Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aranżacja pokoju z aneksem ok 17m2


wtf69

Recommended Posts

Witam

 

jest to mój start na tym forum więc wypadało by się przywitać. Witam wszystkich serdecznie.

 

za niedługo wprowadzam się do nowego mieszkania i mam dylemat w aranżacji pokoju z aneksem kuchennym.

 

oto projekt developera:

salon.jpg

 

Podejrzewam że całe media i ujścia będą mniej więcej w tych samych miejscach co sa zaznaczone: lodówka, zlew oraz piekarnik z płytą.

Wiadomo piekarnik i płytę zawsze można przesunąć bo to kwestia gniazdka, lodówka również. Gorzej z umywalką gdyż wolał bym nie kuć ścian i nie ciągnąć dodatkowych rur. Więc fajnie gdyby to zostało na miejscu.

 

Zamiast kanapy będzie narożnik ok 140x250 w formie "L" tak jak widać, nie odwrotnie, do tego jakiś mały stolik. Stół z krzesłami raczej nie wchodzi w grę ze względu na gabaryty. Trzeba by tu jeszcze upchać gdzieś TV. Lecz miejsce gdzie je ustawił developer całkowicie mi nie odpowiada. Okno balkonowe by go całkowicie zasłaniało.

 

Pomyślałem o czymś takim, gdzie dostawiłbym jeszcze mały murek ok. 1m wysokości przed wejściem do salonu który by robił za półkę [zaznaczona na czerwono] na jakiegoś kwiatka czy to inne duperele.

233 copy.jpg

 

Byłbym wdzięczny za wszystkie pomysły jakie wam przyjdą do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz oglądać tv z narożnika pod takim kątem...........? Ja bym została przy podstawowym układzie i nie rezygnowała za stołu,który jest niezbędny:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/11/gqbu.jpg

ps.Telewizor można powiesić na ścianie a pod nim dać wąską 25cm szafkę,drzwi balkonowych i tak nie musisz otwierać na całość wystarczy ok 60st.

Edytowane przez kinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz oglądać tv z narożnika pod takim kątem...........? Ja bym została przy podstawowym układzie i nie rezygnowała za stołu,który jest niezbędny:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/11/gqbu.jpg

ps.Telewizor można powiesić na ścianie a pod nim dać wąską 25cm szafkę,drzwi balkonowych i tak nie musisz otwierać na całość wystarczy ok 60st.

 

Dzięki za odpowiedz. Problem z narożnikiem jest taki że jest w druga stronę. To jest coś co chce zabrać z obecnego mieszkania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...