Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lodówka do zabudowy Electrolux lub Gorenje - pilne pytanie


ryto

Recommended Posts

Witam wszystkich i liczę na Waszą pomoc,

mam bardzo pilną sprawę. Właśnie jestem na etapie zamawiania mebli kuchennych, w związku z tym na dniach potrzebuję zakupic lodówkę do zabudowy. Wybór bardzo ograniczony ze względu na gabaryty (wysokość do 145cm), do wyboru:

 

1. Electrolux ENN2401AOW

2. Gorenje RKI 4151 AW

 

Obie funkcjonalnie chyba zbliżone (patrząc po zdjęciach), electrolux jest trochę lepszy na papierze (trochę pojemniejszy i ciszej pracuje: 34db do 39db w Gorenje). Ale wiadomo, papier przyjmie wszystko.

 

Mam natomiast nietypowe pytanie w związku z... drzwiami do lodówki electrolux.

Otóż wyczytałem, że w przypadku lodówek wolnostojących electroluxa po zamknięciu drzwi lodówka "wyrównuje ciśnienie", w związku z tym ponowne otwarcie drzwi w odstępie kilku sekund jest bardzo trudne - drzwi zasysają się i trzeba szarpać, żeby otworzyć. Nie mam zamiaru szarpać się z lodówką! Czy tak samo jest w przypadku modeli tej firmy do zabudowy? (chodzi o Electroluxa, w Gorenje ten problem chyba nie występuje)

 

Czy ktoś ma model elctroluxa do zabudowy i może potwierdzić/zanegować te "rewelacje" z zasysającymi się drzwiami? Dla mnie to dosyć niewygodne, nie chcę szarpnąć i urwać uchwytu...

 

Pilnie proszę o pomoc!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...