Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik budowy saly - kostka z pełnym piętrem i jasnym wnętrzem


Recommended Posts

saly świetnie wygląda ta donica!!

wyrysowałam u siebie tez takową, ale miała być tynkowana... ale z klinkieru ładnie się prezentuje - pozwolisz że w razie czego odgapię?? - bo tak robili u mnie zakupy że mam sporo klinkieru niewykorzystanego i nie wiedziałam co z nim począć, do teraz :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 321
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Saly! Super postępy :yes: Otoczenie domku baaardzo eleganckie :)

Czy Ty masz bramę i furtkę stalowe czy aluminiowe?

Podziel się proszę namiarem na ekipę, o ile jesteś z nich i produktu zadowolona :p

Może być na priv.

 

A kiedy będą jakieś inspirki na wnętrza???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Saly! Super postępy :yes: Otoczenie domku baaardzo eleganckie :)

Czy Ty masz bramę i furtkę stalowe czy aluminiowe?

Podziel się proszę namiarem na ekipę, o ile jesteś z nich i produktu zadowolona :p

Może być na priv.

 

 

 

 

Bramę i furtkę mam stalową malowaną proszkowo

 

Ej Justynka - wizualki wnętrz już były wczesniej Wszystko zaplanowane i większość juz kupione:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się z rana:-)

U nas piękna pogoda i do tego moje urodziny:wave:

 

Witam :)

Dziennik podczytuje, ale malo sie udzielam.... Po przeczytaniu tego powyzej musze przyznac, ze mam siostre :D:D ciekawe czy blizniaczke? ja tez 30tego swietowalam :)

 

Trzymam kciuki za Ludzika :D niech sobie jeszcze spokojnie rosnie w brzuszku u mamusi :wiggle:

 

Kostka boooska...moze kiedys tez taka wybuduje...najpierw musze skonczyc jeden :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻEBY NIE BYŁO ZAWSZE TAK SŁODKO...

 

Wczoraj był dzień na NIE!!!!!!!!

Wszystko mnie wkurzało :bash:

Przyjeżdzam na budowę burdello wszędzie..........

Kostka na tarasie (biała) upieprzona od butów i błota - no bo przecież taras to świetne miejsce gdzie mozna posiedzieć sobie a że to mój taras a nie Panów budowlanych to ciup w buciorach z błotem....

w całym domu Ludzie - no wiem że jak robi kilka ekip to jest to nieuniknione ale wdał się totalny chaos

Chyba byłam naprawde bardzo wkurzona bo mój M pojechal wieczorem i posprzatał i wydzielił miejsca gdzie kto ma być

 

ROBI SIĘ :

 

KOTŁOWNIA< PRALNIA, GARAŻ - jedna z ekip robi płytki ściany, podłogi , wanna malutka gospodarcza w kotłowni i pralni zlewik w garażu

polecam okazje i wyprzedaże :yes:

Ja swoje płytki do pom gospodarczych kupiłam duuuużo wczesniej i w bardzo atrakcyjnych cenach - jako końcówki kolekcji

 

ELEWACJA - ekipa super ale przy elewacji bałagan nieunikniony Ja mam już kostkę więc to przykrywanie foliami itp jest konieczne a stwarza wizualnie mega bałagan

 

TRAWNIK - mieliśmy robić sami no ale ja wypadłam ze tak powiem z gry i wzięliśmy firme która częsciowo nam go zrobi ( na calosć się nie zdecydowaliśmy ze w/g na cenę :(:( więc tylko duuuuży trawnik za domem )

 

Pan złota rączka - On nam bedzie robił całą wykończeniówkę - zaczął od naszej lazienki - no tu czepiać się nie mogę Wszystko idealnie naszykowane, zabezpieczone

 

Ale ogólnie ludzi na budowie duzo i takie zamieszanie się wdalo

 

Życzcie mi cierpliwości bo nerwy mam do dzis brrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, wiadomo jak jest budowy są różne, raz idzie lepiej raz gorzej... ale sielanką nie jest żadna ;) :no:

Wam idzie świetnie!!! Budujecie w ekspresowym tempie i z super efektem :) Dom wygląda pięknie! donica z czarnego klinkieru i murek wyglądają super. Działka jest duża i piękna.... ehhh zazdroszczę etapu prac :yes:

Nie mogę się doczekać łazienek szczególnie Waszej przysypialnianej! :yes: Ja proszę o zdjęcia pomieszczeń w środku to nic że nie skończone, alebo niewiele widać :p No i nie mogę się doczekać wizji lokalnej już niedługo :D

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Zaniedbałam dziennik :-(

Ale tyle sie teraz dzieje...

Wykończenie idzie pełną parą Robią się łazienki

Elewacja zakończona - wyszła świetnie !!!!

DOSTAJĘ WIELE WIADOMOŚCI CO DO EKIPY OD ELEWACJI - NADAL POLECAM W 100% I FAKT ŻE ROBOTA SIĘ PRZECIĄGNĘŁA NIE JEST WYNIKIEM ICH WIDZIMISIĘ ALE POGODY !!!! PRZY DESZCZU LUB MEGA UPALE NAPRAWDĘ NIE ROBI SIĘ ELEWACJI tzn można ale będzie pękać jak nie od razu to po czasie

 

Wrzucę zdjęcia tylko skończyła mi się subskrypcja :-(

 

Plan na następne dni :

Robi się trawnik za domem :yes:

Ja kupuje wszystko co tylko jeszcze brakuje do domu bo..... 23 czerwca termin umówionej cesarki więc powitamy na swiecie naszego Ludzika który nadal cholerka nie ma imienia :-( No koniec świata albo mi się nic nie podoba albo żle się kojarzy albo po nie widzi się mojemu M

Opcje jakie pozostały to Filip, Jaś, Artur , Wojtek ....może jak go zobaczymy to podejmiemy decyzję

 

Mam nadzieję ze ktoś tu jeszcze zagląda ( sądząc po privkach myslę że tak ) obiecuje uzupełnic dziennik i w razie gdybym komuś nie odpisała przypomnijcie się a odpiszę na pewno !!!

 

Pozdrawiam

Saly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salciu!!!!:hug: Nie wiem jak to się stało, że ja wcześniej Cię nie znalazłam, ale grunt że zdążyłam!!! :lol2:

Kurczaki! Nowy domek i nowy potomek jednocześnie!!! Ależ CUDOWNE WIEŚCI!!!!!!!!!!!:wiggle::wiggle::wiggle:GRATULUJĘ z całego serducha! :lol::cool:

 

PS. Głosuję na Filipa :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo to już niedługo ależ nam to zleciało ... moim faworytem był przed Miłoszem Filip także ja stawiam na Filipka ;) u nas jeszcze zostało planowo 6 tyg ale lekarka mówi że za może być za 4 tyg troszku się stresuję już ;)

 

Powodzenia Saly trzymamy mocno kciuki:hug:

 

Ale prosimy nie daj nam dłużej czekać na zdjęcia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki ze jesteście :hug:

 

Jeśli chodzi o Ludzika jesteśmy blisko Filipa - ale jeszcze nie zapadła decyzja :-) Kurcze nie wiedziałam ze to takie trudne wybrać imię:confused:

 

Jeśli chodzi o fotorelację

Zacznę od elewacji z zew ( miało nie być zdjeć domku z zew ale na chwilę wrzucam - wyszło dokładnie tak jak chcieliśmy):yes:

NIE MA ZDJĘĆ W REALU WIEC NA RAZIE WIZUALKI ŁAZIENKA LUDZIKA

 

Wyszła tu dość smutno ale w realu jest duuuzo białej mozaiki - prostokątnej i biała podłoga A te ciemne płytki nie są czarne tylko ciemno szare z lekką fakturą :

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/820/2c3g.jpg

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/834/zxd9k.jpg

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/837/6yf2.jpg

 

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/820/dnvj.jpg

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/849/xdbm.jpg

 

Jutro będę na budowie Mam już odblokowane konto na imageShacku więc będą zdjecia :-)

Edytowane przez Saly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Saly, zaglądamy zaglądamy :)

Jaki robisz trawnik? Ja też w ciągu najbliższego miesiąca będę robić :yes: Jaka trawa? Co doradzasz? Na co zwrócić uwagę? Robisz nawodnienie?

 

Basiu

 

trawnik tradycyjny ...nie z rolki :no: Cena mnie zabiła choć znajoma miała z rolki i zawsze o takim marzyłam Był mega miękki i cudownie wyglądał

Trawę kupił Pan który robi główną część trawnika Prosiłam aby zakupił trawę podobną do tej co rośnie wokół Mc Donaldsów - bardzo mi się podobają takie delikatne , pojedyńcze igiełki a nie takie kępy Zrobie zdjęcie jutro opakowania od trawy

 

Mam dużą działkę i tylko za domem zdecydowaliśmy sie na trawnik zrobiony przez profesjonalistę

Wyrównał wszystko pięknie położył siatkę , nawiózl ziemię i jutro ma siać

Nawodnienie tez odpuściliśmy....

Wiem wiem że pewnie źle ale u nas ziemia jest gliniasta Dobrze trzyma wilgoć a nawodnienie za ok 15 tyś bo tyle minimalnie by mnie kosztowało w tym momencie nie wchodziło w grę

Chce mieć na wprowadzkę wszystko w domu na tip top wiec na czymś musiałam przyoszczędzić i padło na nawodnienie

 

Pozdrawiam Cię serdecznie:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...