Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gender, jest się czego bać?


firewall

Recommended Posts

A mnie nie opuszcza taka oto myśl:

 

w którym momencie będzie wiadomo,że chłopczyk bawiący się samochodem robi to nie dlatego,że ktoś stereotypowo mu tą zabawkę podsunął tylko,że sam tak wybrał?

i analogicznie z dziewczynką - jak rozeznać,że wybór lalki był jej własnym wyborem a nie sugerowanym?

 

kiedy będzie można zauważyć,że działania gender przyniosły oczekiwany efekt w przypadku kiedy rodzina zachowa jednak tradycyjny - w dzisiejszym tego słowa znaczeniu- model rodziny, czyli kobieta wychowuje dzieci, a mężczyzna stara się o utrzymanie?

 

jak rozróżnić - czy kobieta podjęła pracę zawodową z przymusu - bo taka była presja otoczenia i rodziny - czy też z własnej woli?

 

a mężczyzna prowadzący dom - podczas gdy kobieta pracuje - wybrał dobrowolnie czy pod presją stereotypu?

 

Kiedy bedzie można stwierdzić,że wszyscy żyją zgodnie z własną wolą, bez wpływów zewnętrznych, kulturowych -czy to jest jakoś "zmierzalne'' ?

Nigdy nie będzie wiadomo. Idiotyzm pomysłu "ideologi gender" na tym właśnie polega, że z normalności robi nienormalność. Mali chłopcy interesują się dziewczynkami, dziewczynki chłopakami, nie seksualnie ale raz, że to dla nich nowe, dwa, że dorośli nie pozwalają. Przekłada się to też na zabawki, ubiory itp. Póki istnieje płeć biologiczna nie da się tego wyeliminować a do tego zmierza Kempa i reszta oszołomów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 553
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chwila ...

nie śledzę poczynań Pani Kempy, więc nie bardzo wiem o czym gada, ale wydawało mi się,że należy do przeciwników rozpowszechniania zasad gender w przedszkolach ( między innymi -rzecz jasna) ... więc o co chodzi, bo nie panimaju

"zasady gender" rozpowszechniają się same. Od wieków. Nikt nigdy tego tak nie nazywał. To jest wymyślony problem. Dzieci jakoś wiedzę o płci przeciwnej muszą zdobyć i zdobędą niezależnie od tego co zrobi Kempa. Częścią tej wiedzy jest poszanowanie dla odmienności drugiej płci ale by ten szacunek mieć, trzeba coś na temat drugiej strony wiedzieć. Ten etap wychowania i warunkowania jest normalną i nigdy nie negowaną częścią procesu dojrzewania. Nagle kościół "dostrzegł" problem którego nie ma. Nikt dzieci nie namawia do zmiany płci czy masturbacji a tym bardziej trudno wyobrazić sobie jakieś lobby i to potężne które za tym optuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kiedy będzie można zauważyć,że działania gender przyniosły oczekiwany efekt w przypadku kiedy rodzina zachowa jednak tradycyjny - w dzisiejszym tego słowa znaczeniu- model rodziny, czyli kobieta wychowuje dzieci, a mężczyzna stara się o utrzymanie?

 

 

To może najwyższy czas przejść na system,że i ojciec i matka wychowują wspólnie dzieci, a nie przychodzący do domu pan i władca i rozliczający garkotłuka z wychowania dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
No właśnie nie. Poza tym nie jestem pewny czy mi się to nie śniło...

Niewykorzystane okazje z reguły się mszczą, chyba ,że ta niezaspokojona orędowniczka gwałtu jest tak szkaradna jak kupa z marmoladą wtedy... rozumiem Twoją postawę.

Te dżendery z reguły nawołują o poszanowanie tradycyjnych podziałów "pci" i wartości, jakie pijani dziadowie wyznawali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

".czy kiedyś będzie normalnie???? "

"To może najwyższy czas przejść na system,że i ojciec i matka wychowują wspólnie dzieci, a nie przychodzący do domu pan i władca i rozliczający garkotłuka z wychowania dzieci. "

 

Tak długo nie będzie "normalnie" jak długo INNI będą nam dyktowali co jest "normalne".

Też uważam, że najwyższy czas przejść na system, w którym to my decydujemy o sobie!

 

Jest taki "wariat z muszką", który od lat to właśnie postuluje.

Tylko...

Trzeba się UWAŻNIE wsłuchać w to, co mówi.

A że większość to idioci (z czym się zgadzam) to jest jak jest!

 

Jeżeli już dorośliśmy do samodzielnego myślenia, to może też jest czas na odpowiedzialne WYBORY?

Jest tu ktoś, kto twierdzi, że nie umie/nie chce/nie lubi myśleć SAM?

:lol:

 

WSZYSCY, co bardzo wyraźnie widać tu, na forum, patrzą na ten świat...

Tylko NIELICZNI WIDZĄ to, na co patrzą...

To tak jak z J.K. Mikke...

Wszyscy go już słuchali.

Niewielu ... SŁYSZY co On gada.

:lol:

 

 

Tak sobie myślę...

Co by było, jakby KNP z dużą większością znalazło się w sejmie...

Gorzej by nie było.

Z pewnością byłoby INACZEJ.

I choć nie w 100% zgadzam się z JKM, to w większości - uważam, że poglądy ma stabilne, spójne logicznie i choć wyraża je w nico szokujący sposób (jak inaczej zwrócić na siebie uwagę?) to są dość celne.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firewall,

 

jeśli zasady gender mają doprowadzić do tego,że wybory dziewczynki i chłopca , a później kobiety i mężczyzny będą wolne od kulturowych stereotypów i zgodne z ich wolą, to zadałam pytanie : kiedy będzie wiadomo,że już doszło do tego momentu?

 

bo skoro teraz wielu utrzymuje czy też sugeruje,że rodzina wybrała tradycyjny model, bo jest do tego kulturowo przymuszona, a chłopak bawi się samochodem - bo także mu go podsunięto z przyzwyczajenia - to trzeba w końcu doprowadzić do tej wolności od wpływów kulturowych ;

 

więc pytam - KIEDY będzie wiadomo,że chłopak bawi się samochodem tylko i wyłącznie z własnego wyboru - a nie dlatego, że tak wypada?

 

 

Czy przypadkiem za czas jakiś nie okaże się, że cały ten projekt będzie o kant d...py - a aktywiści genderowi z dumą ogłoszą swój "tryumf" :

 

'' doprowadziliśmy do tego,że wszyscy są wolni od wpływów kulturowych, dziewczynka może się bawić lalką, chłopiec -samolotem, a wolna od stereotypów mama może myć okna i gotowac zupę swojej rodzinie - sukces pełną gębą''

 

 

 

czy nie jest tak jak napisał perm?

 

że mamy tę wolność od zawsze,a nasze wybory co do zawodu, pracy, opieki nad dziećmi są naszymi wolnymi wyborami, z całym bagażem konsekwencji tegoż wyboru;

 

 

po cóż w taki razie te nowe, piękne wytyczne do nauczania w przedszkolach, które tu ktoś przedtem podał ? czyż dotychczasowe zasady były coś nie teges? poprawiamy dobre lepszym, czy jak ...

Edytowane przez gahan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli już dorośliśmy do samodzielnego myślenia, to może też jest czas na odpowiedzialne WYBORY?

Jest tu ktoś, kto twierdzi, że nie umie/nie chce/nie lubi myśleć SAM?

:lol:

 

 

Odpowiedzialny wybór i samodzielne myślenie - a na kogo się potem zwali, jak coś nie wyjdzie? Na razie można ponarzekać, na system, na partię, na kościół, na teściową - bo ja bym chciał, ale mi nie pozwalają - i tak jest wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialny wybór i samodzielne myślenie - a na kogo się potem zwali, jak coś nie wyjdzie? Na razie można ponarzekać, na system, na partię, na kościół, na teściową - bo ja bym chciał, ale mi nie pozwalają - i tak jest wygodnie.

 

... no ... to oczywista oczywistość ... na dżender ;) zwali się ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki "wariat z muszką", który od lat to właśnie postuluje.

Tylko...

Trzeba się UWAŻNIE wsłuchać w to, co mówi.

A że większość to idioci (z czym się zgadzam) to jest jak jest!

 

 

 

WSZYSCY, co bardzo wyraźnie widać tu, na forum, patrzą na ten świat...

Tylko NIELICZNI WIDZĄ to, na co patrzą...

 

fakt, retoryka nie skażona bakterią Marksa Karola:):bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...