Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki kominek z płaszczem wodnym w UZ w granicach 7000zł ?


Robert_N

Recommended Posts

Instalację hydrauliczną tez ma Ci zrobić kominkarz kompleksowo? Prysznic, umywalki, zlew w kuchni?

 

 

 

Ty masz swojego zaprzyjaźnionego hydraulika z którym niejedną inwestycję zrobiłeś? Którego roboty jesteś pewny? Za którego dasz swoją gwarancję?

Ewentualnie hydraulik może wziąć na siebie Twoją gwarancję ;-)

Bo to znaczy, że ekipa jest zgrana, jeden drugiemu ufa, i nie ma maniany w wykonaniu.

 

Takiej firmy szukam.

 

Nadal szukam...

 

Dopóki nie znajdę będę grzał gazem, wolę poczekać, ale mieć ekipę, która zrobi to dobrze w normalnych pieniądzach.

Edytowane przez Arek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no to wyprowadźcie mnie z błędu panowie artyści

 

Artyści i publicyści, są zakręceni. Muszą mieć natchnienie i wizję złapać. Nie zawsze jednak tutaj na forum to się udaje...

 

Jednak z bardziej przyziemnych spraw. Panowie od instalacji wodnych CO (GAZ) nie podłączą Ci kominka? Wtedy Masz jednego odpowiedzialnego za całość instalacji. Obudowa na wkładzie wodnym to PIKUŚ, nawet dowolny artysta, czy publicysta to wykona. Nie wspomnę już o celebrytach...

 

PS

Teraz zauważyłem, że to tutaj na forum jest "bezpłatne" forum eksperckie KRATKI.PL. A przecież już głośno o nim w sieci...

Może tam poszukaj... fachowca

Edytowane przez bohusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę o kominku z płaszczem wodnym, zależy mi na jak najprostszej instalacji. Ogólnie to z kominka bym zrezygnował ale siła wyższa ( żona ) chce go mieć, więc jeśli już ma być niech do czegoś się przyda i grzeje bufor 1000 litrów razem z prądem w taniej taryfie, lub jak szczęście i finanse dopiszą pompą ciepła PW.

 

Jest może jakiś temat na co trzeba zwrócić uwagę wybierając kominek ? Np. czystość szyby, sterowanie powietrzem, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gaz kto Ci zakladal i cala reszte.

Nie uwazasz, ze sensowniej byloby gdyby wszystko polaczyla ta sama osoba ?

I dala na calosc gwarancje ?

Kzpl to czesc instalacji grzewczej.

 

 

 

mój wątek na forum jest dłuższy

dom ma 12 lat i czeka mnie zmiana sposobu ogrzewania

 

a hydraulika chętnie bym wziął tego co mi robił instalację, bo był świetny, ale mu się dosyć młodo zmarło, jako człowiek też był świetny

 

 

ale spokojnie, musze radzić sobie systemem gospodarczym i jestem chyba ;-) na dobrej drodze....mam zamiar opisać tutaj moją inwestycję po zrobieniu i po zimie

niestety wyszło w praniu forumowym, że jestem finansowo leszczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu jakiejs wyceny wyciagasz wnioski.

Zaprosiles na wycieczke do siebie 5 osob, kazda z nich poswiecila Ci czas i/czyli pieniadze, zaden nie odpowiedzial mimo to,

a jeden kulturalnie przyslal wycene nie do zaakceptowania, czyli rowniez niezbyt byl zainteresowany inwestycja.

Wyceny wykonan salonowych nie roznia sie drastycznie od dobrych wykonawcow "bez salonu" , zauwaz , ze tacy rowniez byli wsrod zaproszonych do Ciebie i rowniez cos jakby nie wykazali zainteresowania.

Nie sugeruje Ci czegokolwiek, ale moze cos w Twoich zalozeniach jest nie tak, skoro odrzucilo twoje niemale pieniadze do wydania 100% z nich.

Swoja droga to brak jakiejkolwiek odpowiedzi jest niestety bardzo nieprofesjonalny i nienajlepiej swiadczy o firmie.

mój wątek na forum jest dłuższy

dom ma 12 lat i czeka mnie zmiana sposobu ogrzewania

 

a hydraulika chętnie bym wziął tego co mi robił instalację, bo był świetny, ale mu się dosyć młodo zmarło, jako człowiek też był świetny

 

 

ale spokojnie, musze radzić sobie systemem gospodarczym i jestem chyba ;-) na dobrej drodze....mam zamiar opisać tutaj moją inwestycję po zrobieniu i po zimie

niestety wyszło w praniu forumowym, że jestem finansowo leszczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak obiecywałem, poniżej firmy, które olały mnie i moje pieniądze

 

1. http://kominki-wroclaw.pl.tl/

Salon partnerski Kratek, Bielany Wr. , ul. Konwaliowa

Był u mnie człowiek, na którego mówią szef, obiecał na maila wycenę, proponował werbalnie różne warianty, minęły 3 tygodnie i ECHO

 

2. http://www.kominkowo.pl/

Wrocław, ul. Krakowska.

Byłem u nich, porozmawialiśmy miło, wzięli namiary, obiecali wyznaczyć termin wizyty ku wycenie...minął tydzień...wysłalem maila....minęły 3 tygodnie

 

3. ekipa instalatorska z polecenia...byli, zobaczyli, obiecali wyceny zrobić.......minęły 4 tygodnie, ECHO

 

4. Instalator ze Środy Śl., z polecenia...był zobaczył....jak wyżej

 

5. instalator słynny ;-) na wschodzie Wrocławia, z polecenia, sam wyznaczył termin wizyty ku wycenie.....SMSem.....oczywiscie wcześniej z nim rozmawiałem....wyslalem mu jeszcze 2 SMSy zaczepne.....i cisza od 3 tygodni

 

 

 

 

szukam dalej wykonawcy, nie zrażam się ;-)

(moja instalacja to żadne cuda wianki;-), na tą chwilę, nastawiam się na Aquario Z14...no chyba, że firma z która podpisze umowę przekona mnie do czegos innego, nie upieram się)

dodam jeszcze, że mam świadomość, że instalacja nie będzie kosztowała 7000.....to tak apropo tematu

 

 

lecho*ski

.....powyżej sprostowanie do twojej wypowiedzi

 

dodam jeszcze, że te 5 osób usłyszało ode mnie tylko, że chcę mieć kominek z płaszczem wodnym...jedynie dystrybutorzy Kratek usłyszeli, ze myślę nad Aquario....i to oni mieli sie produkować w wymyślaniu jak widzą tą instalację....ale chyba nie widzieli

 

a ten jeden kulturalny, to szósty spec, nie był u mnie, zrobił wycenę na podstawie zdjęć, rzutu, innych danych i była to rzetelna wycena...gdyby było mnie na nią stać to spokojnie powierzyłbym mu tą robotę, bo to świetny fachowiec...a że się ceni...cóż, ma do tego prawo

 

kolejny kulturalny, bywalec tego forum, rzekł mi, że u niego najtańsze KZPŁW zaczynają się od 35k

wiec mam prawo wyciągać wnioski

 

 

zgadzam się w jednym, brak odpowiedzi ze strony tych 5 firm/fachowców, to kompletna amatorka....i zapewne tak samo rozpatrują ewentualne reklamacje

Edytowane przez Arek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...