Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Drzwi stalowe, zewnętrzne, nowe modele 2014. Proszę o opinie ekspertów.


Recommended Posts

Nie sposób nie zgodzić się z Tobą Finlandia. Trendy marketingowe lub moda na jakieś rozwiązanie nie zawsze jest korzystna dla inwestorów, którzy nie mają takiej wiedzy aby odseparować bełkot z katalogu od prawdziwych wartości danego rozwiązania.

Co do G :bash: to może te "kanaliki" mają za zadanie odprowadzanie wody na zewnątrz budynku, gdy po poprzednich drzwiach lała się woda?

 

Bądź co bądź, ja osobiście bardziej jestem za tym co przygotował Wikęd aby ułatwić nam życie oraz dać coś porządnego swoim i naszym klientom.

Primo (jak zauważyłeś) ościeżnica termo kapitalnie łączy się z naświetlem. Wystarczy rozeszklić, dać wkładkę z drewna aby dobrze się wszystko ustawiło i nie uciekało przy skręcaniu, położyć wężyk z pianki a następnie połączyć całość. Szklenie naświetla i gotowe. Ciepło, bez piany na pysku u montażysty z powodów "ruchliwości" elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za problem zamontuj Drzwi Delta DE LUXE 2 lub PTZ Batory i masz c klasę i najlepszą ofertę w stosunku do ceny :o
Pewnie uznasz ze sie czepiam, ale ja póki co Twój post wyglada jak hasło reklamowe, dlatego by w nie uwierzyć potrzebuję trochę faktów - co kryje sie pod "najlepszą ofertą" i słowem "cena" ? Jakieś konkrety?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Trudno oprzeć się wrażeniu, że to hasełko reklamowe stosowane w salonach sprzedaży. Tu wypadałoby uzasadnić tą wypowiedź, bo z góry wiadomo że będzie skazana na krytykę konkurencji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...