Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gender, jest się czego bać?


firewall

Recommended Posts

chwila, chwila jakim żywcem - po uboju rytualnym , przecie

 

 

PS. jeśli ktoś ma potzrebę bulionu chętnie oddam to wredne stworzenie, bo nie umiem się z nim dogadać ani nie da się eksmitować.

warunek : zainteresowany sam musi go złapać - i tyle - nic więcej - to dobra okazja ;)

 

To ja siem na tom okazjem piszem. Poćwiczę z Tobą dżęder...Mąż kiedy wraca?...

 

 

Acha ...kret! ...A kret mu morde lizał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 553
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MODLITWA MĘŻCZYZNY ,, BOŻE DROGI " Chodzę codziennie do pracy i wytrzymuję tam 8 godzin, podczas gdy żona siedzi sobie w domu. Chcę, żeby wiedziała, co musze znosić, więc proszę Cię, pozwól, by jej ciało stało się moim na jeden dzień. Amen. Bóg w swej nieskończonej mądrości spełnił prośbę mężczyzny. Następnego ranka mężczyzna obudził się jako kobieta. Wstał, szybko przygotował śniadanie dla swej drugiej połówki, obudził dzieci, przygotował im ubrania do szkoły, dał im śniadanie, zapakował drugie śniadanie dla nich i odwiózł je autem do szkoły. Poszedł do domu, zebrał rzeczy do prania i nastawił je, poszedł do banku, aby wpłacić pieniądze. Poszedł na bazarek po zakupy, potem do domu, rozpakował zakupy, zapłacił rachunki i wpisał je do książki rachunkowej. Wyczyścił kuwetę kota i wykąpał psa. Była już 1:00 ,więc spieszył się, by pościelić łóżka, powiesić pranie, wytrzeć kurze, zamieść i wytrzeć podłogę w kuchni. Poszedł do szkoły, by odebrać dzieci, a w drodze powrotnej rozmawiał z nimi. Przygotował im mleko i herbatniki i dopilnował, aby odrobiły lekcje. Potem wyjął deskę do prasowania i prasując oglądał telewizję. O 16.30 zaczął obierać ziemniaki i warzywa na sałatkę i przygotował kotlety schabowe. Po kolacji posprzątał w kuchni, nastawił zmywarkę, poskładał pranie, wykąpał dzieci i położył je do łóżka. O 21.00 był już zmęczony a ponieważ jego codzienne obowiązki jaszcze się nie skończyły, poszedł do łóżka, gdzie odbył stosunek zanim zdążył zaprotestować. Następnego ranka, gdy tylko się obudził ukląkł koło łóżka i powiedział: Boże nie wiem, co ja sobie wyobrażałem. Jakże się myliłem zazdroszcząc mojej żonie, że może cały dzień być w domu. Proszę, bardzo Cię proszę, czy mógłbyś to wszystko przywrócić tak jak było ?" Bóg w swej nieskończonej mądrości odpowiedział: ,,Mój synu, widzę, że czegoś się nauczyłeś i bardzo chętnie bym to wszystko zamienił, tak jak było, ale musisz poczekać dziewięć miesięcy. Wczoraj w nocy zaszedłeś w ciążę"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eniu :0 :0

 

z mężem to nigdy nie wiadomo, kiedy wróci ...

 

poza tym, pamiętasz,że ja jestem szyją - więc z tym dżęder to może być ciężko;)

 

ale krety - bierz ile chcesz - bulion się zamrozi ... :)

 

 

aaa, eniu - a jak Ty się ze mną dogodosz?

 

 

...jo mom praktyka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gahan,modlitwa jak najbardziej życiowa,mało którym facetom by to pasowało,ciężka praca ponad 8 godzin i na dodatek bez wynagrodzenia i prawa do emerytury,duża część kobiet też woli powierzyć swoje dzieci opiekunkom dla których jest to praca zawodowa a więc ze wszystkimi świadczeniami i wraca do pracy po urlopie macierzyńskim,każdy wybiera taki model rodziny,życia,jaki mu odpowiada,a stereotypy bywają mylące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym sikaniem na kopiec to lipa. Wtedy dopiero kret uaktywnia się z budową kopców.

 

 

W sumie to się nie dziwię, jak mu ktoś do chałupy naszczał, to sobie musi nowy tunel wykopać, nie?

 

Pytanie tylko, pan kopie, czy pani kret ??

Jak tam z dżenderem u kretów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krety, jako zwierzęta samotnie żyjące, wyrobiły sobie sporo umiejętności zapewniających przeżycie. Bez względu na płeć pierze, sprząta, gotuje oraz kopie zażarcie tunele. Bez względu na płeć nosi wiecznie to samo futro, w którym na powierzchni ziemi niezdarnie się porusza. Jego największa aktywność, bez względu na płeć przypada na godziny poranne, szczególnie gdy zostaną olane pierwszym moczem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę juz oczami duszy bandę chłopczyków (i oczywiście dziewczynek w ramach równych szans) biegających po moim ogrodzie i skandujących "olej kreta", "olej kreta".

 

 

Dziewczynki już mają równe szanse, bez strachu,że im kret odgryzie

 

http://www.gogirl.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...