Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gender, jest się czego bać?


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 553
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nikt z religii nie wyśmiewa się. Po prostu francuscy muzułmanie są kategorycznie przeciwko gender. Uznają że tradycyjne wartości wartości, takie jak rodzina, religia,kultura, podział domowych obowiązków, stosunek do homoseksualistów etc. są ich nadrzędnymi imperatywami i nikt nie ma prawa zmuszać ich do jakiś bezecnych zachowań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na chwilę wpadłam, doszłam do połowy wątku i trafiłam na powyższą wypowiedź Zochny .... no muszę to napisać, muszę!!! Jestem zwykłym a jednak jakże luksusowym dodatkiem do życia Szanownego Pana i mentalnie przełknęłam to gładziutko bez zapijania .... bo mam nieograniczony dostęp do konta i czas dla siebie !! Zazdrościsz mi???:lol2:

 

Braza, bardzo :yes: serio , serio .

Zwłaszcza w ciemne zimowe poranki - kiedy wiem,

że Ty się możesz spokojnie opier..lać ;) :)

 

Zrobiłam dżęderowy przegląd swojego służbowego ogródka - firma średnia (około 100 osób), powiedzmy usługi logistyczne - w dużym uogólnieniu.

Na 12 wyższych krzesłach menadżerskich siedzi 8 kobiet i 4 panów.

Nie wiem co na to dżęder, ale wygląda, że jesteśmy daleko w polu jeżeli chodzi o równość płci :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam dżęderowy przegląd swojego służbowego ogródka... Na 12 wyższych krzesłach menadżerskich siedzi 8 kobiet i 4 panów.

Nie wiem co na to dżęder, ale wygląda, że jesteśmy daleko w polu jeżeli chodzi o równość płci :rolleyes:

 

A na magazynie jak ta równość wyglada? :p

Co do wartości religijnych, promowanych przez kk tyle lat to mam wrażenie, ze współczesne kobiety całkowicie je zatraciły... no chyba,ze zapomniały to przepraszam;)

 

W ramach przypomnienia :p

http://www.racjonalista.pl/kk.php/d,126

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj doszłam do wniosku, pewnie również dzięki temu wątkowi, że moja rodzina jest bezsprzecznie dżęderowa ... No bo gdy Szanowny wybywa, to ja musze drewno z drewutni dotachac do domu, wymienić (lub dolać) olej w samochodzie, wymienić uszczelkę w baterii ... No nie mam za dużo czasu, żeby poleżeć i popachnieć. A Szanowny, gdy wraca, to jest w takich skowronkach, że gotuje, od czasu do czasu jakieś ciasto upiecze, Córci kanapeczki zrobi, nawet nad odkurzaczem się poznęca ... Czy to faktycznie jest dżęder, czy tylko ja sobie uzurpuję ...??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżender to temat zastępczy, w podatku vat 64 zmiany ,ale o tym się nie pisze,tylko dżender,Trynkiewicz, itp.

chyba ktoś z braku sensownej pracy tak nagrzebał w tym dżender,że doszło do takich absurdów,co jest dziwnego w tym,że facet gotuje czy potrafi zająć się własnymi dziećmi,czy ktoś komu czegokolwiek zabrania? można robić karierę zawodową,można być kobietą domową i to samo może robić mężczyzna - nie ma zakazu,to są wybory każdego człowieka,równość kulturowa płci w róznych krajach o różnych kulturach wygląda inaczej i chyba żadni pseudonaukowcy tego nie zmienią,a może by tak traktować ludzi zwyczajnie po ludzku bez względu na zasobność jego portfela,stanowiska itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj doszłam do wniosku, pewnie również dzięki temu wątkowi, że moja rodzina jest bezsprzecznie dżęderowa ... No bo gdy Szanowny wybywa, to ja musze drewno z drewutni dotachac do domu, wymienić (lub dolać) olej w samochodzie, wymienić uszczelkę w baterii ... No nie mam za dużo czasu, żeby poleżeć i popachnieć. A Szanowny, gdy wraca, to jest w takich skowronkach, że gotuje, od czasu do czasu jakieś ciasto upiecze, Córci kanapeczki zrobi, nawet nad odkurzaczem się poznęca ... Czy to faktycznie jest dżęder, czy tylko ja sobie uzurpuję ...??

 

To jest świat do góry nogami....:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczenie senatora RP:

 

Niezwłocznie w parlamencie złożymy projekty uchwał potępiających antykościelne działania ONZ. ONZ nie chodzi o dobro dzieci. To ONZ programowo propaguje ideologię gender. To ideologia gender jest przyczyną rozprzężenia moralnego, które jest prawdziwym powodem nadużyć seksualnych, również w stosunku do dzieci.

 

Watykan już dawno zwracał uwagę, iż agendy ONZ są rozsadnikiem najgorszej gangreny moralnej, niszczenia rodziny, demoralizowania dzieci i młodzieży, pod sztandarami gender. Dziś ONZ odpowiedziało atakiem na Kościół, wciągając na sztandary tej organizacji od dawna sączoną propagandę, że to Kościół jest genetycznie siedliskiem pedofilii. Apele ONZ brzmią tak, jakby walka z nadużyciami seksualnymi w stosunku do dzieci zależała przede wszystkim od okiełznania Kościoła.

 

Polska jest krajem katolickim. Naszym obowiązkiem jest stanąć w obronie Kościoła. Wiemy, że przypadki pedofilii wśród księży są o wiele rzadsze, niż w innych grupach społecznych. W Polsce nigdy nie zgodzimy się na koncepcje, że rodziną jest dwóch mężczyzn lub dwie kobiety, czy jeszcze bardziej wynaturzone pomysły. Trzeba wzywać nasze władze publiczne, by potępiły antykościelne działania ONZ. Składka naszego kraju do tej organizacji wynosi aż 20 milionów dolarów. Polska nie powinna finansować zwalczania Kościoła z naszych pieniędzy. Jeżeli ONZ nie wycofa się ze swojej antykościelnej polityki, konieczne będzie przemyślenie, co powinniśmy z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż boję się wyobraźni Pana Senatora!

 

Ja chyba nie ;)

 

 

 

"W maju 2010 roku Koreańczyk Lee Jin-gyu poślubił swoją wieloletnią partnerkę. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Panną Młodą była… poduszka z podobizną Fate Testarossy"

 

"Uwe Mitzscherlich, pochodzący z Niemiec, to listonosz, który pokochał swoją kotkę do tego stopnia, że postanowił ją poślubić. "

"37-letnia Erika z San Francisco już kilkakrotnie zakochiwała się w przedmiotach. Nigdy wcześniej nie myślała jednak o ślubie. Do czasu… aż zapałała gorącym uczuciem do wieży Eiffela. Podczas prywatnej ceremonii, w której uczestniczyła grupa najbliższych przyjaciół kobiety, Erika ślubowała swojej wybrance „miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że jej nie opuści aż do śmierci”. Po ceremonii 37-latka zmieniła nazwisko na… La Tour Eiffel."

"do niecodziennego ślubu doszło w Chinach w 2007 roku. Otóż pewien mężczyzna postanowił poślubić… fotografię, na której jest przebrany za kobietę. Jakby tego było mało, małżeństwo zostało zawarte w obecności ponad 100 gości!"

"Miłość milionerkiSharon Tendler i Cindy, jej delfina, trwała jednak już 15 lat. Kobieta stwierdziła więc, że nadszedł odpowiedni czas, aby przypieczętować to uczucie, oczywiście na ślubnym kobiercu. W 2006 roku poprosiła więc o rękę ukochanego pupila. Skromna ceremonia odbyła się na Rafie Delfina, położonej w południowym Izraelu, a Tendler, obywatelka brytyjska, stała się pierwszą osobą na świecie, która poślubiła delfina."

 

 

"Karl Lagerfeld (77 l.), światowej sławy niemiecki projektant mody, oświadczył, że… jest zakochany w swojej kotce i marzy mu się wystawny ślub. Zwierzę określa mianem „swojej ukochanej”."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...