Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wymiana rusztu w kominku


Tomasz S1

Recommended Posts

Witam,

 

mam kominek od bardzo długiego czasu, złamał mi się ruszt oraz obniżył na tyle, że nie mogę wyjąć półki z popiołem która się znajduje pod nim.

Chciałbym kupić nowy ruszt, niestety człowiek, który mi zakładał kominek jest nieosiągalny. Inny Pan od kominków, którego zaprosiłem nie jest zbyt zainteresowany pomocą mi :).

 

Poniżej zdjęcia i pomiary, jeśli trzeba by było coś więcej proszę napisać.

DSC03340m.jpg DSC03341.jpg

 

wymiary pojedynczego rusztu (są 2) : 26,7 cm szerokości; 37,3 cm długości; grubość od frontu i od tyłu 1,3 cm

wymiary kominka od wewnątrz: 55,6 cm szerokości; 38,1 cm długości.

 

Jeśli jest jakaś osoba, która na terenie województwa mazowieckiego sprzedaje/robi takie rzeczy to proszę o kontakt na prv.

Jeśli wiesz gdzie takie rzeczy się kupuje to odpisz poniżej.

 

Pozdrawiam,

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zanim znajdziesz nowy spróbuj to doraźnie naprawić , np. skręcając - łącząc to jakimś płaskownikiem aby nie haczyło o szufladę

 

A tu patrzyłeś :http://allegro.pl/ruszt-zeliwny-do-kominka-pieca-na-dowolny-wymiar-i4011046884.html

Edytowane przez sterowiec40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zanim znajdziesz nowy spróbuj to doraźnie naprawić , np. skręcając - łącząc to jakimś płaskownikiem aby nie haczyło o szufladę

 

A tu patrzyłeś :http://allegro.pl/ruszt-zeliwny-do-kominka-pieca-na-dowolny-wymiar-i4011046884.html

 

 

Dzięki, nie spodziewałem się, że takie rzeczy można kupić na allegro... wysłałem zapytania z moimi wymiarami do 3 ludzi, zobaczymy czy będą w stanie wykonać mój wymiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...