Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rbr_Ekouniwersal - bez cenzury


Andrzej_M_

Recommended Posts

Widzę że temat papierów wraca jak bumerang.

A ci co mają rbra grzeją i ciepło w domu mają :).

 

Problem powraca bo nie został jak do tej pory rozwiązany. Badania zostały utajnione (jeśli istnieją), dostaną je tylko osoby które kupiły od stycznia 2014 (jeśli dobrze pamiętam).

Ujawnienie badań rozwiało by spekulację.

NIKT nie podważa że RBR jest dobrym kotłem, że grzeje, że jest ciepło, że będzie pan zadowolony.

Dlaczego mój post zniknął? Był on związany z RBR i nie zawierał obraźliwych treści!!!???

 

Napisałem tylko że należy zadać pytanie o badania i certyfikaty do producenta kotła a nie pytać na forum!

Proszę odpowiedź MODERATORA co cię tak raziło w tym poście?>

Edytowane przez fenix2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 606
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bo nie mają o czym pisać, brak problemów.

I tak ma być, sypiesz groch, wybierasz popiół i nic więcej cię nie interesuje. Ma być ciepło i tanio i tego trzeba się trzymać a papierem to sobie (i innym) ...... obetrzeć.

U mnie w gminie była dyskwalifikacja ze względu na to że kocioł posiada dodatkowy ruszt, a papier nie był mi potrzebny bo już gmina nie miała na to kasy.

Aha ,to ten kocioł ma jakieś magiczne zdolności ,że bez problemu spala wszystko tak?Użytkownicy innych kotłów mają problemy ze spalaniem bo to syfiasty węgiel się kupi bo to coś tam ,a rbr spali nawet kamloty bez problemu i spalanie niskie i zero popiołu , normalnie padłem ze śmiechu :)

Poza forum też klepiecie się po plecach :) na spotkaniach 'zapoznawczych' zadowolonych użytkowników rbr'a?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ,to ten kocioł ma jakieś magiczne zdolności ,że bez problemu spala wszystko tak?Użytkownicy innych kotłów mają problemy ze spalaniem bo to syfiasty węgiel się kupi bo to coś tam ,a rbr spali nawet kamloty bez problemu i spalanie niskie i zero popiołu , normalnie padłem ze śmiechu :)

Poza forum też klepiecie się po plecach :) na spotkaniach 'zapoznawczych' zadowolonych użytkowników rbr'a?:D

Jesteś na forum już dość długo, wiesz co kupiłem i gdzie kupiłem. Palę miałem i grochem zamiennie i nie mieszam. Czy piszę o problemach ze spalaniem? Czy mam problemy z popiołem?

:)

Co do odwiedzania się to minertu widziałem raz w Kutnie, z karoką widziałem się cztery razy : raz jak wybierałem kocioł, drugi gdy kuiłem od niego groch i sam odbierałem, trzeci w Kutnie a czwarty jak był u mnie na wezwanie do awarii sterownika. Nie klepiemy się po plecach :)

A co do spotkania warto by takie zrobić, może by się wyjaśniło kto jest kto :) Ale jak z jednego nicka by przyjechał to pewnie z drugiego by mu nie pasowało.

Pasowało by wyjaśnić niektóre IP postów i parę nicków z niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na forum już dość długo, wiesz co kupiłem i gdzie kupiłem. Palę miałem i grochem zamiennie i nie mieszam. Czy piszę o problemach ze spalaniem? Czy mam problemy z popiołem?

:)

Co do odwiedzania się to minertu widziałem raz w Kutnie, z karoką widziałem się cztery razy : raz jak wybierałem kocioł, drugi gdy kuiłem od niego groch i sam odbierałem, trzeci w Kutnie a czwarty jak był u mnie na wezwanie do awarii sterownika. Nie klepiemy się po plecach :)

A co do spotkania warto by takie zrobić, może by się wyjaśniło kto jest kto :) Ale jak z jednego nicka by przyjechał to pewnie z drugiego by mu nie pasowało.

Pasowało by wyjaśnić niektóre IP postów i parę nicków z niego :)

Nie interesuje mnie czym palisz i w jakim kotle ,z kim się spotykasz itd.

Interesuje mnie certyfikat rbr'a w klasie A nic więcej ,chcę go zobaczyć.Rozumiesz? Czy dalej będziesz robił 'bagno' i rozmydlał temat?

Nie ma problemu sprawdzaj sobie IP ja nie mam nic do ukrycia.

Chcę zobaczyć dokument jakim się chwali producent na swojej stronie do kotła rbr-ekouniwersal.Rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie czym palisz i w jakim kotle ,z kim się spotykasz itd.

Interesuje mnie certyfikat rbr'a w klasie A nic więcej ,chcę go zobaczyć.Rozumiesz? Czy dalej będziesz robił 'bagno' i rozmydlał temat?

Nie ma problemu sprawdzaj sobie IP ja nie mam nic do ukrycia.

Chcę zobaczyć dokument jakim się chwali producent na swojej stronie do kotła rbr-ekouniwersal.Rozumiesz?

Odpowiedziałem na twoje pytania a prosiłem ciebie o to abyś nie robił bagna

Aha ,to ten kocioł ma jakieś magiczne zdolności ,że bez problemu spala wszystko tak?Użytkownicy innych kotłów mają problemy ze spalaniem bo to syfiasty węgiel się kupi bo to coś tam ,a rbr spali nawet kamloty bez problemu i spalanie niskie i zero popiołu , normalnie padłem ze śmiechu :)

Poza forum też klepiecie się po plecach :) na spotkaniach 'zapoznawczych' zadowolonych użytkowników rbr'a?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem powraca bo nie został jak do tej pory rozwiązany. Badania zostały utajnione (jeśli istnieją), dostaną je tylko osoby które kupiły od stycznia 2014 (jeśli dobrze pamiętam).

Ujawnienie badań rozwiało by spekulację.

NIKT nie podważa że RBR jest dobrym kotłem, że grzeje, że jest ciepło, że będzie pan zadowolony.

Dlaczego mój post zniknął? Był on związany z RBR i nie zawierał obraźliwych treści!!!???

 

Napisałem tylko że należy zadać pytanie o badania i certyfikaty do producenta kotła a nie pytać na forum!

Proszę odpowiedź MODERATORA co cię tak raziło w tym poście?>

 

 

Mój post także zniknął a nawiązywał tylko do zmian jakie nastąpią w prawach konsumenta po 25 grudnia i przewidywanych turbulencjach jakie mogą wystąpić.

 

By sprawdzić jak działa nowe prawo konsumenckie, zamówię w sklepie internetowym http://karoka.eu/kategoria,7/kotly-co-instalco kocioł RBR-Ekouniwersal 12kW z okładziną ceramiczną komory spalania.

 

Na forum upublicznię aktualną DTR kotła i dołączone świadectwo badań kotła.

 

 

ps.

Nie lubię jak ktoś kasuje moje posty.

Także nie lubię daty 13 grudnia 1981 i preludium stanu wojennego dnia 2.12.1981, czyli pacyfikacji WOSP w Warszawie.

Edytowane przez Andrzej_M_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.Pytanie moje brzmi:

Gdzie mogę zobaczyć certyfikat rbr' w klasie A?

Nie wiesz nie pisz to nie będzie bagna.Proste.

 

Po co drzesz gębę po próżnicy, załatwiaj to sobie z producentem, albo kup kocioł taki co ma wszystkie papier do wglądu od zaraz.

Ja mam kocioł jestem zadowolony to chyba mogę to wyrazić,

Dzisiaj był taki marsz mogłeś się przejść i zaprotestować albo podaj ich do sądu za to że chcesz kupić kocioł robiony w garażu bez papierów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum upublicznię aktualną DTR kotła i dołączone świadectwo badań kotła.

ps.

Nie lubię jak ktoś kasuje moje posty.

 

Też bardzo nie lubię! A już całkiem jak nie wiadomo kto kasuje i dlaczego!

Na każdym innym forum zawsze jest notka kto wy-moderował dany pot i dlaczego.

A tu śmierdzi cenzurą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę zobaczyć certyfikat rbr' w klasie A?

Jak już było pisane chyba ze 100 albo więcej razy, możesz zobaczyć to świadectwo z Zabrza na moc 23kW oraz świadectwo z badań na typoszereg 12 do 100kW na moim komputerze, hehe.

Do łapki nie dostaniesz ani fotki nie zrobisz.

W sumie na 23kW mogę Ci dać, zapis o nieporozwszechnianiu widnieje na świadectwie na typoszereg.

Zapraszam.

Wiesz już gdzie ?

Myślę że temat wyczerpałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już było pisane chyba ze 100 albo więcej razy, możesz zobaczyć to świadectwo z Zabrza na moc 23kW oraz świadectwo z badań na typoszereg 12 do 100kW na moim komputerze, hehe.

Do łapki nie dostaniesz ani fotki nie zrobisz.

W sumie na 23kW mogę Ci dać, zapis o nieporozwszechnianiu widnieje na świadectwie na typoszereg.

Zapraszam.

Wiesz już gdzie ?

Myślę że temat wyczerpałem ?

Czyli na 12kW nie ma ,tak?

Z łaski swojej udostępnij na 23kW ,wklej fotkę tutaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie interesuje że masz sraczkę i tutaj przyszedłeś nasrać.

Co założyłeś sobie nowe kontko w odwecie ?

A to jest odpowiedź autoryzowanego sprzedawcy kotłów rbr KarokaEKO Wiesław Kaletka Stary Grodków 57 48-319 Chróścina Nyska Telefon 509-802-200 NIP 753-134-13-87 ?

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi z tym odwetem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na 12kW nie ma ,tak?

Z łaski swojej udostępnij na 23kW ,wklej fotkę tutaj na forum.

Jest, na 12 do 100kW.Podeślij maila to Ci wyślę na 23kW, reszty niestety nie dostaniesz.

Przykro mi.

Pisz do producenta, nie moja sprawa jak Ci da, on zlecał badania i za nie płacił nie ja.

Czy Ty roztrzepujesz gdzie się da sprawy firmy w której pracujesz ?

Myślę że długo byś tam nie popracował.

Ja nie pracuję nawet w Instalco.

Rozumiesz to ? czy młotkiem trzeba Ci to włożyć ?

Edytowane przez karoka65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...