Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rbr_Ekouniwersal - bez cenzury


Andrzej_M_

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 606
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zaczyna się ponowne słodzenie i powrót do naciągania.

Jesteś zadowolony to wyraź to na PW bo to aż niesmaczne jest takie robienie ludzi za idiotów...

Naciąganie to bardziej pasuje do Ciebie Artur.

Poczekamy jak Tobie potrzebny będzie serwis.

Jeśli uda im się szybciej jak w przypadku Zbigmaza to ukłonię się do samej ziemi choćbym miał zawalił łbem w błoto.

A tak a propos, widziałem jak żegnałeś się z 3 tygodnie temu na wątku "prądowców" że odchodzisz z forum, zacząłeś kasować swoje wpisy, chyba ponad 2 tysiące poleciało do śmieci ale już dawno tam powinny być :)

Ty zatarłeś tylko ślady swojej głupoty i nic więcej, to co było niewygodne dla Ciebie i Twojej działalności na forum.

Podobno rybkami miałeś się zająć ?

Zrób to proszę, może w końcu coś Ci wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się.

 

Po to jest ta dyskusja i czasami "okładanie po pysku", by dojść do jakiegoś konsensusu.

Jak okładasz to wszystkich, którym się należy, bez sentymentów a nie tylko jednego :)

Gdyby było obiektywnie pewnie nic bym nie napisał, nie tylko jednemu się należy, nie tylko jednej firmie nie dwóm ludziom bo nie mają tytułów.

Mi już się znudziło wyciąganie gnoju, powinien leżeć gdzie jego miejsce i na kupce :)

Pozdrawiam i nie będę raczej zaśmiecał już Twojego wątku, który wiadomo dlaczego założyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się ponowne słodzenie i powrót do naciągania(marketing szeptany)

Jesteś zadowolony to wyraź to na PW bo to aż niesmaczne jest takie robienie ludzi za idiotów...

 

Zwracam się do moderatora,mimo,że jest to wątek bez cenzury to jednak dla dobra forumowiczów takie posty powinny być wycinane.

Na PW nie muszę bo zrobiłem to osobiście. Ciekawi mnie jak ty będziesz dziękował serwisowi swojej pompy jak nawali i jak długo będziesz czekał na naprawę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
zacząłeś kasować swoje wpisy, chyba ponad 2 tysiące poleciało do śmieci

Ponad 3

Ciekawi mnie jak ty będziesz dziękował serwisowi swojej pompy jak nawali i jak długo będziesz czekał na naprawę :)

Gliwice to nie Ziębice,tutaj firm zajmujących się chłodnictwem jest sporo także sądzę,że serwis będzie w tym samym dniu.

Na PW nie muszę bo zrobiłem to osobiście.

Czyli jedynym Twoim celem na forum było "zareklamowanie" Twojego serwisanta,ujj,brzydko to pachnie...

Dużo Ci płaci za taki "szeptany marketing" ??

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było obiektywnie pewnie nic bym nie napisał, nie tylko jednemu się należy, nie tylko jednej firmie nie dwóm ludziom bo nie mają tytułów. ,,,,

 

Pieprzysz.

 

 

,,,,, Pozdrawiam i nie będę raczej zaśmiecał już Twojego wątku, który wiadomo dlaczego założyłeś.

 

To nie jest mój wątek. To jest NASZ wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 3

 

Gliwice to nie Ziębice,tutaj firm zajmujących się chłodnictwem jest sporo także sądzę,że serwis będzie w tym samym dniu.

 

Czyli jedynym Twoim celem na forum było "zareklamowanie" Twojego serwisanta,ujj,brzydko to pachnie...

Dużo Ci płaci za taki "szeptany marketing" ??

Nie edytuj już więcej swoich wypowiedzi skoro już na nie była odp. Celem było pokazanie innym użytkownikom takich kotłów że można na serwis liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Nie edytuj już więcej swoich wypowiedzi skoro już na nie była odp. Celem było pokazanie innym użytkownikom takich kotłów że można na serwis liczyć.

Dobrze,że inwestorzy poznali się na Waszych przekrętach,mam nadzieję,że nowych i naiwnych już nie będzie i zanim w coś uwierzą to po stokroć sprawdzą co jest na rzeczy...

 

 

Wazelina aż z butów wycieka. :)

To było do Ciebie,jest tego więcej ale nie chce mi się szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że inwestorzy poznali się na Waszych przekrętach,mam nadzieję,że nowych i naiwnych już nie będzie i zanim w coś uwierzą to po stokroć sprawdzą co jest na rzeczy...

CIACH

Wiesz akurat Ty o przekrętach to powinieneś najmniej pisać ... już zapomniałeś jak to z panem Pięknym urzędowałeś znienacka i z ukrycia ?

Taki "piękny" wpis w stopce ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że inwestorzy poznali się na Waszych przekrętach,mam nadzieję,że nowych i naiwnych już nie będzie i zanim w coś uwierzą to po stokroć sprawdzą co jest na rzeczy...

 

 

 

To było do Ciebie,jest tego więcej ale nie chce mi się szukać.

Ja swoich postów nie kasuje ani nie poprawiam w przeciwieństwie do ciebie. Szkoda na ciebie klawiatury.

Nie spodziewaj się więcej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Ja swoich postów nie kasuje ani nie poprawiam w przeciwieństwie do ciebie.

Mnie akurat to...wiesz co robi ;)

Za chwilę mnie już tu nie będzie(usuwanie wypowiedzi do 0 trochę potrwa) bo jestem zwykłym inwestorem,który się już wybudował i mieszka i wali mnie kto czym grzeje ale Ty jesteś zdaje się płatnym przydup..asem pewnego sprzedawcy,który będzie istniał dopóki Pan będzie miał płatny profil ,którego zadaniem jest przedstawianie się jako "zadowolonego" inwestora z zakupu i serwisu a tym samym naciąganie naiwnych inwestorów :)

Sprzedawcy zrobili się bardziej pazerni na kasę ...

Stwierdzam że na forum są naprawdę rewelacyjni marketingowcy ...

Dzięki "szeptanemu" marketingowi , dzięki wielu sprzedawcom i naganiaczom , którzy robią także za "użytkowników" "stworzyli" produkt "porządany" przez klienta , otoczony tajemnicą i dla specjalnych klientów (ręcznie robiony , czeka się na niego długo , ciągle drożejący) , kurcze niemalże lokata kapitału ;)

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz kuźwa panowie nie mogliście sobie o budach w czasie spotkania pogadać tylko teraz wylewacie fale czułości na forum? Dialogi jak z opowiadania drugoklasisty, pokasujcie to lepiej i nie róbcie wiochy, nie widzicie tego?
To był serwis, przyjechał zrobił i pojechał i nie było czasu na gadanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś zdaje się płatnym przydup..asem pewnego sprzedawcy,który będzie istniał dopóki Pan będzie miał płatny profil ,którego zadaniem jest przedstawianie się jako "zadowolonego" inwestora z zakupu i serwisu a tym samym naciąganie naiwnych inwestorów :)

Widzę że pamiętasz jak działałeś ze swoim kolegą niedoli, jednak buł cwańszy od Ciebie bo jeszcze jak się żaliłeś to z długami Cię zostawił.

Zbigmaz ma kocioł i pracuje w całkiem innej branży.

Jak myślisz że zamontowałem sobie dwa, jeden karoka65 a drugi Zbigmaz1 jest zalogowany ?

Jak zwykle pieprzysz żeby pieprzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karoka Arturo wszędzie gonili, z każdego wątku bo pisał głupoty do tego stopnia że cytował swoje herezje, podpierał się tylko tym co wyczytał. Nie przemieszkał ani jednej zimy a zrobił się znawcą. Teraz usuwa swoje wypowiedzi bo zaczęli go cytować i przypominać te jego głupoty. To jest człowiek nawiedzony i nie zrozumie. Szkoda na niego klawiatury.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Teraz usuwa swoje wypowiedzi bo zaczęli go cytować i przypominać te jego głupoty

Moje sztandarowe posty i poglądy od początku czyli od 2009r narazie ocalały i się od tego czasu absolutnie nie zmieniły czego absolutnie się nie wstydzę bo są aktualne w dniu dzisiejszym:

 

Absolutnie nie jestem przeciwnikiem PC :eek:

Na dzisiaj moja opinia o PC to "be,bo to droga impreza" w porównaniu do innych źródeł ciepła.

Nie wykluczone,że za 2,3 czy 5 lat jak PC będzie w cenie lodówki to sobie założe,na dzień dzisiejszy są znacznie tańsze sposoby na ogrzanie lub nie

wypuszczenie ciepła z domku :)

Czyli podstawą jest dobrze zaizolowany i przemyślany dom i wtedy rachunki za ogrzewanie będą niskie niezależnie od tego czy mamy PC czy najdroższe medium ;)

 

Oba posty sprzed 4 lat,dzisiaj potwierdzę oba.

Wycofuje się z forum bo forum wg mnie się zeszmaciło.

Nie jest ważny inwestor,ważna jest kasa a inwestor,który nie ma pojęcia o budowie,jest łatwowierny,może być robiony za idiotę przez wszelkiego rodzaju sprzedawców,czego dowodem jest kocioł RBR i jego sprzedawcy.

Dlatego też usuwam dla zielonych inwestorów moje mniej lub bardziej pomocne posty i po sezonie zakładam baniak z tanganiką.

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje sztandarowe posty i poglądy od początku czyli od 2009r narazie ocalały i się od tego czasu absolutnie nie zmieniły czego absolutnie się nie wstydzę bo są aktualne w dniu dzisiejszym:

 

Oba posty sprzed 4 lat,dzisiaj potwierdzę oba.

Wycofuje się z forum bo forum wg mnie się zeszmaciło.

Nie jest ważny inwestor,ważna jest kasa a inwestor,który nie ma pojęcia o budowie,jest łatwowierny,może być robiony za idiotę przez wszelkiego rodzaju sprzedawców,czego dowodem jest kocioł RBR i jego sprzedawcy.

Dlatego też usuwam dla zielonych inwestorów moje mniej lub bardziej pomocne posty i po sezonie zakładam baniak z tanganiką.

 

Dowodem tego jesteś Ty, to przecież Ty pod pozorem zwykłego usera naganiałeś klientów panu Pięknemu ! Teraz wykręcasz kota ogonem ! Wstydź się ... Jeszcze masz czelność rzucać kamieniem ... Co za gość !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofuje się z forum bo forum wg mnie się zeszmaciło.

Nie jest ważny inwestor,ważna jest kasa a inwestor,który nie ma pojęcia o budowie,jest łatwowierny,może być robiony za idiotę przez wszelkiego rodzaju sprzedawców,czego dowodem jest kocioł RBR i jego sprzedawcy.

Dlatego też usuwam dla zielonych inwestorów moje mniej lub bardziej pomocne posty i po sezonie zakładam baniak z tanganiką.

 

Super fajne i zajmujące hobby, niestety bardzo drogie i wymagające sporo uwagi, ale efekt jest zarąbisty. Mam tylko zwykłe akwa słodkowodne. Też ładne.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...