Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Za co kocham POLSKĘ ?


eniu

Recommended Posts

Wiedziałam Chefie , że Cię ruszy. Wszak wrażliwość Twa słowiańska, mimo że tyle lat na obczyźnie -;)

... oj Kochaniutka ... i co ja teraz począć mam ? ... jak tą rozbudzoną wrażliwość choć lekko przygłuszć ? ... czy solidna, zmrożona lufa kartoflanej wódy pomoże ? :( ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zochna, wybacz nie dałam rady :(

Choć szczerze miałam zamiar, ale gdy tylko zorientowałam się,że nie jest to reklama

a)herbaty

b) kawy

c) porcelany

 

wymiękłam, bo tu raczej o pastiszu mowy być nie może.

 

malka, co nie dałaś rady - twardym trzeba być, nie miętkim ;) Wibrato Cię też nie wzięło ? :cool:

Ja nie wiem jaka to jest kategoria , ale nie sądzę żeby świadomym zamiarem tfórcy był pastisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
czytałem w myślach Twych :) właśnie lornetę skonsumowałem :) ... może "na trzecią nóżkę" ? ... mogę tym krokiem jednak Ciemiężycielkę zaniepokoić :)

 

To jednak dobry znak, że po tylu latach Ciemiężycielkę nadal niepokoi Twój krok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak dobry znak, że po tylu latach Ciemiężycielkę nadal niepokoi Twój krok.

.zapewne również przez tą słowiańską wrażliwość :) ... szczególnie w momentach kiedy miast wypić normalnie (ze szklaneczki) nalewam sobie zmrożoną do literaty :) ;)

ehhhhh "rzycie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zochna, wybacz nie dałam rady :(

Choć szczerze miałam zamiar, ale gdy tylko zorientowałam się,że nie jest to reklama

a)herbaty

b) kawy

c) porcelany

 

.

 

d) tudzież proszku do prania ( białego)

 

ale rozumiem -żyć trzeba -może jednak pełnię talentu objawić w reklamie niż w ... hmmm.. twórczości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zochna, genialne :) Tak z rana w dodatku. Pobudziłaś mą ciekawość.

Aż sprawdziłam kąt nachylenia brewek, czy to aby ten sam Misiu.

 

PS. ale nie udało mi się do końca przebrnąć.... przez ten pośpiech dnia codziennego...ale wrócę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...też dobrnęłam jedynie do pierwszej dłuższej przerwy w wokalu.

Może to reklama klepki podłogowej i wyższości dębowej nad jesionową,

której nie naruszy nawet tłukąca się porcelana?

I wibrato to chyba nie całkiem słowiańskie

ale to poniżej....to z pewnością :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Muzycznie kochamy Polskę??

no to kochajmy :)

Skoro muzycznie, to jak tu nie kochać artystów tej miary co P. Kukiz

 

http://dorzeczy.pl/list-do-kamila-stocha/

 

Gorąco polecam wszystkim , którym polskość jeszcze miła i zapewniam ,że poziom infantylizmu oraz silny odruch wymiotny oczyszczą umysł z wszelkich wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro muzycznie, to jak tu nie kochać artystów tej miary co P. Kukiz

 

http://dorzeczy.pl/list-do-kamila-stocha/

 

Gorąco polecam wszystkim , którym polskość jeszcze miła i zapewniam ,że poziom infantylizmu oraz silny odruch wymiotny oczyszczą umysł z wszelkich wątpliwości.

A mówią, że marycha jest nieszkodliwa. No i widać, że Kukiz nie je gołąbków i bigosu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
A mówią, że marycha jest nieszkodliwa.

Akurat w tym miejscu uważam, że Twoja opinia wyjątkowo jest niesprawiedliwa. Paweł Kukiz przeszedł bardzo dzielnie, zarówno swoją jak i rodzinną gehennę i od kilku dobrych lat jest prawdopodobnie czysty. Ale jak widać po jego wypowiedzi, natura nie zawsze lubi próżnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym miejscu uważam, że Twoja opinia wyjątkowo jest niesprawiedliwa. Paweł Kukiz przeszedł bardzo dzielnie, zarówno swoją jak i rodzinną gehennę i od kilku dobrych lat jest prawdopodobnie czysty. Ale jak widać po jego wypowiedzi, natura nie zawsze lubi próżnię.
Opóźniony zapłon. Płaci za błędy młodości. THC już sobie z muzgó nie wypłucze. Poza tym najwyraźniej nie je gołąbków. I bigosu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

Jest alkoholikiem i z tego co mi wiadomo, a miałem okazję kiedyś chyba szczerze i odważnie porozmawiać sobie z nim,to z thc nie miał raczej problemów.

Sorry, może i klimat siadł ale mimo pewnej niechęci, nie mamy prawa podejrzewać go o coś, co go nie dotyczy, zwłaszcza ,że "dziury" po gorzale z czasem się zasklepiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest alkoholikiem i z tego co mi wiadomo, a miałem okazję kiedyś chyba szczerze i odważnie porozmawiać sobie z nim,to z thc nie miał raczej problemów.

Sorry, może i klimat siadł ale mimo pewnej niechęci, nie mamy prawa podejrzewać go o coś, co go nie dotyczy, zwłaszcza ,że "dziury" po gorzale z czasem się zasklepiają.

Tego co spożywał nikt już nie zbada. Co to zrobiło z jego mózgiem to też zagadka. Może nic, może wiele. Słuchając go i czytając mam poważne wątpliwości co do stanu jego szarych komórek. Ta euforia hurra-patriotyczna to jest ostatnia rzecz jakiej bym po nim oczekiwał. Każdej innej euforii również. Nie w tym wieku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... szczególnie w momentach kiedy miast wypić normalnie (ze szklaneczki) nalewam sobie zmrożoną do literaty :) ;)

ehhhhh "rzycie" ;)

No bo to trzeba półliteracko z tą literatą. Wtedy i wrażliwość i patriotyzm rosną pospołu, a czasem nawet i muzyka w sercu wzbiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam doła :(

dziś nie kocham ....

dziś się dowiedziałam,że prawdopodobnie nie będę mogła robić w życiu tego, co dotychczas robiłam i z czego godziwie żyłam, bo nagle nie spełniam ''jakichśtam '' wymogów, które sobie ktoś z urzędasów wymyślił;

a jeszcze niedawno czułam się wolna i niezależna ... :(

dziś nie kocham ...

 

i do tego

te okropne wieści z Ukrainy,

boję się wojny, panicznie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...