Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Najlepszy Doradca, Życzliwy Forumowicz - kto jeszcze?


Redakcja

Recommended Posts

I jeszcze Mymyk_KSK :) Zawsze doradzi, życzliwie podpowiada....

i Tola - w każdej syuacji znajdzie dobrą radę, miłe słowo...

I Jagna - życzliwa, empatyczna, zaradna, kopalnia pomysłów niebylejakich w każdej dziedzinie...

Edytowane przez anSi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123

Witam,

 

Zgłaszam do tytułu Najlepszego Doradcy na tym Forum SUSPENSERA.

 

Na to wyróżnienie zasłużył swoją ogromną wiedzą, umiejętnością dzielenia się nią w sposób jasny dla laika, a także życzliwością i cierpliwością w tłumaczeniu zawiłości dot. ustawień pieców i właściwości paliw stałych.

 

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Edyta_M, jej dziennik, prowadzonym niczym profesjonalny podręcznik budowy jest źródłem niekończących się porad.

Edyta zawsze czuwa, podrzuca rozwiązania, ciekawe linki i uczy jak poruszać się wśród wykonawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrócę znów do wątku o Ksieżniczkach gdzie jest pełno osób o dobrych sercach :) EZS, malka, DPS, RD2011, dusiek, nita83, carver, AgnesK, Żelka - nie sposób wszystkich wymienić, przepraszam tych których pominęłam - odświeżę wkrótce pamięć:) wciąż doradzają i wspierają naszą Wielką Piątkę :) Pomimo ogromnego problemu dziewczynek w temacie aż bije miłość i walka ze smutkiem :)

Pomocne i chcące się dzielić swoją wiedzą, sercem i życzliwością na pewno tez są: tola, NelliSza, rasia, Mymyk_KSK, tereska77

Muszę ponownie wytypować forumowiczów o których już wspominałam ale głosów mieli za mało - czerpię z ich wiedzy: WOJSKI, niedowiarek, Pyxis, Arturo72.

dopiszę jeszcze jak sobie przypomnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję tym, którzy mieli odwagę o mnie pamiętać:rolleyes:. Jest mi bardzo miło :yes:. Możliwość zaistnienia na Forum jest dla mnie dużym wyróżnieniem.

Wracając do meritum chciałbym rekomendować do grona "Najlepszych Doradców" "Mis*n". Jana cechuje olbrzymie doświadczenie i profesjonalizm. Aktywnie doradza w temacie dachów. Myslę, że najleszą rekomendacją są jego wpisy. Gorąco plecam.

Pozdrawiam:bye:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję tym, którzy mieli odwagę o mnie pamiętać:rolleyes:. Jest mi bardzo miło :yes:. Możliwość zaistnienia na Forum jest dla mnie dużym wyróżnieniem.

Wracając do meritum chciałbym rekomendować do grona "Najlepszych Doradców" "Mis*n". Jana cechuje olbrzymie doświadczenie i profesjonalizm. Aktywnie doradza w temacie dachów. Myslę, że najleszą rekomendacją są jego wpisy. Gorąco plecam.

Pozdrawiam:bye:.

A ja poleciłbym was obu. Z całą pewnością zasługujecie na tytuł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...