Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oceńcie inspirację/wizualizację łazienki


sangelin

Recommended Posts

Zaneto

 

czy to póki co projekt, czy też już zaczęliście realizację ?

Powiem szczerze, nie ogarniam tego :o

 

Powiedz, ile tam będzie rodzajów materiałów ? Wszystkich, łącznie z fornirem na szafkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaneto

 

czy to póki co projekt, czy też już zaczęliście realizację ?

Powiem szczerze, nie ogarniam tego :o

 

Powiedz, ile tam będzie rodzajów materiałów ? Wszystkich, łącznie z fornirem na szafkach ?

 

Kamień naturalny blat pod umywalki i blat na przeciwko, cegła wymurowany prysznic oraz pod szafki.Planuje spieki kwarcowe białe na podłoge oraz w prysznicu. Zastanawiałam sie żeby ściany pomalować na biało jakas specjalna farba do łazienek. No i ewentualnie ten fornir kamienny na szafki i w jednym miejscu na ścianie. Zależy mi na tych białych ścianach żeby wydobyć piekno tego kamienia (onyx). Baterie stare złoto szczotkowane z tresa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej piękno kamienia podkreśli jednolite otoczenie, już bez kolorów, faktur, konkurencyjnego kamienia...

 

images?q=tbn:ANd9GcQ-xmxusSRByQ8DNU8-jmARuGVWPThzUKi-r401n-U4pMbnC5Pd

 

http://comfortablehomedesign.com/wp-content/uploads/2011/12/Square-bath-and-transparent-frame-bathroom.jpg

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od dawna śledzę to forum i szukam inspiracji dla moich dwóch łazienek. Jedna będzie kremowo brązowa a druga miała być szaro biała dopóki nie znalazłam tej inspiracji...Zakochałam się w niej choć nie znam autora. Kupiłam już wszystko co potrzeba, ale ponieważ mąż robi ją sam więc trochę to potrwa. Pokażę efekt jaki wyjdzie. A co wy o niej sadzicie?łazienka 2 (1).jpg

 

łazienka 2 (2).jpg i jeszcze jedno zdjęcie

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz są róże gusta nie wiedziałam,że fornir kamienny to kicz :) to mam pytanie czy kamień naturalny onyx też jest kiczem. Z mężem lubujemy się w kamieniu naturalnym.

fornir kamienny to nie to samo co kamień, ale nie utożsamiam tego z kiczem. .

kamień (fornir kamienny) nie jest kiczowaty, ani trochę. choćby i był pstrokaty jak jasna cholera. pod 1 warunkiem - że nie ma konkurencji i jest tym co zwraca uwagę na stosunkowo neutralnym tle.

być może to będzie wyglądało dobrze, ale cegiełka, kamień, łuczki, okienka, kuty zegar - estetyczny bajzel. ito właśnie kojarzy mi się z kiczem. w takim zestawieniu żaden kamień się nie obroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaneta, za dużo wzorków: maziaje na podłodze, inne maziaje na blatach, jeszcze inne na obudowie wanny, 2 rodzaje maziajów na ścianach do tego cegły:o przy tym bogactwie nie pasują czysto białe drzwi

Nie podłoga biała blaty i obudowa nad wanna ten sam kamień, ściany chce białe no i cegła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Madzik82:)

 

Też bardzo mi się spodobała i mimo, że właściwie już byłam zdecydowana na inną zmieniłam zdanie. Moja łazienka ma bardzo podobny układ. Niestety nie wszystkie szczegóły będą identyczne. Nie zdecydowałam się na białe płytki na podłodze, będą jasno szare. Nie znalazłam również płytek/kamienia, który jest na tej ścianie co sedes, będą też ciemne ale trochę inne. Prysznic ze szkła będzie miał tylko jedną stronę (pozostałe są już wymurowane). Wszystko poza tym mam nadzieją uda się podpatrzeć z tej przepięknej wizualizacji:))). Udało mi się znaleźć mozaikę jaka jest w tej łazience, jest KOSZMARNIE droga :mad:, jedna płytka 30 cm-30cm kosztuje...85 zł. i to będzie spory wydatek. Oczywiście pokażę efekt ale to jeszcze trochę potrwa. Materiały już są ale kończymy salon. Ponieważ mąż robi wszystko sam wiec...trochę to trwa. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...