Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik budowy saly - kostka z pełnym piętrem i jasnym wnętrzem


Recommended Posts

Hallo !! hallo!

Aniu ,dopiero wróciłam z urlopu i zaraz pędzę do Ciebie...:hug:a tu taaaakie fanastyczne wiadomości.Wiesz ,jakoś budowa domu zeszła na dalszy plan ,gdy dowiedziałam sie o powiększeniu Rodzinki!1:hug: włąsciwie to tylko potwierdziłaś moje przypuszczenia...pamiętasz? kiedyś wspominałaś o niespodziance ,która się z nami miałaś podzielić ? od razy pomyślałam o ciązy!:yes:serdeczne gratulacje!!Jeżeli chodzi o dom,,,, to jestem przekonana ,ze będzie doskonały:yes:oczywiscie ,ze będę podgladać i kibicować ..a moze sie zarażę nową budową ?

 

Hej Beauty :hug:

Fajnie ze urlop się udał :-) i fajnie że zajrzałaś do mnie:hug:

Liczę na Twoje kibicowanie i jestem cała za abyś się zaraziła :yes::yes::yes:

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 321
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

PONIEWAŻ WIĘKSZOŚĆ DZIEWCZYN JUŻ JEST LUB ZAMIERZA ZOSTAĆ MAMAMI

POCHWALE SIĘ PLANAMI POKOJOWYMI DLA LUDZIKA

 

Ludzik jest na 100% CHŁOPCEM - nie ma imienia bo myślałam że będzie dziewczynką i na imię dla dziewczynki miałam koncepcję

więc do czasu jak go nie zobaczę pozostanie Ludzikiem :yes:

 

Trochę moda niebiesko-różowa mnie nie powala, więc Ludzi będzie otoczony ciepłymi beżami, szarościami i innymi pastelowymi kolorami

 

ŚCIANY BĘDĄ W KOLORZE : KAWA Z MLEKIEM , JAKIŚ JASNO BEZOWY DYWAN I BIAŁA SOFA Z IKEI (AWARYJNA)

 

Oczywiście nie byłabym sobą gdybym większości już nie kupiła (nie wierzę w przesądy itp) więc część zakupów mam już za sobą

 

Oto one :

 

http://img163.imageshack.us/img163/6596/9oph.jpg

ŁÓŻECZKO - jeszcze nie kupione Nad nim sie zastanawiam bo jest dość drogie a podobne w ikei są po ok 500 zł

Nie wiem czy jest warte i na co powinnam zwrócić uwagę przy wyborze:confused:

http://img849.imageshack.us/img849/3924/mpfe.jpg

http://img854.imageshack.us/img854/9795/i411.jpg

KOMODA Z PRZEWIJAKIEM

 

http://img31.imageshack.us/img31/3532/44z0.jpg

SKRZYNIA NA ZABAWKI

 

http://img560.imageshack.us/img560/2930/d7xx.jpg

Fotelik bujany - zawsze chciałam go mieć Już zamówiony Ma przyjść na dniach :-)

 

http://img196.imageshack.us/img196/1647/81pi.jpg

 

Fototapeta na jedną ścianę (dość duża)

Edytowane przez Saly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saly u nas również wycenia się elektrykę od punktu tj. jedno gniazdko jeden punkt, jeden reflektor = jeden punkt :yes: :sick: za żyrandole najdrożej chyba 70zł szt, za gniazdka 15 zł szt?

 

W sprawach dziecięcych nie mam doświadczenia, ale słyszałam, że przy łóżeczku niezbędny jest pojemnik na pościel :yes:

 

P.S. Podobno blaty kamienne typu star galaxy są powszechnie używane przy produkcji nagrobków, warto w takich firmach poprosić o wycenę, wtedy nie liczą od płyty tylko od faktycznego zużycia materiału do produkcji :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mebelki wyglądają na dobre jakościowo :yes:

Ja bardzo lubię białe meble w pokojach dziecięcych i stonowane kolory bazy czyli ścian, podług, ponieważ kiedy dochodzą kolorowe zabawki, dodatki taki pokój nie jest "przeładowany" .

Neutralne beże,kremy, biel sprawdzą się doskonale! :)

Julcia uwielbiała swojego misia, do tego stopnia, że kiedy zobaczyła w albumie zdjęcia ze starego pokoiku, to w nowym też chce mieć misa ;) Ludzik będzie zachwycony ;)

Czekam z niecierpliwością na pokój Ludzika, a jeszcze bardziej na samego Ludzika, żeby wycałować te małe słodziutkie stópki :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mebelki wyglądają na solidne .No i oczywiście prześliczne są- sama mam u młodej białe wiec wiem co mowię.:DNie inwestowalabym jedynie w zbyt drogie łóżeczko z doświadczenia wiem ze nie każde dziecko śpi w łóżeczku...Dla własnej wygody będziesz brała Ludzika do waszego łóżka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Ludzika :hug::hug: my również spodziewamy się no właśnie jeszcze nie wiemy kogo może na nstp wizycie łaskawie pokaże to czy owo :cool:

 

Witaj Lusia 191

 

A ty kiedy powitasz swojego Ludzika na swiecie ????

 

Widzę ze masz dziennik- z przyjemnoscia poczytam :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mebelki wyglądają na solidne .No i oczywiście prześliczne są- sama mam u młodej białe wiec wiem co mowię.:DNie inwestowalabym jedynie w zbyt drogie łóżeczko z doświadczenia wiem ze nie każde dziecko śpi w łóżeczku...Dla własnej wygody będziesz brała Ludzika do waszego łóżka.

 

Hej Fajna kobieto

No własnie z tym łóżeczkiem to tak słyszałam ...wiec chyba kupię tańsze z ikei.

Ale mam plan aby jednak Ludzik nie spał z nami - do domku planujemy wprowadzić się pod koniec wakacji i wtedy chciałabym ulokować go już w swoim pokoju - Taki system poleca mi Karolina i u niej sprawdził sie w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mebelki wyglądają na dobre jakościowo :yes:

Ja bardzo lubię białe meble w pokojach dziecięcych i stonowane kolory bazy czyli ścian, podług, ponieważ kiedy dochodzą kolorowe zabawki, dodatki taki pokój nie jest "przeładowany" .

Neutralne beże,kremy, biel sprawdzą się doskonale! :)

Julcia uwielbiała swojego misia, do tego stopnia, że kiedy zobaczyła w albumie zdjęcia ze starego pokoiku, to w nowym też chce mieć misa ;) Ludzik będzie zachwycony ;)

Czekam z niecierpliwością na pokój Ludzika, a jeszcze bardziej na samego Ludzika, żeby wycałować te małe słodziutkie stópki :lol2:

 

Co do kolorów jestem dokładnie takiego zdania :-)

Miś jest świetny Nadaje takiej przytulności - i jest fajną dekoracją przy białych meblach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzik pojawi się na świecie końcem lipca :) czyli Wy będziecie już na swoim my planujemy na wiosnę przeprowadzkę.

 

Nasz pojawi się koniec czerwca My zamieszkamy dopiero pod koniec wakacji...:-(

Nie damy rady wcześniej ... a szkoda :-(

 

Ja miałam to "szczęście" że płeć znam już od grudnia Kwestia dobrego USG podobno ale i ułozenia Ludzika pewnie

Ja generalnie nie lubię niespodzianek i bardzo się cieszę że wiem wcześniej hahahahahh

A jak się czujesz Wszystko Ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tylko przypuszczalnie wiemy, że to będzie chłopczyk dwóch lek mówi że albo to jest pępowina albo p...uś :oops: na szczęście mdłości odeszły w niepamięć można się zająć budową. Właśnie załatwiam przyłącze gazu. Od początku budowy nie myśleliśmy, że w ogóle będziemy mieli gaz a teraz okazuje się że będziemy nim grzać :lol2:

 

Również życzę Ci wspaniałego samopoczucia na ten radosny czas :D będę zaglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKNA - JEŚLI TYLKO NIE BĘDZIE MROZU W SOBOTĘ ZACZNĄ MONTOWAĆ OKNA :wave:

 

2-3 dni i będzie po sprawie

Cieszę się bo to kolejny duuży etap

Mimo że miało nie być zdjęć z zewnątrz - to oknami na chwile się pochwalę :-)

 

Tak wygląda obecnie tył domu :

 

http://img593.imageshack.us/img593/7865/3s2k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItaj Saly,

Na początek gratuluję potomka, wspaniała wiadomośc :wave:

pamiętam jak opowiadałaś o bratankach (dobrze pamiętam?), gdy sie poznałyśmy :D

 

Piękny projekt, dom już robi ogromne wrażenie.

 

Właśnie jestem na etapie montażu elektryki na poddaszu, no niestety cenią sie panowie, cenią :sick: u mnie 65zł/pkt z materiałem, bez białego montażu, przy czym lampa-włącznik to dla nich jeden pkt, chociaż tyle :rolleyes: ale i tak mi wyjdzie ok 4K za ponad 60 pkt.

 

Odnośnie blatów kamiennych, my mamy tylko parapety z kamienia, zakupione właśnie w firmie robiącej oficjalnie nagrobki, ale blaty też można zamówić, liczyli taniej niż ci co oferowali blaty kamienne, schody, okładziny, itp do domu.

 

Pozdrawiam

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...