badan to zadaj ich przy odbiorze,bo w koncu masz jakies tam pare dni na zwrot towaru"takie tam prawo konsumenckie".Pozdro.

Mhomen, poczytaj wcześniej jak "mistrzowie wszechwiedzący" narobili tu gnoju jakiś czas temu.

Złożyłem tutaj na forum nawet propozycje odkupienia kotłów, kilku "filozofów" którzy darli mordy jak ich podpuszczono że tak brzydko napiszę.

Jeden chciał mnie wydymać chcąc odsprzedać kocioł z 23% VATem bez faktury, bo raczej nie mógł mi jej wystawić a kupił na 8%, czy ja na debila wyglądam ? czy na dziwkę ? żebym daj się dymać ?

Chciałem uczciwie odkupić po cenie zakupu z faktury bo brakowało mi ze 40 kotłów w tym okresie czasu żeby podgonić terminy ale jajko chciało być mądrzejsze od kury :)

Było darcie pysków a nikt nie oddał.

Pieprzyć po forum każdy może.

Bawcie się dobrze, mi brakuję czasu na te gierki.

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz mnie niektóre rzeczy też dziwią.

Polska to jest taka dziwna kraj :)

Wiesz ilu tu takich było od piętnowania ?

pewnie ze dwóch albo trzech w kilku osobach a te głupie ludzie dalej te gnioty kupują :) ,,,,

 

Wydaje mi się że, niebawem bo od 2014.12.25 mogą nastąpić pewne turbulencje http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20140000827

 

 

ps.

To takie nawiązanie do wirtualnych DTR i certyfikatów.

Edytowane przez Andrzej_M_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...