Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rbr_Ekouniwersal - bez cenzury


Andrzej_M_

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 606
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Widzisz mnie niektóre rzeczy też dziwią.

Polska to jest taka dziwna kraj :)

Wiesz ilu tu takich było od piętnowania ?

pewnie ze dwóch albo trzech w kilku osobach a te głupie ludzie dalej te gnioty kupują :)

Patrz ja już drugiego wziąłem w ciągu chyba 1,5 roku i to z "izolatorami" :)

Wiesz nakupiłem takiego gównianego groszku, ciulowo się pali, ludzie nie biorą to musze coś z tym zrobić, hehe

Stąd ten kocioł z "izolatorami", może to spalę za 50 lat, hehe

 

Nie pisz tak głupkowatych odpowiedzi i w dodatku nie na temat. Morze cynizmu i ignorancji bijące z Twoich wcześniejszych postów nie wystawia ci najlepszego świadectwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.12.2013 odpowiedziałem panu MAHER. " Przed zamówieniem RBR-EKOUNIWERSAL 11 kilowatów spojrzałem na strone "Minertu", "karoka", "firmainstalco". To była okazja, aby pobrać świadectwo. To było świadectwo RBR-EKOUNIWERSAL 23 kilowatów I moja „INTELIGENCJA” powiedziała mi, że RBR-EKOUNIWERSAL 11 kilowatów niema „świadectwo”. A dziśaj jest 13.12.2014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiaja mnie tu coniektórzy ........

Powtórzę bo widzę ,że są problemy ze zrozumieniem tego co się pisze.

Gdzie mogę zobaczyć dokument stwierdzający 'przynależność' kotła rbr-ekouniwersal do klasy ekologicznej A .Dodam iż producent chwali się takim certyfikatem w zaletach kotła i wymienia ,że należy jego kocioł do grupy urządzeń o najniższej emisji szkodliwych dla środowiska związków a także charakteryzuje się wysoką sprawnością.Chciałbym zobaczyć ,że jest to prawda i przebadał go ,czyli ten kocioł specjalista na odpowiednim stanowisku, a nie w garażu u pana czesia.

Więc gdzie mogę zobaczyć ten certyfikat?

Edytowane przez lsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiaja mnie tu coniektórzy ........

Powtórzę bo widzę ,że są problemy ze zrozumieniem tego co się pisze.

............................ ...,czyli ten kocioł specjalista na odpowiednim stanowisku, a nie w gararzu u pana czesia.

Więc gdzie mogę zobaczyć ten certyfikat?

Nie żebym się czepiał ale robisz podobne byki co maher i zastanawiam się czy Isd =Maher

A tak żebyś zrozumiał jak chcesz kupić kocioł i wiedzieć co kupujesz to zadzwoń do producenta zapytaj o to co cie interesuje, umów się z jednym dwoma , trzema użytkownikami obejrzyj kocioł w akcji i później podejmiesz decyzję i podzielisz się wrażeniami na forum, bo to, że kupisz to czego nie jesteś pewien i później przez rok czy dwa będziesz pluł na forum na tenprodukt w żaden sposób nie zmieni twojej rzeczywistości i tak zostajesz z problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups ,ale byk.

No właśnie chcę wiedzieć co kupuję ,chcę zobaczyć certyfikat.

Jezeli ten kocioł nie posiada tego certyfikatu ,to równie dobrze pojdę do biedry i tam kupie sobie kocioł za mniejsze pieniądze.

A chodzenie po użytkownikach poleconych tutaj przez sprzedawców to raczej mija się z celem ,prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu na innym forum nie zadasz pytania? Czemu nie na "forum elektrody"? czemu nie na "forum androida"? Każde dobre. To jest forum a nie strona producenta gdzie powinieneś pisać takie pytania. Tu są użytkownicy którzy piszą aby sobie pomagać i sprzedawcy którzy są zobowiązani do tego na co im producent pozwala. Nie pozawala ujawniać i nie ujawniają.

Stronę producenta znasz więc tam kieruj swoje pytania, takie pisanie już nie jeden raz było wałkowane i nic nie dało więc szkoda klawiatury i wątku z którego znowu zrobi się bagno. Wiesz że nie uzyskasz odpowiedzi i takie zagrywki cię bawią, mój najstarszy wnuk też tak pyta a nie chciał bym aby ciebie do niego porównywać.

Jak dzieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups ,ale byk.

No właśnie chcę wiedzieć co kupuję ,chcę zobaczyć certyfikat.

Jeżeli ten kocioł nie posiada tego certyfikatu ,to równie dobrze pojdę do biedry i tam kupie sobie kocioł za mniejsze pieniądze.

A chodzenie po użytkownikach poleconych tutaj przez sprzedawców to raczej mija się z celem ,prawda?

 

Wolny kraj możesz kupić co chcesz i gdzie chcesz, tylko z doświadczenia powtórzę jeszcze raz najlepszym sposobem żeby wyrobić sobie zdanie na temat kotła takiego czy innego jest wizyta u użytkownika i zobaczenie jak pracuje, jak się czyści itd a przede wszystkim czy i jak wygląda sprawa serwisu, bo ciężko jak na zewnątrz -20 np. sterownik wysyłać na drugi koniec polski i czekać dwa tygodnie czy ktoś uwzględni reklamację(chociaż zawsze można kupić zapasowy:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem uczciwie odkupić po cenie zakupu z faktury bo brakowało mi ze 40 kotłów w tym okresie czasu żeby podgonić terminy ale jajko chciało być mądrzejsze od kury :)

Było darcie pysków a nikt nie oddał.

.

 

Znowu głupoty piszesz, chciałeś odkupić w środku zimy, kocioł klient zdemontuje i rozpali sobie ognisko w salonie i będzie czekał z 2 tygodnie na montaż nowego kotła. Zaproponuj odkupienie na wiosnę to jestem pierwszy, jak kocioł do tego czasu się nie rozleci.

 

Nie pisz tak głupkowatych odpowiedzi i w dodatku nie na temat. Morze cynizmu i ignorancji bijące z Twoich wcześniejszych postów nie wystawia ci najlepszego świadectwa.

 

Widać jaki poziom karoka65 prezentuje na forum, pewnie i takie same podejście ma do klientów jak już kupią kocioł.

 

31.12.2013 odpowiedziałem panu MAHER. " Przed zamówieniem RBR-EKOUNIWERSAL 11 kilowatów spojrzałem na strone "Minertu", "karoka", "firmainstalco". To była okazja, aby pobrać świadectwo. To było świadectwo RBR-EKOUNIWERSAL 23 kilowatów I moja „INTELIGENCJA” powiedziała mi, że RBR-EKOUNIWERSAL 11 kilowatów niema „świadectwo”. A dziśaj jest 13.12.2014

 

Za bardzo nie zrozumiałem co piszesz, ale 31-12-2013 kocioł u mnie już dawno był zamontowany, przed podjęciem decyzji o zakupie patrzyłem na stronę producenta i skoro pisał że kocioł ma świadectwo to nie podejrzewałem że go nie ma.

 

Stronę producenta znasz więc tam kieruj swoje pytania, takie pisanie już nie jeden raz było wałkowane i nic nie dało więc szkoda klawiatury i wątku z którego znowu zrobi się bagno. Wiesz że nie uzyskasz odpowiedzi i takie zagrywki cię bawią, mój najstarszy wnuk też tak pyta a nie chciał bym aby ciebie do niego porównywać.

Jak dzieci :)

 

Przecież doskonale wiesz że producent RBR nie odpowiada na maile od klientów, a dodzwonienie się i odebranie od niego telefonu graniczy z cudem (przy zamówieniu jak kocioł któryś raz nie przychodził telefon miałem ustawiony na ciągłe wybieranie i jak zaczynałem w poniedziałek to około piątku chyba z faktu że blokuje linie ktoś w końcu odebrał i poinformował mnie że czegoś tam nie ma lub ktoś się rozchorował i przesuwają dostawę o kolejny tydzień).

Zresztą tutaj ktoś nieźle to podsumował:

http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fczysteogrzewanie.pl%2Franking-kotlow%2Frbr-ekouniwersal%2F

Edytowane przez Maher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu głupoty piszesz, chciałeś odkupić w środku zimy, kocioł klient zdemontuje i rozpali sobie ognisko w salonie i będzie czekał z 2 tygodnie na montaż nowego kotła. Zaproponuj odkupienie na wiosnę to jestem pierwszy, jak kocioł do tego czasu się nie rozleci.

 

 

 

Widać jaki poziom karoka65 prezentuje na forum, pewnie i takie same podejście ma do klientów jak już kupią kocioł.

 

 

 

Kolego jak już ktoś głupoty pisze to jak zwykle Ty.

Kalio miał nieużywany kocioł i już marudził to złożyłem propozycję odkupienia, nie wiesz to sobie poczytaj,

Jak Ciebie sprzedawca zlewa to Twój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak już ktoś głupoty pisze to jak zwykle Ty.

Kalio miał nieużywany kocioł i już marudził to złożyłem propozycję odkupienia, nie wiesz to sobie poczytaj,

Jak Ciebie sprzedawca zlewa to Twój problem.

 

Ale KALIO Kupił na 23% Vacie, Przecież dzwoniłeś do sprzedawcy i chciałeś odkupić po cenie jego zakupu on powiedział że może Ci sprzedać za cenę jaką sprzedał -- i wymiękłeś.

Dowiedziałem się o tym na przegladzie po roku, dlatego dałem sobie spokój bo tu i tak tylko nanaganianie na $$$$

Edytowane przez kalio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAHER wystarczy spojrzeć na strone 797, gdzie reakcje na płacz ze względu świadectwa. Ponieważ od tego czasu tutaj piszesz to samo w kółko.

 

A Ty czytaj ze zrozumieniem, strona 797 to koniec 2013 roku, już wtedy miałem piec i zostałem oszukany bo wtedy dopiero wyszła sprawa braku świadectwa i będę o tym pisał dopóki świadectwa do mojego kotła nie dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu na innym forum nie zadasz pytania? Czemu nie na "forum elektrody"? czemu nie na "forum androida"? Każde dobre. To jest forum a nie strona producenta gdzie powinieneś pisać takie pytania. Tu są użytkownicy którzy piszą aby sobie pomagać i sprzedawcy którzy są zobowiązani do tego na co im producent pozwala. Nie pozawala ujawniać i nie ujawniają.

Stronę producenta znasz więc tam kieruj swoje pytania, takie pisanie już nie jeden raz było wałkowane i nic nie dało więc szkoda klawiatury i wątku z którego znowu zrobi się bagno. Wiesz że nie uzyskasz odpowiedzi i takie zagrywki cię bawią, mój najstarszy wnuk też tak pyta a nie chciał bym aby ciebie do niego porównywać.

Jak dzieci :)

Uła widzę ekipę własnej adoracji.....

Pytania tego nie zadam na forum elektroda jak i androida ponieważ tu na tym forum jest temat o rbr a nie na tamtych i tu się 'udzielają' autoryzowani sprzedawcy tegoż kotła ,proste. Może Ty powinieneś zacząć odwiedzać tamte fora? Bo na moje proste pytanie odpowiadasz w ten sposób.Co do strony producenta to najwyraźniej nie ma ochoty odpowiadać na maile.Oby serwis tak nie działał :)

A co tu ma do rzeczy może ujawniać czy nie?

Więc zadam pytanie po raz enty : Gdzie mogą zobaczyć dokument mówiący o tym ,że kocioł rbr-ekouniwersal posiada certyfikat klasyfikujący go w klasie A i producent chwali się tym w zaletach tegoż kotła? O dtr'ke już nawet nie pytam.

Proste pytanie i odpowiedź też jest prosta ,dodam dla ułatwienia.Wieć gdzie?Jest ten dokument czy nie ? Tak ,czy nie?

Edytowane przez lsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uła widzę ekipę własnej adoracji.....

Pytania tego nie zadam na forum elektroda jak i androida ponieważ tu na tym forum jest temat o rbr a nie na tamtych i tu się 'udzielają' autoryzowani sprzedawcy tegoż kotła ,proste. Może Ty powinieneś zacząć odwiedzać tamte fora? Bo na moje proste pytanie odpowiadasz w ten sposób.Co do strony producenta to najwyraźniej nie ma ochoty odpowiadać na maile.Oby serwis tak nie działał :)

A co tu ma do rzeczy może ujawniać czy nie?

Więc zadam pytanie po raz enty : Gdzie mogą zobaczyć dokument mówiący o tym ,że kocioł rbr-ekouniwersal posiada certyfikat klasyfikujący go w klasie A i producent chwali się tym w zaletach tegoż kotła? O dtr'ke już nawet nie pytam.

Proste pytanie i odpowiedź też jest prosta ,dodam dla ułatwienia.Wieć gdzie?Jest ten dokument czy nie ? Tak ,czy nie?

Do kogo mnie zaliczasz? Jakie kółko? Chyba zadowolonych użytkowników :) Pokaż mi takiego który grzeje to co ja lub podobnie kotłem o takiej mocy.

Jesteś na tym forum już na tyle długo że znajdziesz wpisy użytkowników którzy kupili te kotły i wszystkie papiery typu badania i DTR-ki dostali. Po co to bicie piany?

Po co te pytania na które już padły odpowiedzi? Jeżeli takie wytyczne dostali sprzedawcy to ty tego nie zmienisz swoimi pytaniami. Taką władzę ma producent aby to pokazać czy udostępnić. To jest jego wola tak samo jak kupującego czy go kupi czy nie. Tak już zostanie.

 

Nie odpowiadaj na mój post, nie rób bagna. Jak chcesz dalej ciągnąć ten wątek to jest alternatywny wątek na temat tego kotła, znasz go przecież :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat papierów wraca jak bumerang.

A ci co mają rbra grzeją i ciepło w domu mają :).

Bo nie mają o czym pisać, brak problemów.

I tak ma być, sypiesz groch, wybierasz popiół i nic więcej cię nie interesuje. Ma być ciepło i tanio i tego trzeba się trzymać a papierem to sobie (i innym) ...... obetrzeć.

U mnie w gminie była dyskwalifikacja ze względu na to że kocioł posiada dodatkowy ruszt, a papier nie był mi potrzebny bo już gmina nie miała na to kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na tym forum już na tyle długo że znajdziesz wpisy użytkowników którzy kupili te kotły i wszystkie papiery typu badania i DTR-ki dostali. Po co to bicie piany?

Po co te pytania na które już padły odpowiedzi? Jeżeli takie wytyczne dostali sprzedawcy to ty tego nie zmienisz swoimi pytaniami. Taką władzę ma producent aby to pokazać czy udostępnić. To jest jego wola tak samo jak kupującego czy go kupi czy nie. Tak już zostanie.

:)

 

To ja się zaliczam to tych użytkowników RBR-a który badań nie dostał i nie może się o nie doprosić, w międzyczasie pomimo informacji na stronie producenta że badania mój egzemplarz ma okazało się że badania nie były nigdy robione.

Po drugie trzeba o tym przypominać bo co chwilę niewygodne dla producenta pytania i wszystkie negatywne odpowiedzi są usuwane, może moderator się wypowie jaki ma w tym interes skoro są na temat RBR-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...