Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

cztery kolory ? czy można ?


AlenaZ

Recommended Posts

witam. proste pytanie do znających sie na rzeczy, mi niestety brak wyobrazni :( chcialabym urzadzic sypialnie w kolorach czarny bialy szary i fiolet. mam szare panele chce szafe komandor czarna z jednym skrzydlem fiolet naprzeciw szafy lozko czarne a zanim czarno-biala tapeta naklejona na podswietlana zabudowe gk, po bokach zabudowy ma byc na scianie soczysty fiolet ok 2x60 cm jedna sciana szara ( na wprost wejscia z nieduzym bialym skosem -niestety )druga biala, 2x czarne komody lub bialo czarne. wszystkie drobne dodatki fiolet wyjdzie ? zrobie rzut i jutro wkleje a tak na sucho czy te kolory sa wzgledem siebie ok czy zrezygnować z jakiegos ? czy zrobic sciane ze skosem na wprost drzwi biala a ta naprzeciw czyli po stronie drzwi szara ? pozdrawiamsss.jpg ( sciana z zabudową gdzie ma byc lozko ( na zdjeciu gola sciana)) a na przeciw :sss2.jpg tu ma byc szafa ( zaraz przy drzwiach) Edytowane przez AlenaZ
foty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory ok,masz zabudowę k-g i chcesz na to tapetę czarno białą,więc na pewno zrezygnuj z fioletowej ściany.Zastanów się czy nie dodać więcej bieli bo czarne meble i dużo fioletu przytłoczą sypialnię.Fiolet jedynie w dodatkach,zasłonka,poduszka,lampka,pościel itp.

 

Dziekuje za podpowiedzi. Ok czyli sciana za plyta zostawic biala? a gdybym dala tapete czarną ? tez zostawic biel ? . a ktorą sciane pomalowac na szaro? troche sie uczepilam tej szarej sciany bo chodzi mi o to ze cale mieszkanie mam biale i chcialam w sypialni troszke zrobic "nore" ale nie do przesady musi byc tez przejzysta i nieprzytlaczająca. to moze doradzcie jakbyscie te kolory polaczyli ? moze dac biale meble? a czarny tylko lozko i akcent w tapecie ? myslalam o tapecie :

tap.jpg

ewentualnie cala czarna z blyszcacym motywem kul "trojwymiar".

no i ktora sciana powinna byc w kolorze szarym ta na wpros wejscia z bialymi skosami czy ta po stronie drzwi? pomieszczenie jest podluzne wiec chcialam ta szaroscia oddalic sciany od siebie .troche chaotycznie bo sie spiesze bardzo prosze o rady bo fachowcy czekaja na malowanie a ja nadal w znaku zapytania :(

 

edycja:

dodaje fotki z roznych perspektyw :prog.jpgtyl22.jpgtyl1.jpgsciana lewa.jpg

 

ponawiam pytanie która sciane dac szara ? czy obie ? czy ta ze skosem moze byc w kolorze ? skos zostaje bialy nie bedzie dziwnie ? czy lepiej nie ryzykowac i dac ta sciane gladka ?

Edytowane przez AlenaZ
fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Dwa to optimum, ale cztery to już za dużo. Kolory lub różne ich odcienie sprawią, że wnętrze będzie chaotyczne. Dodatkowo na pewno nie będzie łatwo takiego wnętrz urządzić, albo trzeba będzie postawić na bardzo stonowane kolory i minimalistyczne wzory. Ograniczyłabym się jednak mimo wszystko do dwóch kolorów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...