Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gender, jest się czego bać?


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 553
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pewnie przyjaciela w sobotni wieczor...

 

i na 100% saaba.

 

 

 

 

67 percent of both gay male and lesbian car buyers consider it “very or somewhat important” for auto companies to exhibit a “gay-friendly” . Saab deserves special mention as the brand most over-represented among gay and lesbian buyers. ...... has only a tiny .1 percent of the U.S. market, but gay men are 18 times more likely to own one than is the general public. Lesbians are 11 times more likely to own a Saab.

Edytowane przez bęc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nie rozumiem co ma do tego gender? Bo jakoś homoseksualizm nie ma nic wspólnego z gender.
Oj, tu się mylisz! Homo to istota gender wg nawiedzonych. Czemu ma służyć przebieranie chłopców za dziewczynki w przedszkolach? Temu by zrobić z nich pedałów a potem wykorzystać. Nie dostrzega w swojej tępocie Kempa i koledzy, że księża co poniektórzy też na tym mogą skorzystać. A taka jest prokościolna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czemu ma służyć przebieranie chłopców za dziewczynki w przedszkolach? Temu by zrobić z nich pedałów a potem wykorzystać."

 

Otóż, idę ja sobie ulicą i nagle widzę... faceta w długiej czarnej kiecce...

Trochę się zdziwiłem, ale potem mi powiedzieli - że to ksiądz i "oni tak mają".

Teraz rozumiem czemu łażą w kieckach... Wyjaśniono mi...

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czemu ma służyć przebieranie chłopców za dziewczynki w przedszkolach? Temu by zrobić z nich pedałów a potem wykorzystać."

 

Otóż, idę ja sobie ulicą i nagle widzę... faceta w długiej czarnej kiecce...

Trochę się zdziwiłem, ale potem mi powiedzieli - że to ksiądz i "oni tak mają".

Teraz rozumiem czemu łażą w kieckach... Wyjaśniono mi...

 

Adam M.

 

A obok niego kroczyło dwóch chłopców w białych koronowych miniówkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat Napisał adam_mk Zobacz post

"Czemu ma służyć przebieranie chłopców za dziewczynki w przedszkolach? Temu by zrobić z nich pedałów a potem wykorzystać."

 

Otóż, idę ja sobie ulicą i nagle widzę... faceta w długiej czarnej kiecce...

Trochę się zdziwiłem, ale potem mi powiedzieli - że to ksiądz i "oni tak mają".

Teraz rozumiem czemu łażą w kieckach... Wyjaśniono mi...

 

Adam M.

 

A obok niego kroczyło dwóch chłopców w białych koronowych miniówkach...

 

Szedł sam...

Wracał?

Biedni... wykorzystani i porzuceni....

 

Ech, ten GENDER!!!

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o pierdołach, a tu Polska ginie!

"Pod koniec lutego może zostać ratyfikowana Konwencja Rady Europy ws. przemocy wobec kobiet. Ten skrajnie niebezpieczny dokument, przekraczający najśmielsze fantazje Huxleya, zamieni obywateli w marionetki nowego ładu społecznego. Dlaczego tak niewiele wiemy o forsowanych przez Platformę rozwiązaniach, uderzających w wolność obywateli i rodzinę? "

to tylko fragment ze szlachetnej strony http://niedlagender.pl

Jak można podkopywać polską tradycję i w dodatku chrześciyańską "jak się baby nie bije to jej wątroba gnije"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o pierdołach, a tu Polska ginie!

"Pod koniec lutego może zostać ratyfikowana Konwencja Rady Europy ws. przemocy wobec kobiet. Ten skrajnie niebezpieczny dokument, przekraczający najśmielsze fantazje Huxleya, zamieni obywateli w marionetki nowego ładu społecznego. Dlaczego tak niewiele wiemy o forsowanych przez Platformę rozwiązaniach, uderzających w wolność obywateli i rodzinę? "

to tylko fragment ze szlachetnej strony http://niedlagender.pl

Jak można podkopywać polską tradycję i w dodatku chrześciyańską "jak się baby nie bije to jej wątroba gnije"

To kobiety to też ludzie? Co to się porobiło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto popiera istotę gender jest jednym z trzech przypadków (za ks.prof. Oko -źródło j.w.)

Primo " Są to oczywiście walczący geje, którzy swój ewidentnie zaburzony sposób życia chcą wypromować jako możliwie najlepszy, dorabiając usprawiedliwiającą teorię do swojego postępowania. "

Secundo "Są też fanatyczne feministki (często też lesbijki), które w ramach „wyzwolenia” kobiet chcą je „uwolnić” od macierzyństwa, dzieci, małżeństwa, rodziny i mężczyzn. Motywacje obu tych grup można częściowo rozumieć, biorąc pod uwagę ewidentne krzywdy i niesprawiedliwości, które często spotykały je w przeszłości. Jednak nie sposób nie dostrzec niechęci, resentymentu, a nawet nienawiści, jakimi kierują się ci ludzie, a które są skierowane przede wszystkim przeciwko zwykłym mężczyznom. Po „wojnie klas” głosi się „wojnę płci”. Jednak nienawiść i chęć zemsty nigdy nie są dobrymi doradcami; np. II wojna światowa w dużym stopniu była rezultatem chęci „odegrania się” Niemców za przegranie pierwszej."

Tertio " Szerzej można powiedzieć, że ideologię gender popierają wszyscy wrogowie Boga i religii, zwłaszcza religii biblijnych - chrześcijaństwa, judaizmu i islamu. Znaczącą siłą są tu oczywiście masoni, ale także grupa najbogatszych miliarderów amerykańskich, którzy doszli do przekonania, że na Ziemi jest za dużo ludzi i dlatego na skalę światową inwestują gigantyczne pieniądze w antykoncepcję, aborcję oraz rozwój i propagowanie ideologii gender. Chodzi o to, żeby było maksimum seksu, ale minimum dzieci. Ludźmi opętanymi seksualnością jest też o wiele łatwiej sterować, manipulować, bo ich umysł jest pochłonięty głównie tą dziedziną. W naszym kręgu kulturowym gender stało się główną bronią wrogów wiary, ich intelektualnym taranem, wokół którego zbierają się i koncentrują. Dobrze wiedzą, dlaczego. Genderyzmu i chrześcijaństwa nie da się pogodzić, podobnie jak bolszewizmu i chrześcijaństwa. Tu jest radykalne albo-albo, albo to, albo tamto."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij mu w oko.

 

dlaczego zaraz kij ? skoro przeczytałeś i nie podoba ci się to zignoruj

 

takim pisaniem niczego nie zmienicie,sporo jest tu ciekawych tekstów,ale sporo prymitywnych i chamskich,ot,taki przekrój polskiego społeczeństwa,nasi politycy nie spadli przecież z księzyca,oni są sposród nas,można powiedzieć :jaki naród,tacy politycy

 

już dzieści lat temu Wojciech Młynarski śpiewał : "róbmy swoje ",Owsiak dorzucił "róbta co chceta'',ja dopiszę ''byle nie krzywdzić przy tym drugiego człowieka '',tylko życie w zgodzie z sobą ma sens - to jest moja filozofia i tego się trzymam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...