Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik budowy saly - kostka z pełnym piętrem i jasnym wnętrzem


Recommended Posts

:DDokładnie taki sam mam dylemat teraz.Dol jasny gres białe okna wszędzie schody dębowe.I teraz nie wiem co u góry? Początkowo myślałam o gresie imitującym panele dębowe ale teraz sie wacham...Moze w kolorze tego gresu na parterze? Saly jak coś Ci przyjdzie na myśl pisz!!! Pocieszające jest to ze nie tylko ja mam takie dylematy.:lol2:Listwy przypodłogowe wszędzie białe i jeszcze stół na parterze dębowy z MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 321
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:DDokładnie taki sam mam dylemat teraz.Dol jasny gres białe okna wszędzie schody dębowe.I teraz nie wiem co u góry? Początkowo myślałam o gresie imitującym panele dębowe ale teraz sie wacham...Moze w kolorze tego gresu na parterze? Saly jak coś Ci przyjdzie na myśl pisz!!! Pocieszające jest to ze nie tylko ja mam takie dylematy.:lol2:Listwy przypodłogowe wszędzie białe i jeszcze stół na parterze dębowy z MD

 

Kochana :hug:

Miałam już co najmniej 3 rozwiązania Ale każde po przemyśleniu okazało się beznadziejne:bash:

Myślę ostro i jak tylko uda mi się "cuś" wymyśleć dam znać

 

Ty tez mi dawaj znaki jak cos wydumasz:yes:

 

PS Boje sie ze jak zrobię górę w kolorze dołu to schody za bardzo będą takie " z czapy" a tak by połączyły sie z górą ale to chwilowa koncepcja:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĘKNY DZIEŃ

Słońce jak w maju aż żyć się chce :lol2:

 

Okna w miarę zakończone(drobne poprawki i regulacja)

Elektryk zaczął działać - dziś rano pierwsze co pomyślałam to żeby przyszedł hahahahh:p

Wzieliśmy z całą świadomością elektryka którego znamy Jest MEGA fachowcem i MEGA niesłowny i nie terminowy

To trochę głupota ale:

1) jest od wszystkiego tzn instalacja elektryczna, anteny sat, alarm i nie trzeba wołać kogoś innego

2) jest uczciwy - można go spokojnie zostawić ( jeśli oczywiście zjawi się na umówiony termin :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saly, piękne przeszklenia!!! :D

 

Dzięki :bye:

Oj z tą podłogą to się wpuściłam w maliny ...Sama nie wiem :-(

Dziś wysyłam próbki koloru drewna stołu do koleżanki forumowej (Hazelwood) - więc już decyzja co do stołu zapadła - za stołem idzie kolor schodów - bo tak lubie jak to gra ale dalej...czarna dziura....:-)

 

Przeszklenia wyglądają pięknie Moze ubłagam mojego M aby je umył bo na razie trochę umazane od montażu to dopiero będa śliczne:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saly pięknie sie robi u Ciebie!!!! No i tempo....Expresowe!!!!:rolleyes:Ja tez stół chyba jednak u Hazelwood będę robić.No i ten dylemat z podłoga...Nic nie wiem czarna dziura.Generalnie planuje kolorki: biel szarość kropla czerni i drzewa ( dębu) czyli stół właśnie i schody jaka podłoga za cholerę nie wiem...:o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję okien:yes::yes: Teraz już wyraźnie widać piękną bryłę domu:yes: Jeśli chodzi o dylemat z podłogą, to moim skromnym zdaniem myślę, że powinna być w kolorze schodów, żeby już nie przedobrzyć. Zgadzam się z Tobą, że gres na górze to mało przytulne, oraz wydaje mi się że nie ma co wprowadzać kolejnego koloru podłogi. Na dole łazio bianco, drewniane schody i w tym samym kolorze podłogi na górze:yes: Jestem ciekawa co zdecydujesz :hug::hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek z oknami wygląda PIĘKNIE!!! :jawdrop: :)

 

Jeżeli chodzi o Twoje dylematy,to ja nie dałabym na górze gresu :no: jak wiesz w codziennym stosowaniu i na dużych powierzchniach, nie przepadam :no:

Ale u Ciebie na parterze będzie wyglądał cudnie! :yes:

 

Na piętrze dałabym przyjazny w odbiorze i cenie panel, w kolorze schodów :yes:

 

Drzwi i listwy takie same jak na dole czyli białe, bo to dodatkowo rozjaśni wętrza, przy ciemnej podłodze :yes:

W sypialni wzięłabym jeszcze pod uwagę jako alternatywę dla paneli wykładzinę na całości :rolleyes: wiem, ze będziecie mieli w sypialni kominek, wiec trzeba byłoby jakoś rozwiązać kwestię około kominkową :rolleyes:

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kochane za wszelkie rady :hug:

 

Jakiś tam pomysł jest i póki co się go trzymam

ale od początku :

ELEKTRYK - raz przyszedł, raz nie :(- bardzo nerwowy tydzień ....no ale od wczoraj jest i nawet dostał lekkie przyśpieszenie

HYDRAULIK - wszedł i działa :yes: - NA tym etapie robi przyłącza wodne i trochę centralnego bo na całym dole podłogówka więc potem będzie miał dużo

roboty

CENTRALNY ODKURZACZ- instalacja się robi

 

KOSTKA BRUKOWA - umówiona na kwiecień ( mam jej bardzo dużo więc ze w/g oszczędnościowych będzie grafitowa betonowa + po dwa paski granitowej )

 

http://img713.imageshack.us/img713/9664/e6j1.jpg http://img19.imageshack.us/img19/3530/p0l6.jpg

http://img191.imageshack.us/img191/208/7njs.jpg

 

Wzór coś takiego ( tylko te dwa paski będą z białej ( biało-szarej) kosteczki

 

http://img43.imageshack.us/img43/6870/o7qs.jpg

Edytowane przez Saly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop::jawdrop::jawdrop: ale masz kawał działki - prawie jak ja :lol2::lol2::lol2:

 

fajnie masz usytuowany dom - tak w głębi działki, dzięki temu jest bardziej intymnie :)

no i ile ogrodu z tyłu!! :) i oczko wodne :)

pomyślałaś o wszystkim - nawet o psach :) ja swoje chciałam przy garażu drugim gdzieś ulokować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczyny

 

Działka jest spora 2500 metrów - ale w rzeczywistosci jakaś mniejsza się wydaje :yes:

Na planie wyszła jakaś taka OKAZAŁA:lol2:

 

Ale bardzo się cieszę z tego miejsca przed domem

Tak jest poukładane

 

O psach nie mogłam zapomnieć - nie da się :-) Moje owczarki puszczone same sobie zamieniły by działkę w krater po wybuchu wulkanu - więc jak nas nie ma muszą być zamykane na wybiegu , a jak jesteśmy to one są w miarę grzeczne Z nudów szaleją :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUDOWANIA - cd

 

Elektryk działa :-)

Hydraulik - zakończył na tym etapie :-)

Instalacja klimatyzacji - tylko w naszej sypialni - założona ale....do poprawki :-( Tak zaplanowali miejsce jednostki zew ze zasłania wyjście na taras górny BRAVO dla Panów bez mózgów :o

 

Dziś wieczorem definitywna decyzja z tynkami :

Moze ktoś doradzi : cementowo-wapienne Dolina Nidy czy Knauf diamant ??????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...